counter for blogger
Bonnie Parça Etli Kuzulu Konserve Köpek Konservesi

 • DOLAR
  6,0446
  % 0,95
 • EURO
  7,0087
  % 1,32
 • ALTIN
  233,9974
  % 0,06
 • BIST
  98.220,68
  % 0,06
Bonnie Parça Etli Kuzulu Konserve Köpek Konservesi

Bonnie Parça Etli Kuzulu Konserve Köpek Konservesi

Bonnie Parça Etli Kuzulu Konserve Köpek Konservesi Köpekler insanların en iyi dostu, sadık ev arkadaşlarıdır. Ancak bu dostlarımızı evimizde beslerken pek çok şeye özen göstermeliyiz. Bir köpek edinirken kendimize soracağımız en önemli soru bu köpeğe bakabilecek miyim? Olmalıdır. Çünkü bir evcil hayvan edindiğimizde artık tüm hayatımızı ona göre düzenlememiz gerekecektir. Geçici bir hevesle beslenen evcil […]

Bonnie Parça Etli Kuzulu Konserve Köpek Konservesi

Köpekler insanların en iyi dostu, sadık ev arkadaşlarıdır. Ancak bu dostlarımızı evimizde beslerken pek çok şeye özen göstermeliyiz. Bir köpek edinirken kendimize soracağımız en önemli soru bu köpeğe bakabilecek miyim? Olmalıdır. Çünkü bir evcil hayvan edindiğimizde artık tüm hayatımızı ona göre düzenlememiz gerekecektir. Geçici bir hevesle beslenen evcil hayvanlarımız ne yazık ki kısa bir süre sonra ya sokağa terk edilmekte, ya da barınaklara bırakılmaktadır. Bu yüzden eğer onun hayatı boyunca bakamayacaksak bir evcil hayvan edinmemek en doğru karar olacaktır. Bir köpek edinirken dikkat edeceğiniz önemli bir konu da onun yaşam alanıdır. Eğer yeterince geniş bir eve sahip değilseniz daha küçük ırk bir köpek edinmenizde fayda var. Tabii ona yeterince vakit ayırmalı, gezdirmeli, antrenman yaptırmalı ve oyun da oynamalısınız. Tabii köpeğinizin bakımı bunlarla da kalmıyor. Düzenli olarak aşılarını yaptırmalı ve sağlıklı bir köpek sahibi olabilmek için veteriner kontrollerini de ihmal etmemelisiniz.

 

Köpek bakımındaki bir diğer önemli nokta da köpeğinizin beslenmesidir. Köpek de dâhil olmak üzere tüm evcil hayvanlarınızın beslenmesine dikkat etmelisiniz. Evcil hayvanlarınızı kesinlikle yemek artıklarıyla beslememelisiniz. Yemeklerinizde kullandığınız baharatlar, yağlar, salça ve tuz köpeklerinizin beslenmesi için uygun ürünler değildir. Ayrıca salam sosis gibi şarküteri ürünleri de ev hayvanlarımızın ömrünü kısaltmakta ve yaşam kalitesini düşürmektedir. Peki, köpeğinize neler yedirebilirsiniz? Öncelikle eğer köpeğiniz yavru ise anne sütünden kesildikten sonra onlar için en önemli besin kaynağı yavrular için özel olarak hazırlanmış kuru mamalar ve konserve köpek mamalarıdır. Yavru köpekler için özel formüle edilmiş bu mamalar köpeğinizin büyüme ve gelişmesi için en uygun gıdalardır.

 

On iki ayını bitirmiş olan köpeklere ise yetişkin köpekler için hazırlanmış olan yaş veya kuru mamalar verilmelidir. Sürekli kuru mama kullanmak da pek doğru bir tercih değildir. Köpeğinizin ırkına kilosuna ve günlük ihtiyaçlarına göre dönüşümlü olarak kuru ve konserve köpek mamalarını kullanabilirsiniz. Bonnie markalı kuru ve konserve köpek mamaları zengin ürün çeşitliliği, lezzetli tadı ve köpeğinizin her türlü ihtiyacına uygun içeriğiyle köpeğinizin beslenmesinde tercih edebileceğiniz kaliteli bir üründür. Bonnie parça etli kuzulu köpek konservesi içerdiği kuzu ve koyun eti, balık yağı, pirinç, jöle ve minerallerle köpeğinizin tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir konserve köpek mamasıdır. Yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiş Bonnie parça etli kuzulu köpek konservesi köpeğinize dengeli ve yeterli bir beslenme sağlar. Jöle kıvamı ve lezzetiyle her cins ve büyüklükteki köpeğin severek tüketeceği bir üründür. İçerdiği doğal proteinler ve zengin temel besinler etobur bir hayvan olan köpeğinizin büyüme ve gelişmesinde ihtiyaç duyduğu tüm her şeyi sağlar. Köpeğinizin kas ve kemikleri güçlenir, sindirim sistemi düzenli çalışır. Bonnie parça etli ve kuzulu köpek konservesiyle köpeğinizin bağışıklık sistemi gelişerek onun uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmesini sağlar.

Bonnie Parça Etli Kuzulu Konserve Köpek Konservesi

Peki, Bonnie parça etli ve kuzulu köpek konservesini nasıl tüketmelisiniz? Orta boyutta ve normal günlük aktivitede bir köpek için günde bir defa bir kutu Bonnie parça etli ve kuzulu köpek konservesi yeterli bir öğün olacaktır. Köpeğinizin günlük aktivitesine ve ihtiyaçlarına göre bu miktar artırılabilir ya da azaltılabilir. Bu miktarlar bazen mevsim koşullarına, köpeğinizin sağlık durumuna ve mizacına göre de ayarlanabilir. Mama oda sıcaklığında olmalı ve açılan bir kutu buzdolabında saklanmalıdır. Açık bir konserve mama buzdolabında üç gün boyunca tazeliğini korur. Tabii ki mamanın son kullanma tarihine dikkat edilmeli ve her zaman yanında taze içme suyuyla birlikte verilmelidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM