counter for blogger
La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması - Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,0658
  % 0,32
 • EURO
  6,9770
  % 0,47
 • ALTIN
  233,4136
  % -0,04
 • BIST
  97.187,87
  % -0,99
La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması

La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması

La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması Kuru mamalar köpek beslenmesinde oldukça popüler bir hale gelmektedir ve birçok evcil hayvan sahibi kuru mamaları tercih etmektedir. Türkiye’deki en uygun fiyatta ve en çok besleyici olan La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Mamasıdır. Uygun fiyatta olduğu kadar da en köklü firmanın çıkardığı bir köpek amamsıdır. Bugüne kadar […]

La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması

Kuru mamalar köpek beslenmesinde oldukça popüler bir hale gelmektedir ve birçok evcil hayvan sahibi kuru mamaları tercih etmektedir. Türkiye’deki en uygun fiyatta ve en çok besleyici olan La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Mamasıdır. Uygun fiyatta olduğu kadar da en köklü firmanın çıkardığı bir köpek amamsıdır. Bugüne kadar oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmış bir üründür. La vital kuzulu maxi adult köpek mamasının tercih edilmesinin en önemli, nedenlerinden birisi de kolay sindirimi olmasıdır. Sindirim oranları çok yüksek içeriklerde hazırlanmıştır. Ayrıca Bağışıklık sisteminin korunmasında diğer köpek mamalarına nazaran oldukça öndedir. İçerdiği özel antioksidanlar bakterilerle savaşarak bağışıklık sisteminin gelişmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

 

 LA Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması 15 aylık ve bundan daha büyük köpeklerin gelişimi için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. bu köpek maması yaşça büyük köpeklerin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşamlarını desteklemek için formüle edilmiştir. Ayrıca La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması eklem ve kemik desteği ile de genel kemik sağlığını güçlendirmede önemli bir rol oynar. Özellikle yaşlı köpeklerde kalça çıkıları risklerini %80 oranında azaltmaktadır ve iri cüsseli köpeklerin sahip olduğu ağır yüklün eklemlere zarar vermemesi için vitamin de içeren bir köpek mamasıdır.

 

La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması içerdiği yüksek kurtulmuş kuzu oranıyla da kolayca sindirilebilir. Kolayca sindirilebildiği için veteriner hekimlerin de önerdiği mamaların başında gelen bir mamadır. Kaliteli bir şirket olan La Vital bu ürünle birlikte piyasanın en çok satanlar listesinde baş sıraya oturmuştur. La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Mamasının içerisinde %24 oranında protein bulunması ve yağ oranının %11 olması köpeğinizi oldukça güzel besleyecektir ve köpeğinizin sindirim sistemin de iyileşmesine yardımcı olacaktır. Bunun yanında daha kolay bir bakımla hayatınıza devam edeceksiniz.

 

             LA Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Mamasına tüm pet shoplardan ya da internetten sipariş vererek ulaşabilirsiniz. La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması 3 kg, 12 kg olmak üzere farklı miktarlarda size alış imkanı sumaktadır. Ayrıca deri problemleri yaşayan köpekler için de en uygun mama konumundadır. Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan La Vital, evcil hayvan ürünlerine vermiştir. Köpeğinize çok önem vermektedir. içerdiği kırmızı et sayesinde köpeklerinde oldukça fazla ilgisini çeken mamadır. Yapılan araştırmalara göre köpeklerin yemek yeme kabına konan La Vital mama ile farklı bir mama karışımında köpeklerin önce La Vital mamayı yediği gözlemlenmiştir.

La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması

La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Mamasının günlük kullanım miktarı köpeğinizin ağırlığına göre değişmektedir. 20 kg ağırlığındaki köpeklerde günlük 305 gram La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması kullanılması idealdir. 30 kg ağırlığındaki köpeklerde ise 410 gram köpek maması kullanılmalıdır. 40 kg köpekler için ise 505 gram mama kullanımı yeterli olacaktır. 50 kg ağırlığındaki köpekler için 595 gram mama kullanımı idealdir. 60 kg köpekler için ise önerilen miktar 680 gram olmaktadır.70 kg köpekler için tavsiye edilen tüketim miktarı 760 gramdır. Bağımsızlığı ilke edinmiş ve yaralı ürünler çıkarmaktadır. Profesyonel olan bir firmanın ürünü olan La Vital Kuzulu Maxi Adult Köpek Maması ile köpeğiniz rahat ve mutlu bir hayat sürecektir. Bu güne kadar bu mamayı kullanan evcil hayvan sahipleri oldukça memnun kalmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM