counter for blogger
Kuzu Etli Yavru Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,0981
  % -0,20
 • EURO
  7,0168
  % -0,13
 • ALTIN
  233,2080
  % 0,13
 • BIST
  96.731,76
  % 0,67
Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

Kuzu Etli Yavru Köpek Maması Evcil hayvanlarımız içerisinde bize en çok sadık olan türlerden biri de köpeklerdir. Köpek sahiplerinin sahip oldukları bu sevimli dostlarına hayatlarını sorunsuz ve sağlıklı şekilde geçirmeleri için özenle bakmaları gereklidir. Özellikle yavru köpeklerin annelerinden ayrı kaldığı düşünülürse bu yavruluk dönemlerinde ihtiyaçları olan besin ve vitamin kaynaklarının onlara sağlanması gereklidir. Genel olarak […]

Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

Evcil hayvanlarımız içerisinde bize en çok sadık olan türlerden biri de köpeklerdir. Köpek sahiplerinin sahip oldukları bu sevimli dostlarına hayatlarını sorunsuz ve sağlıklı şekilde geçirmeleri için özenle bakmaları gereklidir.

Özellikle yavru köpeklerin annelerinden ayrı kaldığı düşünülürse bu yavruluk dönemlerinde ihtiyaçları olan besin ve vitamin kaynaklarının onlara sağlanması gereklidir. Genel olarak tüm türler ilk iki ay boyunca bebeklik dönemlerini yaşamaktadırlar. Bu dönemlerinde köpeklerin annelerine ihtiyaç duyduğu unutulmamalı ve 0-2 aylık köpeklerin bu dönemlerinden sonra sahiplenilmeleri gerekmektedir.Yavruluk dönemi olarak 2-8 ay aralığı yine tüm türler için geçerli sayılabilir bir aralıktır. Bu dönemlerinde köpeklerin vitamin ve enerji kaynakları, sindirim sistemleri, tüy bakımları için özel mamalar bulunmaktadır. En çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi de yavru köpekler için özel olarak hazırlanmış kuzu etli yavru köpek maması olarak öne çıkmaktadır. Çeşitli markalara ait birçok kuzu etli yavru köpek maması bulunmaktadır.

Kuzu etli yavru köpek maması içerdiği besin öğeleri nedeniyle oldukça sağlıklı ve köpeğiniz seveceği bir üründür. İçeriğinde kuzu eti unu kullanılan bu mamalar protein bakımından oldukça zengindir. Reflex kuzu etli yavru köpek maması içeriğinde bulunan Citri Stim maya içeriği sayesinde köpeğinizin bağırsak gelişimini destekler. Ayrıca yavru köpeğinizin bağışıklık sistemi, enerjisi, deri sağlığı ve parlak tüyleri için de kuzu etli yavru köpek maması oldukça faydalı bir üründür. Peynir altı suyu tozunu da içeren bu ürün mineral maddeler, laktoz, proteinler ve vitaminler içermektedir. Peynir altı suyu tozunda bulunan bu maddelerin gelişimine katkısı oldukça büyüktür.Kuzu etli yavru köpek maması seçenekleri olarak en çok kullanılan ürünler listesi ve yaklaşık fiyatları tercihlerinizi kolaylaştırabilir.

Kuzu etli yavru köpek maması;
1. Reflex Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Ambalaj seçenekleri: 3 ve 15 kg. paketler halinde
3 kg’lık ürün yaklaşık 40-45 TL fiyat aralığında
15 kg’lık ürün 100-110 TL fiyat aralığında
2. Pro Plan Dog Puppy Digestion Lamb & Rice Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Ambalaj seçenekleri: 3 ve 12 kg. paketler halinde
3 kg’lık ürün yaklaşık 80-90 TL aralığında
12 kg’lık ürün yaklaşık 215-225 TL aralığında
3. Hill’s Puppy Healthy Development Medium Lamb & Rice Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Ambalaj seçenekleri: 3 ve 12 kg. paketler halinde
3 kg’lık ürün yaklaşık 105-120 TL aralığında
12 kg’lık ürün yaklaşık 250-280 TL aralığında
4. Purina Dog Chow Puppy Lamb & Rice Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Ambalaj seçenekleri: 14 kg. paketler halinde
14 kg’lık ürün yaklaşık 145-165 TL aralığında
5. Pro Plan Dog Puppy Digestion Lamb & Rice Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Ambalaj seçenekleri: 12 kg. paketler halinde
12 kg’lık ürün yaklaşık 145-225 TL aralığında
6. Bosch Junior Lamb & Rice Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Ambalaj seçenekleri: 3 ve 15 kg. paketler halinde
3 kg’lık ürün yaklaşık 65-85 TL aralığında
15kg.lık ürün + 3 kg hediyeli 225-265 TL aralığında
7. Brit Care Puppy Lamb & Rice Kuzu Etli Yavru Köpek Maması
Ambalaj seçenekleri: 3 ve 12 kg. paketler halinde
3 kg’lık ürün yaklaşık 75-85 TL aralığında
12kg.lık ürün 205-230 TL aralığında

Sadık Dostlarımızın Mamalarını Nasıl Seçmeliyiz?

Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

Mamaların besin değerleri, sağladığı faydalar önemli bir kriterdir. Fakat bazı mamaların içerdiği bileşenlere köpeğimizin alerjik durumlarıdır.Olup olmadığından emin olmamız gereklidir. Mama seçimini veteriner kontrolünde yapmamız hem doğru bir tercih yapmamıza hem de dostlarımızın ileride karşılaşabileceği sağlık problemlerinin önüne geçebilmemiz için çok önemlidir. Köpeğimizin ihtiyacı olduğu besinlere yönelmek onları sağlıklı, mutlu ve enerjik yapıya büründürecektir. Lütfen siz de köpeğinizin ihtiyaçlarını bir veteriner ile sağlamayı tercih edin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM