counter for blogger
Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek MamasıBetter Daybyday

 • DOLAR
  5,9952
  % 0,13
 • EURO
  6,9118
  % -0,09
 • ALTIN
  231,1556
  % -0,34
 • BIST
  97.187,87
  % -0,99
Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması Köpeğiniz en sadık dostunuzdur. Onun sağlığı sizin için önemlidir. Peki, onu neyle besliyorsunuz? Aldığı besin ona yeterli geliyor mu? Vitaminle zengin mi aldığı yemekler? Hangi cins köpeğe hangi mama verilmesi lazım biliyor musunuz? Yaşına, kilosuna, cinsine göre mama çeşitleri değişir. Yanlış seçilmiş mama küçük arkadaşınızın sağlığını tehdit edebilir. Aldığınız […]

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması

Köpeğiniz en sadık dostunuzdur. Onun sağlığı sizin için önemlidir. Peki, onu neyle besliyorsunuz? Aldığı besin ona yeterli geliyor mu? Vitaminle zengin mi aldığı yemekler? Hangi cins köpeğe hangi mama verilmesi lazım biliyor musunuz? Yaşına, kilosuna, cinsine göre mama çeşitleri değişir. Yanlış seçilmiş mama küçük arkadaşınızın sağlığını tehdit edebilir. Aldığınız mama kutusu üzerindeki yazılara dikkat ediyor musunuz?

 

Kutu ve ambalaj üzerinde yazılan bazı yazıların ne anlama geldiğini size gösterelim:

 

Meat by-products (et ürünü), dried animal digest (büyük ihtimal hayvan ürünü içerikli un kasd ediliyor), Poultry by-product meal (ev kuşlarından hazırlanan un), poultry by-products (ev kuşu eti içerikli), Chicken by-products (tavuk eti içerikli), dried liver digest (çeşitli hayvan ciğerlerinden hazırlanmış kuru un), fish meal (balık unu), fish by-products (balık çeşitlerinden hazırlanan malzemeler.

 

Yukarıda göstermiş olduğumuz ürünlerin bazıları hayvan mamalarında kullanılarak onların sağlığını tehdit etmez. Ama aşırı derecede kullanılan her ürün sakıncalıdır. Komple bu malzemelerden hazırlanmış ürünlerden uzak durmanızda fayda var. İçeriği az dozda olsa bile gerçek et ürünler olan kuru kopek mamaları fiyat konusunda biraz daha olabilir. Fakat küçük arkadaşınızın sağlığını riske atmayacağınız ortada. Laboratuvarlarda defalarca sınavdan geçen, tüm yan etkileri araştırılan ve aynı zamanda köpeğinizin gelişimini sağlayan kuru mama ürünleri mağazalarda özel sertifikalı kutularda satılıyor. Yani bu konuda içiniz rahat olabilir. Küçük cins köpeğiniz varsa onun için uygun mama seçmekte size mağaza elemanı yardım edebilir.

 

Bazı kuru kedi ve köpek mama üreticileri kendi sitelerinde sizi ilgilendiren tüm sorulara cevap vermekte. Aynı zamanda hayvan severler forumlarda da bildikleri ve denedikleri tüm mamalar hakta bilgi veriyordur. Sağlıklı mama yalnız et içerikli olmamalıdır. Arkadaşınızın oyun performansını yükselten mineral ve vitaminler beslendiği yemeklerde mutlaka olmalı. Reklamlarda gördüğünüz her mama sağlıklı değildir. Et içerikli yazılsa bile çoğunlukla soya katkılı oluyorlar. İçerdikleri zararlı maddeler kopeklerde mide kanserine yol açtığını biliyor muydunuz? Uygun fiyata iyi kalite arayanlardan mısınız? O zaman size bahsedeceğiniz mama ürününe beraber göz atalım.

 

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması aktif köpekler için üretilmiştir. Günlük kullanılma uygundur. Tavuklu, hindi eti, sebze ve bol vitamin içerikli olan Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması aktif köpekler için üretilmiştir. 100 % doğal içeriklidir, renkli boya içerikli değildir, konservantlar ve zararlı maddeler içermez. Aynı zamanda mama diş ve kemikler için faydalı olan fosfor ve kalsiyum içeriklidir. Arkadaşınız için tam rahatlıkla kullana bileceğiniz bu kuru mama İtalya’da üretilir ve Avrupa standartlarına tam cevap vermektedir.

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması

Yan etkisi görülmemiştir. Kullanmağa başladığınız zaman köpeğinize su vermeyi ihmal etmemeniz gerekir. Karanlık ve kuru yerde 0-30 derece sıcaklıkta saklanması tavsiye olunur.

Yetişkin köpekler için tam uygun olan Better DAYbyDAY Multimix Yetişkin Köpek Maması onların günlük ihtiyacı olan vitaminleri karşılar.

Kolaylıkla pet shoplardan elde edebilirsiniz. Almadan önce ambalajda gösterilen son tüketim tarihine bakınız, ambalajı yırtık olan ürünleri almayınız.

Kullanmağa başladığınız zaman ambalajın üzerinde de gösterilen kiloya uygun gramda köpeğinizi beslemeniz tavsiye olunur. Örneğin: köpeğinizin kilosu 1-4 kg arasındaysa günlük 35-95 gram kuru mama yeterli geliyor. Küçük yastık şeklinde olan mama parçacıkları nefis kokusuyla köpeğinizin severek yiyebileceği besin olacaktır.

Gönül rahatlığıyla size sunmuş olduğumuz bu Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Mamasını kullanmağa başladığınız ilk günden itibaren vazgeçilmez mama tercihlerinizden biri olacağına eminiz. Yetişkin köpeğinize her zaman en iyisini sunmak görevimizdir. Size garanti ve kalite sunmaktan memnuniyet duyarız. Sağlıklı ve aktif olması için köpeğinize bu mamayı öneriyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM