counter for blogger
Bozita Hindi Etli Köpek Konservesi- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,0007
  % 0,22
 • EURO
  6,9564
  % 0,56
 • ALTIN
  232,6198
  % 0,20
 • BIST
  98.160,73
  % -0,38
Bozita Hindi Etli Köpek Konservesi

Bozita Hindi Etli Köpek Konservesi

Bozita Hindi Etli Köpek Konservesi Köpekler bizler ile yaşamaya başladığında, onlar ile ilgilenmemiz ve onların ihtiyaçlarını karşılamamız gerekir. Bunun içinde köpek bakım hiç kolay olmayan ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Önce insanlar buna kendilerini hazır hissetmeli ve iyi düşünüp karar vermelidir. Köpek bakımı öncesi evlerinden köpekleri için yaşam odası hazırlamalıdır. Bu oda da köpeklerin ihtiyacı […]

Bozita Hindi Etli Köpek Konservesi

Köpekler bizler ile yaşamaya başladığında, onlar ile ilgilenmemiz ve onların ihtiyaçlarını karşılamamız gerekir. Bunun içinde köpek bakım hiç kolay olmayan ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Önce insanlar buna kendilerini hazır hissetmeli ve iyi düşünüp karar vermelidir. Köpek bakımı öncesi evlerinden köpekleri için yaşam odası hazırlamalıdır. Bu oda da köpeklerin ihtiyacı olan her şey bulunmalıdır. Köpekler için uygun bir yatak ve mama kabı, su kabı bulunması gerekir. Mama kapları ağır ve devrilmesi zor olan tarzda olmalıdır. Ayrıca mama kapalı her gün yıkanmalıdır. Köpeklerin odası hava almalı ve ışık görmelidir. Bu oda köpeğin özel alanıdır. Orada köpek huzurlu bir şekilde kafasını dağıtabilmelidir.

 

Köpeklerde eğitim evde yaşamaları için gerekli olan bir zorunluluktur. temel itaat eğitimi ile başlamak köpekler ve sahipleri için aralarında ki iletişim için önemlidir. İtaat eğitimi başlangıcı ilk olarak bırak komutu ile başlar. Köpeğiniz ne olursa olsun çevrede mutlaka bazı nesneleri çiğnemek için ağzına alır, bu durum tehlikeli olabilir. Bunu için sahipleri bırak, at ağzından diye konut verir ve köpeğiniz sizi dinlemeli nesneyi bırakmalıdır. Köpeğinize bu eğitimi zamanla vermelisiniz ayrıca çiğneme oyuncakları alınarak onlara alıştırmanız köpeğinizin sadece o oyuncaklar ile oynamasını sağlar.

 

Köpeklerin tuvalet eğitimleri de önemlidir. Onlar doğal hayatlarında istedikleri yere yapma huyları olduğundan bu eğitimi almaları ev ortamı için önemlidir. Eğitim için dışarıda gezinti yaparken tuvalet eğitimi verilir. Bu eğitim sizin istemiş olduğunuz zaman aralığında dışarıda verilmesi köpeğinizi hem gezdirme şansı bulur, hem de tuvalet eğitimi alınır. Köpeklerin vücut dilleri ile sahiplerinin el işaretleri ikisinin arasındaki iletişimdir. Bu çok önemli bir durumdur.

 

Köpekler senede 2 sefer tüy değişimi gerçekleştiren canlılar olduğundan bu değişimlerde köpeklerin ilaçlı özel şampuanlar ile yıkanması ve yıkama sırasında gözlerine ve kulaklarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Tüy değişiminden köpeğinizin tüy şekline göre tarak tercih edilerek günde iki sefer tarama işlemi yapılmalıdır. Köpekler veteriner hekim kontrolüne gitmelidir. Aşıları yapılmalıdır. Köpeğiniz için evinize en yakın veteriner hekim kliniği bulmalısınız.

 

Köpek beslenme onların dengeli ve sağlıklı yaşaması için çok önemlidir. Bundan dolayı köpek mama seçimi için uygun mama araştırılmalıdır. Uygun mama içeriğinden et oranı yüksek olan, protein ve dengeli mineraller bulunduran mamalardır. Köpeklerin kas ve iskelet sistemi için doğal glucosamine vitaminleri mutlaka olmalıdır. AAFCO mamaların beslenme değeri olarak içerisindeki ürünlerin kaliteli olarak formüle edilmesini sağlayan kurudur. Mutlaka bu AAFCO ambalajlarında bulunmalıdır.

 

Bozita Hindi Etli Köpek Konservesi bu mama hindi etinin sindirebilir oranlarında parçalanması ve hazırlanan eşsiz lezzetteki sosu ile hazırlanmış konserve köpek mamasıdır. Köpek maması içeriğinden taze sebze ve meyveler ile protein oranını yüksek, dengeli mineraller bulunduran besleyici köpeklerde kaybolan enerjisini geri kazandıran köpek mamasıdır. Glucosamine doğal vitaminler ile desteklenmiştir. Asla katkı ve tatlandırıcı kimyasal koruma malzemeleri içerisinde bulunmaz. Köpeklerin dengeli ve sağlıklı besin alması için uygun ve tercih edilen mamalardır. Yüksek oranda hini eti ayrıca içerisinde İsveç eti ile harmanlanmıştır. Karbonhidrat takviyeli ve kalsiyum, çinko, magnezyum gibi maddeleri bulunduran mama köpeğiniz için besin deposudur.

Bozita Hindi Etli Köpek Konservesi

Bozita Hindi Etli Köpek Konservesi bu mamayı tüm marketlerde, online alışveriş yapılan sitelerde avantajlı fiyatlar ile bulmanız mümkündür. Bazı sitelerde daha uygun fiyatlar ve kargo bedava seçenekleri ile köpek sahipleri için sunulmuş bir fırsattır. Köpekleriniz tercih edilecek kalitede üretilmiş taze içerikleri olan pratik ambalaj seçenekleri ile köpeklerin kilosu, yaş ve ırk durumuna göre günlük kullanım miktarı arasında tüketebileceği mamayı mutlaka tercih edin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM