counter for blogger
Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması

 • DOLAR
  6,0446
  % 0,95
 • EURO
  7,0087
  % 1,32
 • ALTIN
  233,9974
  % 0,06
 • BIST
  98.220,68
  % 0,06
Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması

Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması

Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması Animonda Grancarno Maması Kedi Ve Köpek Mamaları olmak üzere kaliteli ve katkı maddesi içermeyen bir mama markasıdır. Kuru mama çeşitleri ve aynı zaman da konserve mamaları olan bu köpek konservesi içerisin de yapay renklendiriciler içermemektedir. .herhangi bir katkı maddesi aroma içermemektedir. Köpeklerin günlük beslenmesi açısından dengeli ve […]

Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması

Animonda Grancarno Maması Kedi Ve Köpek Mamaları olmak üzere kaliteli ve katkı maddesi içermeyen bir mama markasıdır. Kuru mama çeşitleri ve aynı zaman da konserve mamaları olan bu köpek konservesi içerisin de yapay renklendiriciler içermemektedir. .herhangi bir katkı maddesi aroma içermemektedir. Köpeklerin günlük beslenmesi açısından dengeli ve besleyici bir konserve mamadır. İçeriğin de vitaminler mineraller oldukça tam ve doğru kıvamda bulunmaktadır. Bir köpeğin günlük tam ve dengeli beslenmesi bakımından kaliteli bir mamadır. İçerisin de sığır eti %52,00 oranında et suyu %31 oranında tavuk %8 oranında, hindi %5,00 oranında av eti %4,00 oranında kalsiyum ve karbonat doğru bir şekilde içermektedir.

 

Konserve mama alırken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

 

Üzerinde yetişkin köpekler için mi yoksa yeni doğmuş köpekler için mi yazıp yazmadığının kontrolünü yapıp sizin dostunuza uygun olan mama seçimini yapmanız gerekir.

 

Köpek dostunuzun özel ihtiyaçları var ise ona uygun mama almanız gerekir. Özel ihtiyaçlar kısırlaştırılmış olması herhangi bir hastalık geçiriyor olması obez olması gibi belli başlı özel ihtiyaçlardır.

 

Mama paketinin üzerinde ya da arkasında ki içerik bilgilerinin aldığınız mamanın yağ, protein, lif mineral nem miktarlarının mutlaka dâhil olduğu besin değerlerinin garantili bir analiz tablosu vardır. Onu dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir.

 

Köpeğinize mama alırken fiyatlarından daha çok bakmanız gereken içerik kalitesinin önemidir. Daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü bir hayat sürdürebilmesi için içerik bakımından zengin olması gerekmektedir.

 

Evcil hayvanlar da en çok rastlanan hastalıklardan biri sindirim sistemi rahatsızlıkları ve aynı zaman da idrar yolu enfeksiyonlarıdır. Bu tür rahatsızlıkların önün kesebileceğiniz sadece genel olarak yapmanız gereken köpeğinizin kullandığı mama hakkında yeterince bilgi sahibi olmak. Ayrıca onun için elinizden gelen veteriner hekim kontrollerini düzenli bir şekil de yapmasını sağlamaktır. Bu durumda köpeğinizin ömrünü uzatmak için elinizden gelen en büyük yardımı ona yapmış olacaksınız.

 

Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması ile köpeğinizin alması gereken bütün vitaminleri ek gıdaları içeren bir konserve mamadır. İçeriğin de köpeğinizin günlük alması gereken hemen hemen her besin maddesi bulunmaktadır. Bu besin maddeleri ile köpeğinizin daha sağlıklı günler geçirmesini ve aynı zamanda köpeğinizin arada birde olsa kendi mamasından sıkılmayacağı ortamları yaratmış olursunuz. Bu durumda köpeğinizin ömrünü uzatmış olmak ile birlikte aynı zamanda konserve mama alışkanlığı kazandırmış olursunuz. Her veteriner kliniğinde ya da pet shoptan kolaylıkla elde edebilirsiniz.

 

Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması diğer konservelerde olduğu gibi tuz oranı oldukça yüksektir. Yüksek olan tuz miktarı sebebi ile konserve mama yerken ve aynı zaman da yedikten sonrasında köpeğinize taze su vermenizde fayda vardır. Taze su ile günlük su tüketimini de gerçekleştiren minik dostunuz artık sizden daha mutlu bir halde oyunlar oynayacaktır. Genç köpekler ve yetişkin köpeklerin kaliteli ve sağlıklı bir şekilde ki besinler ile büyümesi ve gelişmesi açısından Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve mamasının kullanımı oldukça idealdir.

Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması

Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması gibi birçok konserve çeşidi bulunan bu marka ile köpeğinizin en mutlu günlerine şahit olacaksınız. Animonda GranCarno Karışık Etli Yetişkin Köpek Konserve Maması yenmiş olan bir köpeğin hızlı gelişimini beklemeniz doğru olmamaktadır. Zamanla gelişimini keşfedeceğiniz köpeğinizin kas gelişimi ve hücre yapısında ki o doğal değişim ile siz de köpeğiniz de mutlu bir hayat sürdüreceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM