counter for blogger
Benefit Kuzulu Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

 • DOLAR
  6,1591
  % -0,15
 • EURO
  7,0941
  % -0,20
 • ALTIN
  236,9091
  % -0,53
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
Benefit Kuzulu Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Benefit Kuzulu Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Benefit Kuzulu Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması Benefit markası evcil hayvan beslenmesinde Türkiye’de bir öncü olan yerli bir markadır. Kurucuları, Türk veteriner hekimler tarafından uzun araştırmalarla saptanan formülleri ile yabancı marka kedi ve köpek mamalarından çok daha uygun fiyatlara satın alabileceğiniz ancak yabancı markalarla aynı evrensel standarta sahip bir beslenme şansı sunmaktadır. Firmanın veteriner […]

Benefit Kuzulu Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Benefit markası evcil hayvan beslenmesinde Türkiye’de bir öncü olan yerli bir markadır. Kurucuları, Türk veteriner hekimler tarafından uzun araştırmalarla saptanan formülleri ile yabancı marka kedi ve köpek mamalarından çok daha uygun fiyatlara satın alabileceğiniz ancak yabancı markalarla aynı evrensel standarta sahip bir beslenme şansı sunmaktadır. Firmanın veteriner hekimleri hiçbir yabancı markada rastlanılmayacağı şekilde sürekli olarak mama ile ilgili soru ve sorunlarda destek ve rehberlik vermektedir. Bu açıdan birçok marka yabancı mama yerine rahatlıkla tercih edilebilecek içeriği ve satın alma sonrası firma desteğinin büyük olduğu, gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir evcil hayvan mamasıdır Benefit markası.

 

 

Benefit marka evcil hayvan mamalarının içeriği evrensel standartlarla saptanmıştır ve diğer yabancı markalarda olduğu gibi evcil hayvanınızın ırk özellikleri, gelişim dönemi, ağırlığı gibi değişkenlere göre ayarlanmış birçok seçeneği bulunmaktadır. Evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu günlük besin miktarını en sağlıklı biçimde karşılamak için Benefit marka mamalar, uzun araştırma ve geliştirme aşamalarından geçirilerek uzman veteriner hekimlerin bilgisi ışığında hazırlanmış ve siz hayvan dostlarına sunulmuştur. Benefit marka kedi ev köpek mamalarının evcil hayvanın cins ve ırk özelliklerine uygun hazırlanmış formüllerinin yanı sıra, değişik aroma seçenekleri de mevcuttur.

 

Büyük, orta ya da küçük ırk köpekler için farklılık gösteren beslenme ihtiyaçlarını güvenle sağlayabileceğiniz kuru mama seçeneklerine şöyle bir baktığımızda, sağlıklı beslenme için geliştirilmiş formüllerin yanı sıra evcil dostumuzun damak tadına hitap edecek aromaları da Benefit marka mamaları cazip kılmaktadır. Evcil hayvanınızın kokusu ve tadıyla iştahını açacak Benefit aromaları arasında Benefit Kuzulu Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması, Benefit soman balıklı ve tavuklu seçenekleri bulunmaktadır.

 

Uygun formül ile geliştirilmiş bir kuru mama ile beslenmek evcil hayvanınız için vücuduna gerekli olan besin maddelerini alması, iyi beslenmesi ve bağışıklık sisteminin kuvvetli hale gelmesi demektir. Bağışıklık sistemi kuvvetli çalışan bir evcil köpeğin ortalama ömrü 15-17 yaşa kadar uzamaktadır. Hastalık ve yorgunluktan uzak, canlı ve parlak görünümlü bir evcil dostunuzun olmasıdır. Size mutluluk ve keyif katacaktır. Evcil dostunuzun sindirim ve boşaltım problemlerinden uzak, neşeli ve sağlıklı kalması için kendi özelliklerine seçilmiş, iyi bir mama ile beslenmesi bir numaralı gerekliliktir.

Piyasadaki birçok profesyonel formüllü evcil hayvan maması yabancı marka olması sebebiyle oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadır. Benefit marka profesyonel formülleridir. Köpek mamaları ise piyasadaki yabancı marka köpek mamalarının neredeyse yarı fiyatına gelmektedir. Birlikte formül olarak birçoğundan çok daha besleyici bir içeriğe sahiptir. Yerli bir marka olması sebebiyle fiyat avantajı da sunmakta olan bu profesyonel evcil hayvan maması, evcil hayvanınızın uzun yıllardır. Mutlu ve sağlıklı bir hayattır. Sürmesi için ona gerekli olan tüm protein, vitamin ve mineralleri sağlayacak ve keyifli bir hayat sürmesine yardımcı olacaktır.

Benefit Kuzulu Pirinçli Orta Irk Yetişkin Köpek Maması

Kedi ve köpeğinizin tüm ihtiyaçları için Benefit markasının internet sitesi ya da telefon numaralarından yardım alabileceğiniz gibi mama seçimi verilmiştir.

Özel durumlarda (deri hastalığı, kısırlaştırma, kilo problemi vb.) mama tavsiyesi için yine markanın tavsiyelerine telefon verilmiştir. İnternet yoluyla ulaşabilirsiniz. Profesyonel yardımın mamayı satın alma süreci ve sonrasında devam ettiği, kaliteli ve profesyonel bir marka olandır. Benefit mamalarını her aşamada gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mamanın kullanımından önce ve sonrasında markanın profesyonel desteğindendir. Her zaman yanınızda olacağı gibidir. Fiyat konusunda sağlayacağı ekonomi evcil hayvan dostunuzun uzun yaşamı boyunca kullanacağınız ürün konusunda kesenizi oldukça rahatlatacak ve size destek olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM