counter for blogger
Bozita Naturals Tavuklu Pirinçli Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi

 • DOLAR
  6,0623
  % 0,26
 • EURO
  6,9747
  % 0,44
 • ALTIN
  233,6512
  % 0,12
 • BIST
  96.996,72
  % -0,20
Bozita Naturals Tavuklu Pirinçli Köpek Maması

Bozita Naturals Tavuklu Pirinçli Köpek Maması

Bozita Naturals Tavuklu Pirinçli Köpek Maması İnsanlar çoğunlukla yalnız oldukları ya da hayvanseverliklerinden dolayı köpek sahibi olmak isterler. Peki, bu köpek sahiplerinin köpekleri sadece sevdikleri için sahiplenmeleri yeterli midir? Evet, yeterlidir fakat çok bilinçli olmak ve doğru bakım teknikleri ile yaklaşmak gerekir. Köpek sahiplerinin çok doğru mama tüketimi, köpeklerinin strese girmemesi için doğru bakım çok […]

Bozita Naturals Tavuklu Pirinçli Köpek Maması

İnsanlar çoğunlukla yalnız oldukları ya da hayvanseverliklerinden dolayı köpek sahibi olmak isterler. Peki, bu köpek sahiplerinin köpekleri sadece sevdikleri için sahiplenmeleri yeterli midir? Evet, yeterlidir fakat çok bilinçli olmak ve doğru bakım teknikleri ile yaklaşmak gerekir. Köpek sahiplerinin çok doğru mama tüketimi, köpeklerinin strese girmemesi için doğru bakım çok önemlidir. Çoğumuzun bildiği üzere hayvanların strese girmesi insanlar kadar atlatılabilir yaşamsal izler bırakmayan bir süreç değildir. Bundan sebeple köpeklerimizin bakımları bizim için bir sevgi unsuru olmakla beraber sorumluluk almaya da dönüşmelidir.

 

Köpeklerinizin sağlıklı olması dinç ve enerjik olmasının size olan geri dönüşümü olacaktır. Düzenli beslenme detayına inecek olursak en temel ihtiyaçlarımızın başında seyreden bu ihtiyacı köpeklerimiz için zenginleştirmek tamamen bizim elimizde. Size ve köpeğinize yardımcı olmak için üretilmiş sağlıklı Bozita Naturals Tavuklu Pirinçli Köpek Konservesi, tamamen doğal ürünleri içermekle birlikte taze et ve gıdalar içerir. Bu ekonomik ve doğal katkı maddesiz ürünü tercih etmek hem avantajlı hem de yararlı olacaktır.

 

Bonita Naturals Tavuklu Pirinçli Köpek Konservesi yetişkin köpekler adına üretilmiş olup yetişkin köpeklerin vücut ve temel besin ihtiyaçları olan vitamin ve mineralleri içerip taze etleri ve tavuk etlerine sahip konserve bir üründür. Bu köpek mamaları hassas bünyeli köpekler için midelerini yormayacak şekilde üretilmiştir. Yapay renklendirici, koruyucu ve tatlandırıcı içermemekte olup doğal ham maddeler ile hazırlanmıştır. Konserve mamanın içerikleri de göz önünde bulundurularak kullanılması kesinlikle köpekleriniz için uygundur. Mamanın içerenleri tavuk eti, pirinç, tavuk eti parçaları, sığır eti, domuz eti, mineraller, kurutulmuş pancar posası ve maya ile oluşturulmaktadır.

 

Mamanın daha detaylı analizine inecek olursak; %7 protein, %5, 5 yağ, %0. 3 lif ile %2, 4 ham kül, %84 nem ve %0, 4 bulundurmaktadır. Devam edecek olursak; A vitamini 4, 4 mg/kg, manganez oksit 3, 3 mg/kg, çinko sülfat monohidrat 33 mg/kg, kalsiyum iyodat monohidrat 6 mg/kg’dır. Günlük tavsiye edilen mama miktarı 4 kg vücut ağırlığına sahip köpekler için 370 mg olarak verilmesi ve sunulması önerilmektedir. Beslenme tavsiyelerine uymamak her zaman mama ve besin yararından çok zararına sebebiyet vermektedir. Unutmayınız! Az önce bahsettiğimiz beslenme miktarları köpeğinizin günlük aktivitelerine göre farklılık gösterebilir. Köpeğinizin mizacı, egzersiz şartları, çevre durumları ile strese bağlı durumlarda mama miktarlarında değişiklikler olabilir. Şayet köpeğinizi optimal bir vücut ağırlığı yüksekliğine çıkarmak gibi bir düşünceniz var ise yine mama günlük kullanım miktarında değişikliklere gidebilirsiniz. Mama kullanımı esnasında mutlaka mamanın yanında taze ve temiz su bulundurmanız tavsiye edilir. Bonita Naturals Tavuklu Pirinçli Köpek Konservesi adı altındaki mamanızı açılımından sonra buzdolabınızda muhafaza etmeniz mümkündür. Fakat bu muhafaza süresi maksimum 2 gün olarak öngörülmektedir. Açılıp kapanma özelliğine sahip tetra pak konserveniz kullanım ve koruma anlamında da size oldukça fazla kolaylık sağlayacaktır. Mamanızdan faydayı alabilmek için bu ve bunun kullanma tarihi, miktarı önerilerini göz önünde bulundurmanız çok önemlidir.

Bozita Naturals Tavuklu Pirinçli Köpek Maması

Köpeklerinizin bakım ve beslenmesinde kolaylık sağlayacak ve aynı zamanda gelişimlerini sağlayıp sağlıklarını zinde tutacak bu mamayı siz de biricik köpeklerinize sağlamak istemez misiniz? Günlük vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bu mamalarla sizde onların bakımını tamamlayıp daha sağlıklı bir köpek yetiştirmek istersiniz. Köpeklerinizin hayati ve günlük yaşamını etkilemeden mama düzenini çok fazla değiştirmeden kullanacağınız bu ek besinlerden kaçınmamanız hem sizin için kullanışlı hem de köpekleriniz için doyurucu olacaktır. Her köpek sahibini memnun edecek bu ürünler doğallıklarından da ödün vermemektedir. Siz de sahiplendiğiniz köpeklerin gelişimini ve sağlığını tamamlamak için böyle bir ek mama denemesini düşünebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM