counter for blogger
Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesi- Köpek Mamaları Sitesi

 • DOLAR
  6,1963
  % 0,53
 • EURO
  7,1321
  % 0,24
 • ALTIN
  239,0072
  % -0,01
 • BIST
  94.496,80
  % -2,77
Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesi

Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesi

Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesi Yetişkin köpekleriniz için oldukça güzel bir lezzette bulunan Bonnie parça etli biftekli köpek konservesi, köpeklerinizin beslenmesini dengeli bir şekilde karşılamaktadır. Bilimsel olarak yapılan araştırmalar sonucu, köpeklerin günlük olarak alması gereken doğal protein ve besin maddelerini içermektedir. Bonnie parça etli biftekli köpek konservesinin içeriğinde ayrıca kaynağı belli parça et şeklinde […]

Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesi

Yetişkin köpekleriniz için oldukça güzel bir lezzette bulunan Bonnie parça etli biftekli köpek konservesi, köpeklerinizin beslenmesini dengeli bir şekilde karşılamaktadır. Bilimsel olarak yapılan araştırmalar sonucu, köpeklerin günlük olarak alması gereken doğal protein ve besin maddelerini içermektedir. Bonnie parça etli biftekli köpek konservesinin içeriğinde ayrıca kaynağı belli parça et şeklinde konulan biftek parçaları bulunmaktadır.

 

Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesinin İçeriği ve Besin Değerleri Nasıldır?

 

Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesi mama olarak tüketen köpekler, damak tatlarına oldukça uygun bir mama tüketmiş olacaklardır. Köpeklerin doğalarına ve damak tatlarına uygun bu mamanın içeriğinde bulunan besinler ise; kaynağı belli et ve et türevleri, sığır eti, balık yağı, doğal olarak hazırlanan tatlandırıcılar, aroma, vitamin, mineraller, jöle ve tahıllar bulunmaktadır.

 

Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesinin Gün İçerisindeki Tüketimi Nasıl Olmalıdır?

 

Yetişkin yani 5 ile 6 kg ve orta boylu yani 3 ile 4 kg arasındaki köpekleriniz için gün içerisinde Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesinin bir paketini kullanmak, köpeklerinizin günlük temel besin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacaktır. Fakat bu 1 porsiyonluk kullanım, köpeğinizin fiziksel özelliklerine, gün içerisinde yaptığı aktivitelere, karakterine ve bulunduğu çevrenin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Konserve mama açıldıktan sonra eğer mamada kaldıysa buzdolabında saklanmalıdır. Açılan mamalarda 3 gün içerisinde tüketilmelidir.

 

Bonnie Marka Kedi ve Köpek Mama Çeşitleri Nelerdir?

 

Yavru, yetişkin kedi ve köpeklerinizin için çeşit çeşit üretilen Bonnie marka mamalar şu şekilde;

 

Bonnie Pate Tuna ve karides balığı etli konserve kedi maması,

Bonnie tavuk etli ve parça etli kedi konserve mama,

Bonnie biftekli ve böbrekli parça etli yetişkin konserve kedi maması,

Bonnie kuzu etli ve pirinçli yetişkin köpek maması,

Bonnie tavuk etli kedi maması,

Bonnie balıketli yetişkin kedi kuru mama,

Bonnie biftekli ve kuzu etli ezme kedi yaş mama,

Bonnie biftekli ve parça etli köpek konserve mama,

Bonnie tavuk etli ve ciğerli konserve kedi maması,

Bonnie parça etli ve biftekli köpek konserve mama,

Bonnie parça ve kuzu etli konserve köpek maması,

Bonnie Dantebone burgulu çubuk,

Bonnie parça etli, böbrekli ve biftekli konserve kedi maması,

Bonnie biftek ve kuzu etli kedi konserve mama,

Bonnie Cocktail tavuk etli yetişkin kedi kuru mama,

Bonnie Cocktail karışık kedi maması,

Bonnie tavuk etli yetişkin kedi maması,

Bonnie Pate tavşan ve hindi etli kedi konserve mama.

 

Sahip Olmuş Olduğunuz Köpeklerinizi Beslerken Yapılan Yanlışlar Nelerdir?

 

İnsanların sahip olmuş oldukları köpeklerini beslerken çeşitli bazı yanlışlar yapılmaktadır. Bu yanlışlar;

 

Köpeklerinizde fazla olan enerji,

Köpeklerinizin yetersiz derecede beslenmesi,

Köpeklerinizdeki vitamin fazlalığı ve diğer yapılan beslenme yanlışları.

 

Köpeklerinizde fazla olan enerji: Alman çoban köpeği, rotweiler gibi büyük ırk ve Alman Dogge, Bernhard gibi dev köpek ırklarında, büyüme dönemlerinde alınan yüksek enerjili besinlerin sonucunda Osteochondros sendromu ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu sendromdan dolayı da geri dönüşü olmayan iskelet sistemi rahatsızlıkları ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu rahatsızlıklardan dolayı da köpeklerinizin hayatı boyunca bu rahatsızlıklara maruz kalmak zorunda olabilirler.

 

Köpeklerinizin yetersiz derecede beslenmesi: Köpeklerin beslenirken yapılan yanlışlardan biri de yetersiz şekilde kalsiyum minerali alımıdır. Bu durumun sebebi de, yenilen besinlerden fazla miktarda Fosfor alımıdır. Bu durumun çözümü ilave olarak Kalsiyum alınarak çözülebilmektedir.

 

Köpeklerinizdeki vitamin fazlalığı: D vitamininin fazla bir şekilde kullanılması sonucu, köpeklerinizin vücudunda yumuşak dokularda kireçlenme, damar ve böbreklerde de çeşitli rahatsızlıklar ortaya çıkmaktadır. Fazla miktarda A vitamini tüketen köpeklerde ise, boyun ve sırt bölgesindeki kemiklerde çeşitli üremeler meydana gelebilmektedir.

Bonnie Parça Etli Biftekli Köpek Konservesi

Diğer yapılan beslenme yanlışları: Çok ani bir şekilde veya fazla miktarda et tüketimi ile ortaya çıkan hyperparatiroidismus, yetersiz kalsiyum ve iyot minerallerinin eksikliğinde oluşur. Bu sebepten dolayı da köpeğinizin deri yapısında çeşitli bozukluklar meydana gelebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM