counter for blogger
Animonda Vom Feinsten Sığır Eti ve Patatesli Köpek Konservesi

 • DOLAR
  6,1258
  % -0,30
 • EURO
  7,0675
  % -0,42
 • ALTIN
  237,1207
  % 0,35
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
Animonda Vom Feinsten Sığır Eti ve Patatesli Köpek Konservesi

Animonda Vom Feinsten Sığır Eti ve Patatesli Köpek Konservesi

Animonda Vom Feinsten Sığır Eti ve Patatesli Köpek Konservesi Köpekler insan hayatında oldukça fazla yer alan, beslenen hayvanlar arasında en önde gelenlerdir. Bu durum köpekler açısından iyi bir haldir. Ayrıca insanların köpeklere bakışı ve davranışı açısından oldukça güzel ve sevindirici bir durumdur. İnsanların köpeklere karşı olan bu sevgi tutumu onlar için yapmak istediği konularla da […]

Animonda Vom Feinsten Sığır Eti ve Patatesli Köpek Konservesi

Köpekler insan hayatında oldukça fazla yer alan, beslenen hayvanlar arasında en önde gelenlerdir. Bu durum köpekler açısından iyi bir haldir. Ayrıca insanların köpeklere bakışı ve davranışı açısından oldukça güzel ve sevindirici bir durumdur. İnsanların köpeklere karşı olan bu sevgi tutumu onlar için yapmak istediği konularla da aynı tür ve davranışlar içerisindedir. Köpeklerin sağlığı konusunda oldukça hassas tutum süren hayvan severler olarak hayvanlara olan sevgimizi ve saygımızı da göstermiş oluruz. Onlar için yaptırdığımız aşılar, sağlık durumu konusunda aldığımız bilgiler ve onlar için yaptığımız araştırmalar çok önemlidir. Öncelikle köpeklerimizin yiyecek ve mama konusuna değinelim.

 

” Kendi yemediğin bir şeyi köpeğine de yedirme. ” diye bir söz vardır. Bu söz yiyecek konusundaki her şeyi anlatmıştır. Mama konusunda hassas davranmakta fayda var. Piyasa da oldukça kaliteli ve düzgün mamalar bulunmakta fakat bir o kadar da kalite bakımından düşük ve zararlı mamalar da vardır. Mama seçiminde ilk olarak köpeğinize karşı alerji durumu olmayan ve köpeğinizin sevmediği mamaları seçmek yanlış bir tutum olur. Köpeğinizin sevebileceği yerken iştahla yiyebileceği bir mamanın olması onun sağlığı bakımından oldukça uygun olacaktır. Animonda Vom Feinsten Sığır Eti ve Patatesli Köpek Konservesi önerilen markalardandır. Kullanan kişiler tarafından oldukça beğenilen ve genellikle olumlu yorumlar alınan bir mamadır. Bu mamanın yaş aralığına bakıldığında ise yetişkin köpeklere uygun olmasıdır. Yavru veya yaşlı bir köpeğe verildiği takdirde köpeğinizde alerji, hastalık ve birçok sebep oluşabilir.

 

İçeriğine bakıldığında Et ve et ürünleri, patates, havuç gibi sebzeler, mineraller bulunduran, D3, E gibi vitamin içeriğine sahiptir. Tüm Animonda konserve serisi içeriği doğal ve katkısız maddelerden oluşmakta. Renklendirici veya aroma içermeyen köpeğinizin özel besin ihtiyacını karşılayan ve köpeğinizin beğenisine göre çeşitlendirilmiş bir mamadır. Köpeğinizin sağlık bir pozisyonda bulunması için yapılan bu konserve son bilimsel ve bulgular doğrultusunda piyasaya sürülmüş durumdadır.

 

Tabi ilk başta da dediğimiz gibi her mama her köpek için uygun olmayabilir. Fakat bu konservede çeşit çok olduğundan köpeğinizin beğendiği bir mama olacaktır elbette. Eğer bu konserve çeşitlerinden aldığınız bir mama köpeğiniz tarafından beğenildi ve bir süre yenildi. Daha sonra köpeğinizde oluşan hastalıklar yani (alerji durumu, idrar yollarında sıkıntı, tüy dökülmesi vb.) gibi problemlerle karşılaşıldığında bir veteriner uzmanına danışarak yardım alabilirsiniz. Çünkü bazı köpekler mamayı sevebilir fakat mama köpeğe dokunabilir. Ya da şöyle yapabilirsiniz ki bu en mantıklısı olanıdır. Animonda Vom Feinsten konservelerinden köpeğinizin sevdiği türden bir mama aldınız. Bu mamayı köpeğinize yedirmeden önce bir veteriner uzmanından veya aldığınız yerden köpeğinize uygun olup olmadığını sorarak bir araştırma yapmanız iyi olacaktır. Bu Animonda Vom Feinsten Sığır Eti ve Patatesli Köpek Konservesi yetişkin köpekler için 150 gr civarındadır. Fiyat olarak bakıldığında ise 4-5 lira aralığında olmaktadır. Peki, nerden bulabiliriz bu konserve çeşitlerini? Bu çeşitleri büyük alışveriş merkezlerinde pet shop bayilerinde ve internet üzerinde sipariş edilebilen her yerden alınabilir.

Animonda Vom Feinsten Sığır Eti ve Patatesli Köpek Konservesi

Köpeğinizin sağlıklı bir durumda olması için onları iyi beslemek onlarla güzel vakit geçirmek önemli bir husustur. Onları dışarıdaki atık yiyeceklerle, yarısı yenmiş ve yol kenarına atılmış maddelerle beslemek köpeğinizin sağlığı açısından hiç uygun görülmeyen durumlar arasındadır. İlk söylediğimiz söz gibi ” Kendi yemediğin bir şeyi köpeğine de yedirme. ” Bu davranışı gerçekleştirirsen köpeğine karşı olan saygı ve sevgin hiçbir zaman bitmez.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM