counter for blogger
1st Choice Küçük Irk Kuzulu Ve Balıklı Yavru Köpek Maması

 • DOLAR
  5,9827
  % 0,72
 • EURO
  6,9238
  % 0,60
 • ALTIN
  231,7989
  % 1,36
 • BIST
  98.160,73
  % -0,38
1st Choice Küçük Irk Kuzulu Ve Balıklı Yavru Köpek Maması

1st Choice Küçük Irk Kuzulu Ve Balıklı Yavru Köpek Maması

1st Choice Küçük Irk Kuzulu Ve Balıklı Yavru Köpek Maması Mama seçimi köpek bakımı açısından çok önemi bir konudur. Doğru mama seçimi köpeğin sağlıklı gelişmesine ve sağlıklı bir yaşam sürmesinde büyük rol oynar. Bazı köpek sahiplerinin “Köpek her yemeği yer.’’ Düşüncesi çok yanlış bir düşüncedir. Köpekler her yemeği değil, cinsine, yaşına, kilosuna ve hassasiyetlerine göre […]

1st Choice Küçük Irk Kuzulu Ve Balıklı Yavru Köpek Maması

Mama seçimi köpek bakımı açısından çok önemi bir konudur. Doğru mama seçimi köpeğin sağlıklı gelişmesine ve sağlıklı bir yaşam sürmesinde büyük rol oynar. Bazı köpek sahiplerinin “Köpek her yemeği yer.’’ Düşüncesi çok yanlış bir düşüncedir. Köpekler her yemeği değil, cinsine, yaşına, kilosuna ve hassasiyetlerine göre ona en uygun olan besin maddeleriyle beslenmelidir. Kaliteli malzemelerle üretilmiş, patates unu, sakatat bileşenleri ve katkı maddeleri kullanılmamış mamalar daha sağlıklı olacağından köpeklerinize bu tür mamalar tercih etmeye özen gösteriniz.

 

Sağlıklı ve besleyici değerlerinin yüksek olduğu mamalar köpeğiniz için daha sağlıklıdır. Mama seçerken bu hususlara dikkat etmeniz köpeğinizin yararına olacaktır. Her zaman en pahalısı iyidir demek doğru bir söylem değildir. Bu nedenle her pahalı köpek mamasını da köpeğiniz için uygun olduğunu ve sağlıklı olduğunu düşünmeyiniz. Köpeğiniz için bir mama seçimi yaparken her zaman köpeğinizin ihtiyaçlarına yönelik bileşenleri içerip içermediğine bakınız. Bunun için de en doğrusu köpeğinizi tanıyan veterinerinizin önerdiği mamayı köpeğinize vermelisiniz.

 

Yavru köpekler sütten kesildikten sonra erişkinliğe geçme dönemlerinde daha fazla besin ihtiyacına ihtiyaç duymaktadırlar. Bu dönemlerde besin değerleri özel olarak formülize edilmiş tam ve dengeli bir köpek maması köpeğiniz için çok daha doğru olacaktır. Bu mamalar protein, karbonhidrat, mineral ve vitaminler açısından dengeli olarak köpeğiniz sağlıklı gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamaktadırlar. Köpeğinizin sağlıklı beslenip beslenmediğini anlamanız aslında zor bir şey değildir.

 

Köpeğinizin doğru ve sağlıklı beslendiğini anlamanız için tuvaletine dikkat etmeniz gerekir. Eğer köpeğinizi dışkısı cıvık değilse ve tek parça halinde bir dışkıysa köpeğinizin sağlıklı ve doğru beslendiğini düşünebilirsiniz. Bunun dışında eğer köpeğiniz tuvalet sırasında zorlanıyorsa ve dışkısını yaparken acı çekiyorsa kabızlıkla ilgili bir sorununun olduğunu düşünmeniz doğru olacaktır. Köpeğiniz hareketli, gözleri canlı, tüyleri güçlü ve parlak bir görünüme sahipse genel olarak beslenme ile ilgili bir sıkıntısı olmadığını düşünebilirsiniz.

 

Küçük ırk yavru köpeğiniz varsa ve köpeğinizin sağlıklı ve aynı zamanda leziz bir mama ile beslenmesini istiyorsanız; “ 1St Choice Küçük Irk Kuzulu ve Balıklı Yavru Köpek Maması’’ tam da köpeğiniz için aradığınız mama. 1St Choice Küçük Irk Kuzulu ve Balıklı Yavru Köpek Maması, küçük ırk yavru köpekler için özel olarak üretilmiş lezzetli bir mamadır. Deri ve tüy sağlığı problemi olan yavru köpekler için üretilmiş olan 1St Choice Küçük Irk Kuzulu ve Balıklı Yavru Köpek Maması, köpeğinizin derisi ve tüyleri açısından çok faydalıdır. Lezzeti ile ön plana çıkan 1St Choice Küçük Irk Kuzulu ve Balıklı Yavru Köpek Maması, içerisindeki besin değerleri dengelenmiş olup formülünde hipoalerjenik özelliğine sahip proteinler barındırır.

1st Choice Küçük Irk Kuzulu Ve Balıklı Yavru Köpek Maması

1St Choice Küçük Irk Kuzulu ve Balıklı Yavru Köpek Maması, kolay sindirilebilir kuzu etli ve balıklı formülüyle köpeğinizin hem sağlığına hem de ağız tadına hitap etmektedir. Köpeğinizin lezzetli bir mama yemesine olanak tanırken aynı zamanda köpeğinizin sağlığını da düşünür. 1St Choice Küçük Irk Kuzulu ve Balıklı Yavru Köpek Maması, içerisinde köpeğinizin deri ve tüy sağlığını korumak için gerekli olan Omega-3 ve Omega-6 değerlerini dengeli oranda içerir. Aynı zamanda köpeğinizin sindirim sistemi ve bağırsakları için de içerisinde MOS & İnülin içerir. 1St Choice Küçük Irk Kuzulu ve Balıklı Yavru Köpek Maması, köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirici prebiyotiklerle zenginleştirilmiş olup köpeğinizin sağlıklı gelişmesine katkı sağlayacak bir mama özelliğine sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM