counter for blogger
Hills Yavru Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  5,9987
  % 0,99
 • EURO
  6,9248
  % 0,61
 • ALTIN
  231,7958
  % 1,10
 • BIST
  98.173,60
  % -0,37
Hills Yavru Köpek Maması

Hills Yavru Köpek Maması

Hills Yavru Köpek Maması Hills Yavru Köpek Maması Eğer köpek besliyorsanız onun her türlü bakımına muktedir olmanız gerekmektedir. Beslenmesi,  yıkanması,  gezdirilmesi,  aşıları, tuvalet ihtiyacı,  eğitimi vb. sorumluluklara sahip olduğumuz tüylü can dostlarımız için,  elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız.  Bunların başında da doğru ve dengeli beslenmelerini sağlamak gerekir.  Köpeğimizin doğru ve dengeli beslenmesini sağlayarak ömrünü […]

Hills Yavru Köpek Maması

Hills Yavru Köpek Maması

Eğer köpek besliyorsanız onun her türlü bakımına muktedir olmanız gerekmektedir. Beslenmesi,  yıkanması,  gezdirilmesi,  aşıları, tuvalet ihtiyacı,  eğitimi vb. sorumluluklara sahip olduğumuz tüylü can dostlarımız için,  elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız.  Bunların başında da doğru ve dengeli beslenmelerini sağlamak gerekir.  Köpeğimizin doğru ve dengeli beslenmesini sağlayarak ömrünü uzatabilir,  yaşlanmasını geciktirebilir ve onu birçok hastalıktan koruyabiliriz.  Bunu sağlamak içinde piyasa da köpekler için satılan mama markaları içinde en kaliteli,  elit ve sağlıklı olanını seçer ve beslenme programını markanın önerdiği orana göre ayarlarız.

 

Köpeğimiz için tam ve dengeli besleneceğine inanmadığımız köpek mama markalarının başında Hills gelir. Hills köpek maması kullanan köpeklerin tüyleri pırıl pırıl parlar,  tenleri ve hatta dışkıları dahi kokmaz.  Hayvan manasız yere ishal ya da kabız olmaz. Taneleri büyük kıyılmış yaş mamaları ve kuru mamaları son derece lezzetlidir ve hayvan tarafından iştahla tüketilir.  Bu mama köpeğin ırkı,  yaşı kilosu ve özel durumuna göre spesifik mamalar üretir. Hills yavru köpek maması da bunlardan biridir.

 

Hills yavru köpek maması içinde bulunan E ve C vitaminleri ve antioksidanlar ile immun sistemi destekler.  İçerdiği meyveler içinde elma ve kızılcık meyveleri özellikle bulunur.  Elmadan c vitaminini sağlarken,  kızılcık meyvesi de doğal bir bağışıklık sistemi takviyesidir.  Yavru köpek mamalarının içinde bulunan 10 farklı aminoasit kas sistemini geliştirirken, mamanın içeriğinde bulunan DHA özelliği ise yine bağışıklık sisteminin gelişiminde büyük rol oynar. DHA aynı zamanda köpeğin öğrenme yeteneğini de destekler ve sağlıklı beyin gelişiminde etkin rol oynar.  Muhteviyatında bulunan omega3 ve omega 6 ile tüy ve deri sağlığı korunur.

 

Gelişim çağında olan yavru köpeklerin kas,  kemik,  bağışıklık ve sindirim sistemlerinde olumlu etkiler gösteren Hills marka yavru köpek mamalarında et oranı yüksektir.  Mamanın formülünde taurin maddesi bulunur ki,  bu özelliği ile göz ve kalp fonksiyonlarına son derece faydalıdır.  Tuz oranı düşük olduğu için böbrek,  idrar yolları ve kalp dostu bir mamadır.

 

Hills mama,  küçük,  orta ve büyük ırk köpeklerin ağız ve çene yapılarına uygun lezzet taneciklerinden oluşan bir mama çeşididir. İçinde yağsız kas dokusu oluşumuna olanak tanıyan L-Karnitin maddesi bulunmaktadır. Aminoasit kaynağı olarak yumurta ve türevleri, omega3 ve omega 6 kaynağı olarak keten tohumu ve doğal lif kaynağı olarak da pirinç içeren Hills yavru kedi maması, yağsız protein açısından da oldukça zengindir.

 

Mamanın formülünde buğday,  soya ve mısır bulunmaz,  bu nedenle mama analiz edilirse GDO ya rastlanmaz. Ayrıca mamada yapay koruyucu,  renklendirici ve ya tatlandırıcı asla kullanılmaz. Glutensiz tahıl,  bitkisel ve hayvansal yağlar,  balık yağı,  mısır unu,  tavuk ve hindi unu,  tuz, selüloz, kurutulmuş pancar küspesi,  kuşburnu özü ve mısır gluteni unu ile mamanın lezzeti tamamlanmakta ve iştah arttırıcı bir özellik kazanmaktadır.

 

Piyasadaki diğer mamalara oranla fiyatı yüksek görülebilir.  İçeriğindeki formülün mükemmelliği ve et oranından kısılmaması nedeni ile fiyat bu şekilde seyretmektedir.  Ancak toptan alınırsa yada internet sitelerindeki kampanyalar takip edilirse daha ekonomik bir kullanım elde edilebilir.

Hills Yavru Köpek Maması

Bizlere sadakat ile bağlı ve içten sevgisi ile kendisini defalarca kez kanıtlamış olan bu can dostlar için en iyisini yapmak istiyorsak,  bütçemizi aşmadan onlara görede ayarlama yapmalıyız.  Bu nedenle köpeklerimizi yavruluğundan itibaren kaliteli beslemeli,  gelişimlerine en uygun beslenme programlarını uygulamalıyız.  Bedeli pahalı olup,  bütçemizi aşsa dahi,  onlar buna değer diye düşünüyorsak Hills yavru köpek mamasından şaşmayın deriz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM