counter for blogger
Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek MamasıBetter Daybyday Multimix

 • DOLAR
  6,1258
  % -0,30
 • EURO
  7,0675
  % -0,42
 • ALTIN
  237,8639
  % 0,35
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması Fazlasıyla asosyal olarak yaşamaya başlamış oluğumuz şu günlerde yalnız ortamımızda bizlere can yoldaşı olan köpeklerimizin bize karşı olan tarafsız ve karşılıksız sevgilerine bizlerde kendimize oluğu gibi onlara da sağlık, beslenme ve kişisel bakımlarına özen göstererek bir karşılık verebiliriz. Özellikle içinde olduğumuz yaz aylarında sıcak havalardan onlarındadır. Fazlasıyla etkilendiğini ve […]

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması

Fazlasıyla asosyal olarak yaşamaya başlamış oluğumuz şu günlerde yalnız ortamımızda bizlere can yoldaşı olan köpeklerimizin bize karşı olan tarafsız ve karşılıksız sevgilerine bizlerde kendimize oluğu gibi onlara da sağlık, beslenme ve kişisel bakımlarına özen göstererek bir karşılık verebiliriz. Özellikle içinde olduğumuz yaz aylarında sıcak havalardan onlarındadır. Fazlasıyla etkilendiğini ve uyku düzenlerinden beslenme alışkanlıklarına kadar her şeylerinin değiştiği düşünülürse bizimde evimizin küçük bireyleri için neler yapabileceğimize bir bakalım.

 

Aşrı sıcak olan hava nedeniyle sürekli yorgun olmasını engellemek için evimizdeki küçük arkadaşımıza fazla güneş görmeyen serin bir bölgesinde uyku ve dinlenme alanı oluşturabiliriz. Bu alanı oluştururken polar, kalın kumaş yastıklar ve yün içerikli malzemeler yerinedir. Küçük dostumuzun dinlenme alanında mümkün olduğunca kanvas türü kumaşlardan yapılma ve direk halı ve benzeri yüzeylerdendir. Biraz yukarıda kalabilecek hamak tarzı dinlenme alanları hazırlayabilirsiniz. Bu sıcak dönemlerde tüylerinin kesilmesi hem küçük arkadaşımızı rahatlatacak hem de tüy dökülme sorununu kısmen ortadan kaldıracak bir tercihte olabilir.

 

Beslenme düzenlerinde de bizlerde olduğu gibi ciddi değişmeler olacaktır. Her zaman tüketmiş olduğu yemek oranları düşecek buna bağlı olarak günlük alması gereken vitamin ve mineral gibi destek ihtiyaçları doğacaktır. Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması bu konuda bize büyük ölçüde destek sağlayacaktır. Better Daybyday Multimix Yetişkindir. Köpek Maması veteriner hekimlerin kontrollerinde ve küçük arkadaşlarımızın tüm vitamin ve mineral ihtiyacını karşılaması göz önünde bulundurularak ek koruyucu madde kullanılmadan ve doğal lezzetinin dışında bir lezzet arttırıcı kullanılmadan özel koşullarda üretilmektedir.

 

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması içeriğinde sığır eti yoğunlukta olmak koşullu, tavuk eti ve hindi eti, havuç, kanatlı yağı, somon balığı yağı, şeker pancarı posası, hindiba otu insülini ve bira mayası ihtiva etmektedir. Tüm bu besinlerin karışımıyla hazırlanan Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması 9% oranında nem,26% oranında protein, 14% oranında yağ, 3% oranında lif, kül, kalsiyum, fosfor, sodyum, klorid, potasyum, magnezyum, omega-3 ve omega-6 gibi vitamin, mineral ve temel gıda değerlerini küçük sevimli dostlarımıza sağlamaktadır.

 

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması 20 kiloluk özel ambalajlarda tazeliğinden bir şey kaybetmeyecek şekilde ve 180,00 TL ile 160,00 TL arasında bir fiyatalarıdır. İnternet üzerinden rahatlıkla alınabilmektedir. Fiyatı açısından birçok mama markalarında pahalı olan ürün içerik bakımından ucuz satışa sunulan mamalardan çok daha kaliteli ve besleyicidir. Küçük dostlarımızın doyması dışında kemik yapılarını ve dayanıklılığını da koruyabilecekleri şekilde vitamin ve mineral alımlarının da doğru oranlarda olması önemlidir.

 

Yaz aylarında fazla yemek yemeyi istemeyen küçük arkadaşlarımızın beslenmesinde tercih edeceğimiz kuru mama uzun süre acıkmalarını engelleyecek ancak içecekleridir. Su sayesinde kurumamanın hacmi artacağından açlık hissi yaşamayacaklar buna bağlı kilo kaybı gibi sıkıntılarıdır. Olmayacağı gibi hava sıcaklıklarına bağlı daire ( ishal ) sıkıntısı da kesinlikle yaşamayacaktır.

Better Daybyday Multimix Yetişkin Köpek Maması

Ayrıca küçük dostlarımızın gezi saatlerine de yaz aylarında dikkate edilmelidir. Mümkün olduğunca sabah gezilerine 10:00 ‘dan önce, akşam gezilerine de saat 19:00’ dan sonra çıkmalarıdır. Hem yürüyüş saatlerinin süresinin uzun olmasını sağlayacak hem de aşırı sıcaklardan etkilenme oranları artacaktır. Yürüyüşleriniz sırasında küçük arkadaşınızın normalden daha fazla su ihtiyacı olacağını da dikkate almamız gerekmektedir. Evimizde hayatımızı paylaştığımız küçük arkadaşlarımız da en az bizler kadar sağlıklı olmayı, bakımlı olmayı ve dengeli beslenmeyi hak etmektedir. Küçük arkadaşlarımızın mutluluğu bizlerin daha da mutlu olması demektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM