counter for blogger
1st Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması 2

 • DOLAR
  6,0071
  % 0,33
 • EURO
  6,9577
  % 0,58
 • ALTIN
  232,8830
  % 0,25
 • BIST
  98.160,73
  % -0,38
1st Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması 2

1st Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması 2

1st Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması 2 1St Choice maması 40 yılı aşkın bir şekil de dünya üzerin de 30 ülkede ürünlerinin dağıtımı yapan bir mama firmasıdır. HACCP belgesi (Kritik kontrol noktaları- Tehlike analizi ve gıda güvenliği yönetim yöntemleri ve ilkeleri) açısından bu begleye sahip olur, Dünya çapın da başarının anahtarını […]

1st Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması 2

1St Choice maması 40 yılı aşkın bir şekil de dünya üzerin de 30 ülkede ürünlerinin dağıtımı yapan bir mama firmasıdır. HACCP belgesi (Kritik kontrol noktaları- Tehlike analizi ve gıda güvenliği yönetim yöntemleri ve ilkeleri) açısından bu begleye sahip olur, Dünya çapın da başarının anahtarını bulmuş bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ön plan da olup gıda güvenliği iççin bütün tedbirleri almış bulunmaktadır. Sloganlarının oldukça kulağa hoş geldiği tartışılmaz bir konudur. 1St Choice mamasının sloganı: memnuniyet garantisi ile değişim ya da para iadesi! Memnuniyet garantisi ile detaylı bilgi almak isteyen kişiler evcil hayvan perakendecisi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 

Bir köpek maması seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

 

– Köpeğin ırk özellikleri hakkında bilgi edinmeniz gereklidir. Herhangi bir gıda konusunda alerjisi olup olmadığını kronik hastalıklarının olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir.

 

– Gıda özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Alacağınız mamanın içeriğinde ki besinlerin gereksinimleri için yeterli olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.

 

– İçeriğinde ki malzemelere dikkat etmeniz gerekir. Enerji yoğunluğu lezzeti ve köpeğinizin mamayı yemesi konusunda ki hassasiyetinizi ayarlayabilmeniz gerekir.

 

– Gıda çeşitleri hakkında onların nasıl işlendiği ve nasıl hazırlandığı konusunda bilgi edinmeniz gerekir. Nem oranlarına dikkat etmek ile birlikte kuru gıdalar ve konserve gıdalar köpeğiniz için uygundur.

 

– Konserve mamalar konusun da detaylı bilgiler araştırmanız gerekir. Öncelikle köpeğiniz için yeterli gıdaların olup olmadığı konusunda her zaman daha net davranabilmeniz için bu bilgileri bilmeniz gerekir.

 

 

Köpeğinizi ne kadar beslemeniz gerekir?

 

 

 

Yavru köpekler de henüz mide kaslarının oluşmaması nedeni ile yediklerinin her zaman daha az olduğunu sanıp devamlı yemek isterler. Bu durumda köpeğinizin yavru zamanında bu besin alışverişlerinde sizin en büyük rol oynamanız gerekir. Öncelikle yavru döneminde bu durumu alışkanlık haline getirmeniz gerekir. Bu durum alışkanlık haline geldikten sonra bir süre sonra artık onu takip etmeyi yavaş yavaş bırakabilirsiniz. Her zaman için suyunu ve mamasını devamlı olarak taze ve yemesi kadar miktarı vermeniz yeterli olacaktır. Çok fazla kilo alımlarında köpeğinizin bir veteriner hekim kontrolü altında mamasının değiştirilmesi ya da azaltılması hekimlerin tavsiyesidir. Kilo kaybında değiştirmek gibi çözümlerinizin olduğu gibi aynı zamanda kilo aldıkları zamanda verdiğiniz mama miktarını azaltabilirsiniz.

 

 1St Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması nasıl bir mamadır?

 

Öncelikle alması gereken bütün vitaminlerin bulunması ile birlikte ekstra protein vitamin kalsiyum ve optimal kemik büyümesi ve evcil dostunuz için büyümesi ve gelişme çağında ki evresinde gerekli olan diğer mineraller içerisinde bol miktarda bulunmaktadır.

 

1St Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması Özel mineraller içeren bu köpek maması içeriğinde kalsiyum oranı oldukça yüksektir. Kemik gelişimi için fazla miktarda kalsiyum içerir. Mama firmasının üreticilerinin uzman kadrosu ile evcil hayvanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere gelişimini ve büyümesinde ki fiziksel durumu genel sağlığı için tasarlanmış son derece dengeli formüller ile geliştirilmiş bir köpek mamasıdır.

 

 1St Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması;

1st Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması 2

-Yüksek kaliteler de ham maddeler içerir, Mısır buğday, soya ve ya et ürünleri içermemektedir.

-Yüksek kalitede sindire bilirliğe sahiptir.

-İçeriğinde bulunan koruyucular tamamen doğal olup benzersiz ve iştah açısı olarak özel olarak tasarlanmış taneler ile diş temizliğini destekleyici bir mamadır.

-bağışıklık sistemini oldukça güçlendirir.

Tüylerin yumuşaklığını ve parlaklığını artırır. Siz de 1St Choice Orta Ve İri Irk Tavuklu Yavru Köpek Maması kullandıktan sonra başka mama tercih etmeyeceksiniz. Köpeğinizin gelişimi ile siz de hayranlık ile izleyeceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM