counter for blogger
BritCare Mama- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul- Köpek Mamaları Sitesi

 • DOLAR
  6,1253
  % 0,25
 • EURO
  7,0283
  % 0,04
 • ALTIN
  234,1312
  % 0,06
 • BIST
  96.697,56
  % 0,64
BritCare Mama

BritCare Mama

BritCare Mama BritCare Mama İnsanlar yalnızlıklarını sadakati ile bilinen köpekleri ile gidermektedirler. Özellikle yalnız yaşayan insanlar hem güvenlik hem de yaşamı paylaşma anlamında köpek beslemeyi tercih etmektedirler. Evde kuş, kaplumbağa, balık, kedi gibi hayvanlar da beslense dahi köpek çok daha fazla dost canlısı olduğundan ve duygusal anlamda hemen geri tepki verdiğinden arkadaş olarak daha fazla […]

BritCare Mama

BritCare Mama

İnsanlar yalnızlıklarını sadakati ile bilinen köpekleri ile gidermektedirler. Özellikle yalnız yaşayan insanlar hem güvenlik hem de yaşamı paylaşma anlamında köpek beslemeyi tercih etmektedirler. Evde kuş, kaplumbağa, balık, kedi gibi hayvanlar da beslense dahi köpek çok daha fazla dost canlısı olduğundan ve duygusal anlamda hemen geri tepki verdiğinden arkadaş olarak daha fazla tercih edilmektedir. Şayet yavru iken bir köpek sahiplenilirse onu kendi kurallarınıza göre eğitmeniz daha kolay olacaktır. Böylece uzun yıllar uyum içerisinde bir yaşam geçirmiş olacaksınız. Bu can dostlarımızın bizlerin yanında daha uzun süre geçirmelerini istersek o zaman onlara çok iyi bakmamanız gerekmektedir.

 

Özellikle beslenme konusunda ki hassasiyetimiz sayesinde uzun ve mutlu bir yaşam imkanı verilmiş olmaktadır. Sevimli dostlarımızın beslenmesindeki son karar kendilerine aittir. Eğer köpeğiniz bir mamayı sevmediyse sizin o mama hakkında ne kadar araştırma yapmış olduğunuz yada ne kadar para ödemiş olduğunuzun hiçbir önemi yoktur. Ne yaparsanız yapın köpekler sevmedikleri mamayı yemezler. Mama tercihi yaparken özellikle yavru köpekler için kas ve bağışıklık sisteminin gelişimini destekleyen mamalar tercih etmek gerekmektedir. Dağ, bayır koşup enerjisini atamayan köpeklerimizin fazla kilo almalarını önlemek için kalori olarak köpeğimizin yaşına, cinsine, kilosuna en uygun olan mamanın tercih edilmesi gerekmektedir. Böylece köpeğimizin aşırı kalori yüklenerek kilo alması ve kilo ile birlikte gelen hastalıklara yakalanması önlenmiş olmaktadır.

 

Köpekler için mama tercihi yaparken mama içerisinde bulunan parçacıkların köpeğinizin çene ve diş yapısına uygun olması gerekmektedir. Etçil olarak beslenen köpekler için hazırlanan mamalarda ki protein, vitamin gibi değerlerin doğru olarak oranlanması gerekmektedir. Köpeklerin kas sistemi, iskelet sistemi besin desteği ile güçlendirilmektedir. İnsanlar besledikleri köpek arkadaşları için mama değiştirdikçe hayvanlarının mide bulantısı, kaşıntı gibi tepkiler verip vermediğine dikkat edilmelidir. Bu tarz bir sağlık sıkıntısı fark edildiğinde kullanılan mamanın hemen bırakılması gerekmektedir. İnsanların en yakın ve sadık arkadaşı olan köpekler çok fazla yemek seçmezler.

 

Ama önemli olan en doğru ve faydalı bir beslenme imkanı sunabilmektir. BritCare Mama somon, kuzu eti ve geyik eti ağırlıklı hazırlanmaktadır. Son derece doğal bir içeriğe sahiptir. Her bir içeriği birbirinden farklı özellikler göstermektedir. Geyik eti ile hazırlanan çeşidinde tahıl bulunmamaktadır. Ancak somon ve kuzu etli çeşidinde tahıl mevcuttur. BritCare Mama içerik olarak %35 veya %40 oranında et ağırlıklıdır. Can dostlarımız için gerekli olan vitamin ve enerji deposu olan BritCare Mama içeriğinde köpeğinizin günlük enerji ihtiyacı kolayca karşılanabilmektedir. Kalite ve içerik olarak piyasada yer alan mamalar içinde oldukça ekonomik fiyata sahiptir. Çok doğal ve taze ürünlerden yapılmış olan mamalar üzerinde yer alan son tüketim tarihlerine dikkat edildiğinde ürünlerin ne kadar taze olduğu anlaşılmaktadır.

BritCare Mama

Köpek besleyen kişilerin fiyatı ve kalitesi sebebi ile çok fazla tercih ettikleri bir kuru mama markasıdır. Köpeklerin yaşına, cinsine, kilosuna göre içeriği belirlenerek paketlenen ürünleri can dostlarımıza gönül rahatlığı ile yedirebilme imkanı mevcuttur. Köpekler bize tüm içtenlikleri ile davranırlar, samimidirler. Bizde onlara bu samimiyetlerine karşılık ekonomik durumumuzu zorlamayacak olan ve taze olan bu mamayı oldukça rahat bir şekilde ikram ederiz. Bu şekilde bu dostlarımızın bizimle çok daha uzun yıllar zaman geçirmelerine katkı sağlamış oluruz. Doğal olan bu mamayı küçük dostlarımız severek yerken bizde onlarla zaman geçirmenin keyfini yaşarız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM