counter for blogger
Bozita Naturals Elch Geyikli Köpek Konservesi- Köpek Mamaları Sitesi

 • DOLAR
  6,0704
  % 0,40
 • EURO
  6,9835
  % 0,57
 • ALTIN
  233,5516
  % -0,05
 • BIST
  97.187,87
  % -0,99
Bozita Naturals Elch Geyikli Köpek Konservesi

Bozita Naturals Elch Geyikli Köpek Konservesi

Bozita Naturals Elch Geyikli Köpek Konservesi Konserve köpek mamaları evcil köpeklerimizin beslenmesinde tek başına ya da tamamlayıcı olarak önemli rol oynayan besinlerdir. Aynı zamanda sıvı içerikli yumuşak yapıları, değişik aroma ve kokularıyla köpek dostlarımızın iştahını oldukça açan ve hoşlarına giden birer ödül gibidirler. Evlerimizde beslediğimiz evcil dostlarımızın beslenmesi bizim için her şeyden önce önemli bir […]

Bozita Naturals Elch Geyikli Köpek Konservesi

Konserve köpek mamaları evcil köpeklerimizin beslenmesinde tek başına ya da tamamlayıcı olarak önemli rol oynayan besinlerdir. Aynı zamanda sıvı içerikli yumuşak yapıları, değişik aroma ve kokularıyla köpek dostlarımızın iştahını oldukça açan ve hoşlarına giden birer ödül gibidirler. Evlerimizde beslediğimiz evcil dostlarımızın beslenmesi bizim için her şeyden önce önemli bir sorumluluktur. Ömürleri 15 senenin üzerine çıkabilen evcil dostlarımızın uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmelerini sağlayabilmek için onların bünyelerini sağlıklı tutacak, bağışıklık sistemlerinin kuvvetli kalmasını sağlayacak yeterli besini almalarını sağlamamız gerekir. Bunu kendi çabamızla belirlemek de bir hayli zordur. Bu yüzden piyasada bulunan profesyonel evcil hayvan mamalarından evcil dostlarımızın beslenmesi konusunda yardım almak son derece akıllıca bir davranıştır. Profesyonel evcil hayvan mamaları, bu konuda uzmanlaşmış hekim ve diyetisyenler tarafından evcil hayvanlarımızın çeşitli özellikleri ve dönemleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış son derece yeterli besin kaynaklarıdır.

 

Bozita markası İsveç üretimi bir evcil hayvan maması markasıdır. Dünyaca ünlü bu markanın ürünlerinin en önemli özelliği tüm ürünlerinin, üretimin her aşamasında sürekli kontrol edilerek profesyonel bir biçimde üretilmiş olması ve ürünlerinde kullandıkları tüm ürünlerin Naturel olmasıdır. Bozita markasında kullanılan tüm tavuk ve yumurta içeriği, serbest dolaşan çiftlik tavuklarından elde edilmektedir. Kuzu etli mamalarda hayvansal protein olarak kimyasal aroma değil yalnız kuzu eti kullanılmıştır.

 

Ayrıca Bozita markasının diğer mama markalarında bulunan alışıldık tat ve aromaların yanı sıra Bozita Naturals Elch Geyikli Köpek Konservesi gibi değişik birçok tadı da bulunmaktadır. Tavuk, balık, geyik, hindi, sığır ve kuzu eti gibi birçok farklı tat seçeneği bulunmaktadır. Diğer birçok markada bulunmaya değişik tat seçenekleriyle hayvan dostlarımız için değişik protein çeşitlerini bünyesinde toplamaktadır. Tüm et türlerinde bulunan protein yapısı farklı olduğundan, Bozita marka mamalarla evcil dostumuz tüm değişik protein türleriyle beslenme olanağını yakalayabilecektir.

 

İçinde bulunan hayvansan proteinlerin dışında omega-3 ve omega-6 yağlarıyla zenginleştirilmiş mama içeriği, evcil hayvanlarımızın çok daha sağlıklı beslenmesi için yardımcı olacaktır. Bu vitaminler evcil hayvanlarımızı deri hastalıklarından koruduğu gibi tüy dökülmesi gibi durumlarında en aza inmesini sağlayacaktır. Sağlıklı bir deri ve tüy gelişimi için omega-3 ve 6 yağlarıyla zenginleştirilmiş mama içeriği Bozita mamalarının en önemli avantajlarından biridir.

 

Bozita mamalarının kuru ve ıslak mama seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanımı çok daha kolay olan ve daha rahat saklama imkanı tanıyan kuru mama seçenekleriyle birlikte evcil dostlarımızın çok daha büyük iştahla tercih ettikleri, yoğun tat, aroma ve güzel kokusuyla dostlarımızı cezbeden ıslak mama çeşitleri de yine Bozita güvencesi ve kalitesiyle tüketicilerine sunulmaktadır.

Bozita Naturals Elch Geyikli Köpek Konservesi

Kuru mama ve ıslak mama seçeneklerinin ikisini de Bozita güvencesiyle tüketicisine sunuluyor olması, tamamlayıcı olarak iki besin türünün de rahatça kullanılmasına olanak sağlar. Kuru mama kullanımını tercih eden evcil hayvan sahipleri için, evcil dostlarının yeterli miktarda sıvı alıyor olması önemlidir. Kuru mama gerekli vitamin ve proteini sağlıyor olmasının yanı sıra, evcil hayvanın kuru mama kullanımı sırasında yeterince sıvı alamaması, sağlık sorunlarına sebep olabilir. Özellikle sindirim, dolaşım ve boşaltım sistemlerinde ortaya çıkabilecek sorunlar, kuru mamayla birlikte yeterli sıvı alamayan evcil hayvanlarda görülebilmektedir. Kuru mama kullanımının ıslak mama ile desteklenmesi evcil hayvanınızın gerekli sıvıyı daha kolay almasını sağlayacaktır. Evcil hayvanınız için gerekli sıvı miktarının bir kısmını sağlayacak olan ıslaktır. Mama, aynı zamanda sindirimi ve boşaltımı da daha kolay hale getirecektir. Böylece çok daha sağlıklı bir bağışıklık sistemine sahip evcil dostunuzla daha mutlu zaman geçirmeniz mümkün olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM