counter for blogger
Benefit Kuzulu ve Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması

 • DOLAR
  6,1954
  % 2,46
 • EURO
  7,1546
  % 3,03
 • ALTIN
  239,6710
  % 0,54
 • BIST
  94.952,36
  % -2,30
Benefit Kuzulu ve Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması

Benefit Kuzulu ve Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması

Benefit Kuzulu ve Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması Evcil köpeklerin beslenmesinde profesyonel mamaların rolü oldukça önemlidir. Şartlar uygun ve elverişli olduğu takdirde evcil köpek dostlarımızın ortalama 15 ile 17 yıl arasında bir hayat yaşayabilme imkânlarının olduğunu biliyorum. Bu ortalama ömür süresini yakalayabilmeleri içinse sağlıklı beslenmeleri, yeterli miktarda protein ve mineral almaları son derece gereklidir. […]

Benefit Kuzulu ve Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması

Evcil köpeklerin beslenmesinde profesyonel mamaların rolü oldukça önemlidir. Şartlar uygun ve elverişli olduğu takdirde evcil köpek dostlarımızın ortalama 15 ile 17 yıl arasında bir hayat yaşayabilme imkânlarının olduğunu biliyorum. Bu ortalama ömür süresini yakalayabilmeleri içinse sağlıklı beslenmeleri, yeterli miktarda protein ve mineral almaları son derece gereklidir. Evlerimizde beslemekte olduğumuz evcil hayvanlarımızın kendi yiyeceklerini seçme gibi bir özgürlükleri olmadığı için onların yerine bu görev sahiplerine düşmektedir. Bir köpeğin yeterli ve dengeli beslenmesi içinse gelişim dönemine, cins ve ağırlığına göre belli miktarlarda besin değeri olan maddeyi tüketmeleri gerekir. Evcil hayvanlarımızın kendilerine en uygun miktarda besini sağlıklı biçimde alabilmesini sağlayan en doğru ve ekonomik yol günümüzde profesyonel hazır mama markalarıdır.

 

Benefit markası, evcil hayvanlarımızın beslenmesinde bize yardım eden hazır mama markaları arasında özellikle önemli yer tutar. Çünkü Benefit markası bir yerli bir markadır. Dünya standartlarında formüllerle hazırlanan ve uzun araştırma çalışmaları sonucunda uzman veteriner hekimler tarafından geliştirilen içerikleriyle, diğer yabancı markaların sunduğu kaliteyi evcil hayvan dostlarına sunmaktadır. Dünya standartlarında oluşturulan formüllerine karşılık yerli bir mama olması nedeniyle dengi evcil hayvan mamalarının neredeyse yarı fiyatına satın almanız mümkündür. Mama içerik olarak son derece zengin bir formüle sahip olmasına karşılık, aynı formüle sahip diğer mamalardan çok daha uygun fiyatlı olmasının yanı sıra aromatik olarak çeşitli seçenekleri de mevcuttur. Benefit Kuzulu ve Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması gibi, küçük, orta ve büyük ırklar için ya da yavru ve yetişkinlik dönmeleri için farklı mama seçenekleri de sunmaktadır.

 

Benefit markasının en önemli özelliği satış öncesi ve sonrasında tüketicisini profesyonel veteriner hekim kadrosuyla, tüketimlerinin her noktasında desteklemesidir. Marka, gerek internet siteleri gerekse telefon yoluyla, mama tüketimiyle ilgili her konuda tüketicinin yanında olmaya devam etmektedir. İnternet siteleri aracılığıyla verdikleri mama alma rehberinde köpek ya da kedinizin özel durumlarına göre (yaşlı, kilo problemli, deri hastalığı olan, kısırlaştırılırmış, tüy problemli vs.) mama tavsiyesinde bulunmaktadır. Bunlar dışındaki özel durumla için de markanın uzman veteriner kadrosuna ulaşmak sürekli olarak mümkündür. Benefit markası yerli bir marka olmakla birlikte yaptığı iş konusunda sorumluluk almayı bilen profesyonel kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

 

Kuru mama çeşitleriyle tüketicisine uygun fiyatlara kaliteli hizmet sunmakta olan firmanın evcil köpek dostlarımız için Kuzulu ve Pirinçli ve Somon balıklı seçenekleri mevcuttur. Kuru mama, evcil köpek dostlarımız için kullanımı son derece kolay ve ekonomik bir besin maddesidir. Profesyonel firmalarca hazırlanan formülleriyle köpeğiniz için gerekli besin miktarını sağlamaktır. Köpek sahipleri için dedir. Pratik ve uygun maliyetli bir kullanım sağlar. Kuru mamayı köpek beslenmesinde kullanmak oldukça kolaydır. Büyük, orta ya da küçük cins köpekler için her gün hazırlaması zor ve zahmetli olan mama hazırlama zorunluluğundandır. Köpek sahiplerini kurtarmakta hem de normal şartlarda almaları zor olacaktır. Mineral ve vitaminleri de kuru mama formülünde bulundurarak hayvan dostlarımızın bünyesini takviye etmektedir. Kuru mamayı saklamak oldukça kolaydır ve uzun süre bozulmaksızın dayanabilmektedir. Bu açıdan da evde hazırlanan mamalardan çok daha kolay bir kullanım sağlar.

Benefit Kuzulu ve Pirinçli Orta Irk Yavru Köpek Maması

Evcil dostumuzun bağışıklık sistemini güçlendirecek ve ona sağlıklı, uzun bir hayat getirecek olan en önemli nokta beslenme düzeni olduğu için, evcil hayvan bakımındaki en önemli nokta mama seçimidir. Bu konuda markanın pahalı olmasından ziyade içeriğinin zengin olması ve Benefit markası gibi güvenli bir kullanımı garanti edebilmesi göz önünde bulundurulmalıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM