counter for blogger
BETTER Daybyday TAVUKLU YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

 • DOLAR
  5,8421
  % -0,51
 • EURO
  6,7552
  % -0,77
 • ALTIN
  229,8431
  % 0,48
 • BIST
  96.657,42
  % 2,02
BETTER Daybyday TAVUKLU YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

BETTER Daybyday TAVUKLU YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

BETTER Daybyday TAVUKLU YETİŞKİN KÖPEK MAMASI  Her evcil hayvanın bakımında farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıklar cinsten ve yaştan dolayı oluşan farklılıklardır diyebiliriz. Köpeklerde bu durumu inceleyecek olursak; bakımını ve sorumluluğunu üstlendiğiniz köpeğinizin iyi beslenmesi için dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle köpeğiniz yavrudan ziyade yetişkin bir köpekse nasıl bir beslenme anlayışına sahip olabilirsiniz? Better daybyday tavuklu yetişkin köpek […]

BETTER Daybyday TAVUKLU YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

 Her evcil hayvanın bakımında farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılıklar cinsten ve yaştan dolayı oluşan farklılıklardır diyebiliriz. Köpeklerde bu durumu inceleyecek olursak; bakımını ve sorumluluğunu üstlendiğiniz köpeğinizin iyi beslenmesi için dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle köpeğiniz yavrudan ziyade yetişkin bir köpekse nasıl bir beslenme anlayışına sahip olabilirsiniz? Better daybyday tavuklu yetişkin köpek maması köpeğinizi beslemeniz konusunda en çok işinize yaracak mamadır.

 

Yavru köpeklerin sindirim sistemi yetişkinlik evresine geçişte değişime uğrar ve sindirim sisteminde değişiklikler gösterir. Beslenme ihtiyaçları ve çeşitleri de buna uygun olarak değişir. Köpeğinizin yaşı ilerledikçe mamasının değişmesi şarttır. Köpeğimin mamasını değiştirirsem bi sıkıntı çıkar diye düşünmeyin. Asıl olarak yaşı ilerleyen ve yetişkinlik evresine geçen köpeğinizin mamasını değiştirmezseniz işte o zaman sıkıntı çıkabilir. Yetişkin köpeklerin ihtiyacı olan besin ve minerallerin yaşlarıyla beraber daha çok arttığını söyleyebiliriz. Better daybyday tavuklu yetişkin köpek maması içeriği tamamen yetişkin köpeklerin beslenme düzeyinde düşünülerek, yetişkin köpeklerin ihtiyaçlarını karşılayacak ve yaşamlarını daha sağlıklı idame ettirmelerini sağlayacaktır.

 

Better daybyday tavuklu yetişkin köpek maması içeriğinde bulundurduğu zeytinyağı özü sayesinde doğal omega -3 ve 6 yağ asitleri kaynağı durumundadır. Better daybyday tavuklu yetişkin köpek maması yetişkin köpeğinizin ihtiyaç duyduğu günlük mineral ihtiyacını bu şekilde doğal yağ özü ile karşılayabilmektedir. Better daybyday tavuklu yetişkin köpek maması yetişkin köpeğiniz için daha sağlıklı kardiovasküler sistem, sinir sistemi ve görme fonksiyonu garanti eder ve yetişkin köpeğinizin hayat kalitesini arttırır. Yetişkin köpek mamaları arasında haklı olarak en çok tercih edilen Better daybyday tavuklu yetişkin köpek maması içerisinde tavuk, pirinç, şeker pancarı küspesi, yağ özü ve pek çok vitamin ve mineraller bileşimi bulundurmaktadır.

 

Better daybyday tavuklu yetişkin köpek mamasının içeriğinde bahsedilen vitamin ve mineraller bileşimi dâhil olmak üzere hiçbir şekilde koruyu ya da yetişkin köpeğinizin sağlına zarar verebilecek bir doğallık karşıtı ekstra madde yoktur. Genel olarak 20 kg’lık paketler halinde satılmakta ve bir porsiyonu köpeğinizin tokluk seviyesine ulaşması için oldukça doyurucudur. 16 ile 30 kg arasında ağırlıkları değişen paketlerini de ihtiyacınıza göre alabilmek mümkündür. Bu mamayı tüm ırk yetişkin köpekler için kullanabilirsiniz. Özel bir köpek ırkı için sınıflandırılmamıştır. Better daybydy tavuklu yetişkin köpek maması ithal bir üründür. Adından da anlaşılacağı üzere bu mamaya tadı veren aroma tavuktur. Bu sebeple protein yönünden oldukça zengindir. Yağ özü ile sahip olduğu zengin yağ asitleri yapısının yanında Better daybyday tavuklu yetişkin köpek maması aynı zamanda yetişkin köpeğiniz için bir lif deposudur. Bu şekilde kullanan köpeklerin gayet sağlıklı ve bir o kadar da zinde oldukları rahatlıkla gözlemlenebilecektir.

BETTER Daybyday TAVUKLU YETİŞKİN KÖPEK MAMASI

Better dabyday tavuklu yetişkin köpek maması katkı maddesinin yanı sıra içerisinde herhangi bir lezzet arttırıcı madde de bulundurmamaktadır. Yetişkin köpeğinizin günlük ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hazırlanan bu mamanın içeriği tamamen doğal ve güvenli malzemelerden oluşmaktadır. Ekonomik olarak da sizi zorlamayacak olan Better daybyday tavuklu yetişkin köpek mamasına uygun fiyat seçenekleriyle internet üzerinden de sipariş verip sahibi olabiliriniz. Sizin için çok önemli olan yetişkin köpeğiniz için alabileceğiniz bu mama onun günlük yaşantısına çok büyük katkıda bulunacaktır. Günlük alması gereken alması gereken mineral ihtiyaçları her porsiyonda fazlasıyla karşılanacak aynı zamanda enerjik ve zinde bir yapıya kavuşacaktır. Sağlık açısından incelenecek olursa köpeğinizi zorlamayacak olan bu mama sindirim açısından da kolay ve sindirilebilir bir yapıya sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM