counter for blogger
Bozita Orjinal Mini Yetişkin Köpek Maması - Köpek Mamaları Sitesi

 • DOLAR
  5,6325
  % -0,03
 • EURO
  6,4166
  % -0,13
 • ALTIN
  223,1561
  % 0,00
 • BIST
  93.747,65
  % 1,14
Bozita Orjinal Mini Yetişkin Köpek Maması

Bozita Orjinal Mini Yetişkin Köpek Maması

Bozita Orjinal Mini Yetişkin Köpek Maması Bu makalemizde siz değerli ve saygıdeğer okurlarımız ile birlikte evlerimizde, bahçemizde kısacası hayatımızın bir köşesinde yer edinmiş hatta ailelerimizden bir birey olmuş gibisine sahiplendiğimiz minik dostlarımız için en iyi olan yaşamı sunmanın biz sahiplere bir görev olduğunu hatırlatmak isterim. Eğer onlara biz güzel ve iyi bir şekilde yaklaşır bakımlarını […]

Bozita Orjinal Mini Yetişkin Köpek Maması

Bu makalemizde siz değerli ve saygıdeğer okurlarımız ile birlikte evlerimizde, bahçemizde kısacası hayatımızın bir köşesinde yer edinmiş hatta ailelerimizden bir birey olmuş gibisine sahiplendiğimiz minik dostlarımız için en iyi olan yaşamı sunmanın biz sahiplere bir görev olduğunu hatırlatmak isterim. Eğer onlara biz güzel ve iyi bir şekilde yaklaşır bakımlarını eksiksiz şekildedir. Yerlerine getirirsek görevimizi tamamlamış ve onlarında ömürlerini mümkün olduğundan daha çok yaşayabilmelerine olanak sağlayıp bununla kalmaz biz sahiplere karşı büyük minnettar olan dostlarımız ile keyifli ve mutlu günler geçirebiliriz. Hayvan bakımı denince akla ilk gelen konu doğru beslenme olmaktadır.

 

Bunun için evinize, iş yerinize hatta okulunuza günümüz arasında çokça yaygınlaşmış veteriner hekimliklerine giderek hayvanımızın cinsine, yaşına ve durumuna göre en uygun mama tercihini yapabiliriz. Doğru mama tercihi için kesinlikle öncelikle bir uzman veteriner hekime mümkünse evcil hayvanınız ile gitmelisiniz. Hayvan bakımları arasında siz değerli okurlarımızdan görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi bir borç olarak bilmenizi isteriz. Bu makalemizde sizlere Bozita Orjinal Mini Yetişkin Köpek Maması hakkında bilgi vereceğiz. Kullanım şartları artı yönleri ve eksi yönlerini inceleyerek ürün tanıtımına geçebiliriz.

 

Ürünümüz adından da anlaşılacağı gibi yetişkin ırklar için geçerli bir köpek mamasıdır. Bozita marka köpek mamaları köpeğiniz için en doğru ve kaliteli yaşamı sunması adına özenle hazırladığı ve paket haline getirip satışa sunduğu, birçok yerde rahatlıkla bulabileceğiniz orijinal bir marka olmakla kalmayıp köpeğinizin sindirim sistemidir. Bulunduğu yaşam ve ortama göre değişiklik göstermesine karşın en doğal şekilde hazırlanmış köpek mamaları üretmekte segment seviyesini ileriye taşımakta olan bir markadır. Ürünün teknik özelliklerine göz baktığımız zaman küçük ırklarda normal aktivite düzeyine sahip yetişkin köpekler için geçerliği olduğunu söylememiz doğru olacaktır. Yani yavrulardır. Köpekler için değil yetişkin bir köpeğiniz varsa kullanıma açık hale getirilmiş bir mama türüdür.

Bozita Orjinal Mini Yetişkin Köpek Maması

Bozita orjinal mini yetişkinlerdir. Köpek mamasının diğer teknik özelliği ise taneciklerin boyutu özel olarak hazırlanıp köpeğinizin mamayı tüketimi için uygun hale getirilerek uyarlanmış bir mama türüdür. İçeriğinde İsveç tavuğu eti, mısır ve doymamış yağ asitleri bulundurarak köpeğinizin sağlıklı, dayanıklı ve parlak tüylere sahip olmasını amaç edinmiş ve sağlayan bir mama türü olarak karşımıza çıkmış, sunulmuştur. İçinde tam tahıl buğdayı, tavuk ( taze İsveç tavuğu % 10 olarak bulunmakta ), et unu, et-kemik unu, hayvansal yağ, mısır özü, işlem görmüş tavuk dokuları, şeker kamışı mayası bulundururken aynı zamanda sodyum klorür, potasyum klorür ve mono kalsiyum fosfat bulundurmaktadır. Analiz değerlerine bakıldığıdır.

Zaman ise vitamin A 9500, vitamin D3, vitamin E60 miligram, bakır 5 miligram ( bakır, sülfat, penta hidrat bulundurur ), manganez 5. 0 miligram ( manganez, oksit bulundurur ), çinko 31 miligram ( çinko sülfat, mono hidrat bulundurur ), iyodin 1. 5 miligram ( kalsiyum iyodat, mono hidrat bulundurur ). Avrupa Birliği (AB) onaylı antioksidanlarla korunmuş yüksek enerjili içerik maddelerine de yer vermiştir. Bir yetişkin köpek için hayatı boyunca ihtiyaç duyacağı bütün mineral ve vitaminleri destekleyerek içeriğinde bulundurur. Besin değerlerine bakıldığı zaman ise % 21 değerinde protein ve % 10 yağ içeriği bulundurmaktadır. Dilerseniz internetten de temin edebileceğiniz Bozita orjinal mini yetişkindir. Köpek mamasının fiyatı 2 kilogram kapalı ve hava almayan şekilde bulunan paket hali de 30 ila 40 TL arasında değişim göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM