counter for blogger
1st CHOİCE SENİOR MİNİ TAVUKLU YAŞLI KÖPEK MAMASI

 • DOLAR
  6,0443
  % 0,95
 • EURO
  6,9747
  % 0,82
 • ALTIN
  234,0145
  % -0,00
 • BIST
  97.349,86
  % -0,83
1st CHOİCE SENİOR MİNİ TAVUKLU YAŞLI KÖPEK MAMASI

1st CHOİCE SENİOR MİNİ TAVUKLU YAŞLI KÖPEK MAMASI

1st CHOİCE SENİOR MİNİ TAVUKLU YAŞLI KÖPEK MAMASI Evcil hayvanlarımız sağlıkları izin verdiği sürece uzun yıllar bizimle birlikte olabilirler. Sağlıklı ve dengeli beslenen, düzenli kontrolleri yapılan, mutlu bir evde yaşayan köpeğinizin ömrünün de uzun olmaması için hiç bir sebep yoktur. Tabii ki köpeğimiz de yaşlandıkça sağlık sorunları yaşayabilir, beslenme ihtiyaçları değişebilir, bazı hastalıklara yakalanabilir.   […]

1st CHOİCE SENİOR MİNİ TAVUKLU YAŞLI KÖPEK MAMASI

Evcil hayvanlarımız sağlıkları izin verdiği sürece uzun yıllar bizimle birlikte olabilirler. Sağlıklı ve dengeli beslenen, düzenli kontrolleri yapılan, mutlu bir evde yaşayan köpeğinizin ömrünün de uzun olmaması için hiç bir sebep yoktur. Tabii ki köpeğimiz de yaşlandıkça sağlık sorunları yaşayabilir, beslenme ihtiyaçları değişebilir, bazı hastalıklara yakalanabilir.

 

Bu gibi durumlarda köpeğimizin yaşam şartlarını onun sağlık durumuna uyarlamalı ömrünün kalanını daha mutlu ve sağlıklı geçirmesini sağlamalıyız. Özellikle yedi yaşını geçmiş bir köpek yaşına uygun özel bir bakıma ve beslenme düzenine ihtiyaç duyar. Bu bakım ve beslenme yaşlı hayvanlar için özel olarak formüle edilmiş köpek mamalarıyla sağlanabilir. Bu tür mamalar özel içerikleri ve tane büyüklükleri ile yaşlı köpeğinizin yaşam kalitesini yükseltecek ve hastalıklarla mücadele etmesine yardımcı olacaktır.

 

 1St. Choice Senior Mini Tavuklu Yaşlı Köpek Maması yedi yaş ve üzerindeki, küçük ırk köpeklerinizin ihtiyaçlarına özel olarak formüle edilmiş kuru köpek mamasıdır. Dengelenmiş besin değerleriyle yüksek yenilebilirliğe sahip mama içeriğindeki L-karnitin ve ayçiçeği yağı özütüyle metabolizmaya destek olurken, probiyotikler ve zencefil özütü de sindirimi kolaylaştırır. !St. Choice köpek mamalarının tüm çeşitleri evcil hayvanınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere onların yaşı, gelişim düzeyi, ırkı, aktivite durumu, genel sağlığı göz önüne alınarak formüle edilmiştir.

 

Tüm 1St. Choice mamaları Amerikan Besin Kontrolü Görevlileri Derneği beslenme standartlarına uygun olarak hazırlanmış olup, bu kuruluş evcil hayvan gıdası kalite kontrolünde dünyanın en iyi referansına sahiptir. Yüksek kalitede ham maddeye sahip olan 1St. Choice senior mini tavuklu yaşlı köpek maması mısır, buğday, soya ve et yan ürünleri içermez. Yüksek sindirile bilirliğe sahip formülü, köpeğinizin sindirim sistemini düzenler, dışkı ve idrar kokusunu azaltır. Özel hazırlanmış taneleri diş ve diş eti sağlığını korur, diş temizliğine yardımcı olur. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Tüylerin yumuşaklığını ve parlaklığını artırır.

 

1St. choice senior mini tavuklu yaşlı köpek maması küçük ırk yedi yaş ve üzeri köpeğinizin sağlık durumu, aktivitesi, sindirim ihtiyaçları göz önüne alınarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki glukozamin, kondroitin ve kolajen artrit rahatsızlığı olan köpeklerde eklem sağlığının korunması için ve kıkırdak gelişimini desteklemek için gereklidir. Aynı zamanda içerdiği yeşil çay özütü, selüloz ve maydanoz yaşlı köpeğinizin ağız sağlığını koruyarak, nefes kokusunu engeller. 1St. choice senior mini tavuklu yaşlı köpek maması içerdiği antioksidanlarla kalp rahatsızlıkları, kas dejenerasyonları, metabolizmik rahatsızlıklar ve kanser gibi hastalıklara sebep veren oksidasyon eksikliklerini azaltır.

 

İçerik: 1St. choice senior mini tavuklu yaşlı köpek maması içeriği şöyledir: Yüzde yirmibeş oranında dehidrate tavuk eti, arpa taneleri, yulaf ezmasi, kurutulmuş patates, tavuk yağı, kurutulmuş pancar küspesi, kurutulmuş domates püresi, hidrollize tavuk ciğeri, bütün halde keten tohumu, ringa balığı yağı, tuz, maya özü, hindiba özü, jelatin, karides ve yengeç kabukları, yeni zelanda yeşil midyeleri, yucca schidigera özü, kurutulmuş su yosunu, kurutulmuş yeşil çay özü, kurutulmuş bahçe nanesi, kurutulmuş maydanoz, ayçiçeği yağı özü, zencefil özü.

1st CHOİCE SENİOR MİNİ TAVUKLU YAŞLI KÖPEK MAMASI

           1St. choice senior mini tavuklu yaşlı köpek maması küçük irk köpeklerinize kilosu, yaşı ve aktivitesine uygun olarak günlük otuz ile yüz gram arasında porsiyonlar halinde verilmelidir. Köpeğinizi beslerken paket üzerindeki beslenme tablosuna uymanız tavsiye edilebilir. Ancak vereceğiniz mama miktarı mevsim şartlarına, köpeğinizin aktivitesine, mizacına ve strese bağlı olarak artırılabilir veya azaltılabilir. Kuru mamanızı nemli ortamlardan uzak ve kapalı olarak saklamalı, köpeğinize verdiğinizde her zaman yanında taze içme suyu bulundurmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM