counter for blogger
Brit Care Hypo Allergenıc Orta Irk Kuzulu Yetişkin Köpek Maması

 • DOLAR
  6,1258
  % -0,30
 • EURO
  7,0675
  % -0,42
 • ALTIN
  237,1207
  % 0,35
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
Brit Care Hypo Allergenıc Orta Irk Kuzulu Yetişkin Köpek Maması

Brit Care Hypo Allergenıc Orta Irk Kuzulu Yetişkin Köpek Maması

Brit Care Hypo Allergenıc Orta Irk Kuzulu Yetişkin Köpek Maması Brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması 1-7 yaş yetişkin orta ırk köpekler için hazırlanmış bir mamadır. Ürünün özelliklerini sayacak olursak en önemli özelliklerinden biri de EPA ve DHA yağ asitleri ile sağlıklı beyin ve sinir sistemi sağlamasıdır. Brit care hypo allergenic […]

Brit Care Hypo Allergenıc Orta Irk Kuzulu Yetişkin Köpek Maması

Brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması 1-7 yaş yetişkin orta ırk köpekler için hazırlanmış bir mamadır. Ürünün özelliklerini sayacak olursak en önemli özelliklerinden biri de EPA ve DHA yağ asitleri ile sağlıklı beyin ve sinir sistemi sağlamasıdır. Brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek mamasının özellikleri saymakla bitemeyecek kadar fazladır. En önemlilerinden bahsedecek olursak; glukozamin ve kondroitin sulfat içeriği ile köpeğinizin sağlıklı eklemleri olmasını sağlar.

 

Brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek mamasının içindekileri sayacak olursak: pirinç, kuzu eti unu, somon yağı, kümes hayvanları yağı, doğal aroma, kurutulmuş şeker pancarı posası, bira mayası, pirinç kepeği, krurtulmuş yumurta, glukozamin, kondrotion sulfat, mineraller, furktooligosakkarit, niasin, folik asit, biotin, vitaminler, organik selenyum.

 

Brit care hyp o allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması içeriğindeki fruko oligosakkarit ile mikropların pozitif olanlarını destekler, ishale sebep olan bakterilerden vücudu arındırır. Bunların yanında kalsiyumun daha iyi emilmesini sağlamaktadır. Brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması dengeli omega 3 ve 6 ile çinko ve bakırın doğru oranda karışması ile köpeklerin deri ve tüy sağlığını korumaya yardımcı olur. Brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması büyük ırk yetişkin köpekler için hazırlanmış özel içerikli bir mamadır. Özellikle de kuzu ve pirinç içerikli bir mamadır. İçeriğindeki yüksek sindirilebilir protein, yağlar ve besinsellerdir. Maddeler ile kas oluşumuna oldukça faydalı olan brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması aynıdır. Zamanda kondisyon devamlılığını da sağlamaktadır. İçeriğindeki formüller ile aynı zamanda hem bağırsak sağlığını hem de bağışıklığı güçlendirir. Bağışıklığı desteklemek ve bağırsak mikro floranın oluşumu için içeriğinde mannan/fruktooligosakkarit ve inulin içermektedir.

 

Brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması içeriğindeki omega 3 , eklem koruyucular ve birçok gerekli olan dengeli mineraller ile eklemlerin, kıkırdakların, tendonların ve ligamentlerin sağlıklı olmasını sağlamaktadır. İçeriğindeki C vitamini ile antioksidan özelliği taşımaktadır. Aynı zamanda brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması hücresel bağışıklığı sağlarken diğer yandan da hücre korumasını arttırmaktadır. Brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması ürünün özellikleri bunlarla bitmiyor. Bu özlliklere ek olarak bağırsaktan amonyağın emilmesine mani olacak özel formüle sahiptir. Ayrıca karaciğeri amonyak zehirlenmesine karşı da korumaktadır.

Brit Care Hypo Allergenıc Orta Irk Kuzulu Yetişkin Köpek Maması

Brit care hypo allergenic orta ırk kuzulu yetişkin köpek maması içeriğinde alerjik reaksiyonalar sebep olabilecek soya, sığır eti, domuz eti, mısır ve buğday içermemektedir. Çünkü bu içerikler alerjik reaksiyona sebep olabilecek başlıca içeriklerdir. Brit care hypo alerjeni orta ırk kuzulu yetişkindir. Köpek maması yüksek sindirile bilirliği olan, bağışıklık sistemini düzenli ve dengeli sağlayan, iyi dengelenmiş mineraller ve vitaminler ile zenginleştirilmiş orta ırk köpeklerin gelişimine destek veren süper Premium bir mamadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM