counter for blogger
Bozita Naturals Hindili Köpek Konservesi- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,0399
  % 0,87
 • EURO
  6,9663
  % 0,70
 • ALTIN
  232,7259
  % -0,40
 • BIST
  97.187,87
  % -0,99
Bozita Naturals Hindili Köpek Konservesi

Bozita Naturals Hindili Köpek Konservesi

Bozita Naturals Hindili Köpek Konservesi Küçük köpek cinsleri; evimizde hem bakım olarak hem de çocuklarımız için süper hayvanlar olabilir. Kedi de bakıyorsak ikisi iyi anlaşabilir. Bu tür köpeklerin farklı cinsleri ve boyları var. Sevimli bir köpeğim olsun derseniz Maltese denilen Malta köpeği cinsidir. Fazla tüy dökmez ve çok sevimlidir. Arkadaş canlısıdır. Diğer kedi ve köpeklerle […]

Bozita Naturals Hindili Köpek Konservesi

Küçük köpek cinsleri; evimizde hem bakım olarak hem de çocuklarımız için süper hayvanlar olabilir. Kedi de bakıyorsak ikisi iyi anlaşabilir. Bu tür köpeklerin farklı cinsleri ve boyları var. Sevimli bir köpeğim olsun derseniz Maltese denilen Malta köpeği cinsidir. Fazla tüy dökmez ve çok sevimlidir. Arkadaş canlısıdır. Diğer kedi ve köpeklerle iyi anlaşır. İnsanlara çok düşkündür. Aşırı ilgi ister. Eğer çok fazla zamanınızı ayıramayacaksanız almamanız daha iyi olur. Ya da aşırı ilgi göstermeyin ki ilgisiz kaldığında sorun yaşamasın.

 

Boston terrier cinsi de çok iyi aile köpeğidir. Çocuğunuzla iyi anlaşır. Fazla tüy dökücü değildir. Haftada bir iki defa taramak yeterlidir. Ayakkabı ve terliklerinizi çiğneyebilir, özel eğitimle bunu aşabilir. Pug cinsi de sevimli ve bodurdur. Bazen inatçı olabilirler. Hırıltılı olmaya eğilimlidir. Kırışık suratları sevimlilik içerir. Pomeranya köpeği cinsi de çok sevilen bir köpektir. Tatlı, hassas bir yapıları vardır. Biraz gürültülü olabilirler. Çok fazla tüy dökerler. Küçük çocuğunuz varsa eve almamak daha doğru bir seçim olacaktır.

 

Chihuahua cinsi ufak tipte olmasına rağmen çok hareketlidir. Ne yapacağını kestiremezsin. Arsızdır ve rahatsız edilirse ısırabilir. Binada başka köpek varsa kıskaçlıktan sürekli havlarlar. Hep sahibi kendisi ile ilgilensin diye böyle bir seçim yapar. Sadakat konusunda sahibine çok bağlıdır. Diğer hayvanlarla anlaşmaya fazla yanaşmaz, güzel bir tanıştırma ile bunu sağlayabilirseniz sorun olmaz. Shih tzu cinsi çok sevecen ve uysaldır. Çocuklarla iyi anlaşır, uyumlu bir yapısı vardır. Çok tüy dökmezler. Ama yine de tüylerinin matlaşmaması için bol bol tımar yapın. Pekinez cinsi de çok sevimli ve egzersize gerek duymayan yapıdadır. Yürüyüşü severler. Bu cins köpekler harika bir kucak köpekleridir. Sevecen, korumacı ve çocuklarla iyi anlaşan bu köpeğin eğitimi için biraz fazla ilgilenmek gerekir. Daha geç öğrenebilirler. Ama bakımı kolaydır ve uysal bir hayvandır.

 

Hayvanların bakımı kadar beslenmesi de çok önemlidir. Her hayvanın beslenme şekli ayrıdır. Cinsi, yaşı, boyu, kilosu ve seçici olması, ona uygun beslenme programı oluşturmamızı gerektirir. Genç köpeklerle yaşlı köpeklerin yiyeceği besin ile yavru ve küçük cins köpeklerin yiyeceği besin aynı değildir. Bunlar gram ve günlük miktar olarak da değişiklik gösterir. Yeterince araştırma yaptıktan sonra mama ve besin seçimine gidilmelidir. Çünkü köpeklerin alıştığı mamayı değiştirmek istememe sorunu olabilir. Yeni mamaya geçerken alıştıra alıştıra, az miktarlarda verilmelidir. Bozita Naturals Hindili Köpek Konservesi genel olarak çoğunluğu et içerir. Köpeklerin olmazsa olmazlarından ilki çiğ ettir. Mümkün olduğunca imkânlar dâhilinde et ve et ürünleri verilmelidir. Bozita Naturals Hindili Köpek Konservesi, İsveçli çiftçiler tarafından üretilen ve köpeklerin seveceği lezzette bir mamadır. İsveç hayvan hakları kanunları çerçevesinde hiçbir katkı maddesi kullanılmadan, tamamen doğal yollarla üretilen bu ürünü köpeğinize gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz. Kırmızı et ve beyaz et liflerine sahip olan bu besin eşsiz lezzetiyle köpeğinizi mutlu edecektir. %14 oranında hindi eti ile içeriğinde en fazla et barındıran besindir. Bunun yanı sıra sığır ve domuz eti, mineraller, kuru pancar unu, maya, A vitamini, D vitamini, E vitamini, Bakır, sülfat, manganez gibi bileşimlerle çok zengin bir içeriğe sahiptir.

 

Mama seçerken;

Bozita Naturals Hindili Köpek Konservesi

 • Mamanın organik olmasına,
 • Katkısız ve hijyenik olmasına,
 • Tanınmış ve güvenilir marka olmasına,
 • Mamanın içeriğinin ağırlıklı olarak et olmasına,
 • Tahıl ve tahıl ürünleri içermemesine,
 • Hayvanın yaşına, cinsine, kilosuna uygun mama olmasına dikkat etmek gerekir.
 • Hayvan mamayı yemek istemiyorsa zorlamamak ve mamayı değiştirmek doğru bir karar olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM