counter for blogger
Mersin Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,0187
  % 1,32
 • EURO
  6,9436
  % 0,89
 • ALTIN
  230,7362
  % 0,29
 • BIST
  97.727,73
  % -0,82
Mersin Köpek Maması

Mersin Köpek Maması

Mersin Köpek Maması Birlikte hayatı paylaştığımız köpeklerimizin sağlıklı ve iyi bir yaşam sürmesi bizlerin elindedir. Irkı, türü, cinsiyeti ne olursa olsun her köpeğin yaşamı birkaç ayrıntıda gizlidir. Sağlıklı olması bunun en önemli basamağıdır. Veteriner hekim kontrolünde sağlık takibi yapılan, aşıları ve ihtiyaç duyulan ilaçları düzenli olarak alınan bir köpeğin sağlıklı gelişimi mümkündür. İkinci en önemli […]

Mersin Köpek Maması

Birlikte hayatı paylaştığımız köpeklerimizin sağlıklı ve iyi bir yaşam sürmesi bizlerin elindedir. Irkı, türü, cinsiyeti ne olursa olsun her köpeğin yaşamı birkaç ayrıntıda gizlidir. Sağlıklı olması bunun en önemli basamağıdır. Veteriner hekim kontrolünde sağlık takibi yapılan, aşıları ve ihtiyaç duyulan ilaçları düzenli olarak alınan bir köpeğin sağlıklı gelişimi mümkündür. İkinci en önemli özellik de düzendir. Köpekler her halükarda düzen isterler. Düzenli bir hayatın içinde kendi ırkına özgü özellikleri taşıyacak ve insanlarla uyum içinde yaşayacaktır. Ve en önemli üçünce aşama ise sevgidir. Sevilen bir köpek bunu anlar ve aynı şekilde karşılık verir.

 

Mersin Köpek Maması yeryüzünü paylaştığımız bu canlı türünün sağlıklı gelişimi için en uygun mamalarla hizmetinizdedir. İnsanlardan farklı ihtiyaçları olan köpeklerin yemek artığıyla beslendiği eski alışkanlıklar bırakılmalıdır. Yaşına uygun olarak hazırlanan köpek mamalarını değerlendirmenize sunuyoruz. Her türün ve ırkın tüketeceği mamalar küçük de olsa farklılık göstermektedir. En önemli farklılık köpeğinizin türü ne olursa olsun yavru ve yetişkin mamalarındadır. Yavru köpek mamalarında bulunan vitamin ve mineraller farklıdır. Köpeğin sağlıklı iskelet ve kas gelişimine uygun olmalıdır. Kas ve kemik yapısının sağlıklı gelişimi başta yaşına uygun gıdaların alınmasıyla sağlanır.

 

Köpeğinizin yetişkin dönemindeki ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan yetişkin köpek maması ise yüksek enerjili vitamin ve proteinler içermektedir. Bol hareketli zamanları geçireceği yetişkinlik döneminde ihtiyacı olan vitaminlerin tercih ettiğiniz mamada bulunmasına özen gösteriniz. Mersin Köpek Maması çeşitleriyle yetişkinlik döneminde farklı gıdaları almasını sağlayacak birçok seçenek bulundurmaktadır. Bu dönemde de düzenine çok dikkat etmek gerekir. Beslenme ve tuvalet ihtiyacı ile dinlenme, uyku ve oyun saatlerinin belirli ve kendi içinde düzenli olması gerekmektedir. Belli başlı ihtiyaçlarının düzen içinde karşılandığı köpekler sağlıklı olmaktadır.

 

Köpeğinizdeki herhangi bir değişim söz konusu olduğunda hemen veteriner hekime danışınız. Sağlıkla ilgili önemli bir sorun yoksa mama değişikliği ile sorun çözülebilir. Mersin Köpek Maması olarak yetişkinlik döneminin farklı seviyelerinde ihtiyaç duyulan mamaları temin etmenize yardımcı olmaktayız.  Geniş bir coğrafyaya yayılan Mersin ilimizde birçok köpek çeşidinin birbirinden farklı ihtiyaçları söz konusudur. Evde yaşayan küçük ırklara mensup köpeklere uygun gıdaları Mersin Köpek Maması sizlere ulaştırmaktadır. Açık alanda, bahçede, arazide bakılan köpeklere uygun mamalar da bulunmaktadır. Hayatımızın birçok alanında yanı başımızda olan köpek dostlarımız için en uygun gıdaları temin etmek bizim görevimizdir.

 

Tarihin başlangıcından itibaren evcilleştirdiğimiz, bekçilik, koruyuculuk, can yoldaşlığı gibi ihtiyaçlarımızı karşılayan minik dostlarımızın bakımı da bizim sorumluluğumuzdadır.. Köpeklerimizin oyun saatleri, avlanma saatleri gibi yoğun enerji harcadığı zamanların dışında beslenmeleri gerekmektedir. Dinlenme ve uyku saatlerinin de düzenli olmasıyla köpekler oldukça huzurlu bir hayat sürdürebilirler. Onlara bu düzeni ve sağlıklı bakımı biz insanlar sağlamakla sorumluyuz. Düzenli ve sağlıklı beslenen köpeklerin insan yaşamını güzelleştirdiği ve kolaylaştırdığı da unutulmamalıdır

Mersin Köpek Maması

Köpeğiniz için en uygun fiyatlı, ekonomik ve vitamin açısından zengin gıdaların alınması için Mersin Köpek Maması çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman kontrolünde hazırlanan köpek mamaları, davranış ya da huy değişikliğine neden olmayacak içerikle oluşturulmuştur. Parlak ve sağlıklı tüyleri, yumuşak bir cildi, esnek ve sağlam kemik yapısı sağlanması için köpek bakımının türüne uygun şekilde sürdürülmesi gerekmektedir. Bunu sağlamanın yolu doğru beslenmesinden geçmektedir. Doğru beslenmiş bir köpeğin gerekli vitamin ve mineralleri alması sindirim ve sinir sisteminin de sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Doğru mamayı köpeğinizin özelliklerine göre seçebilirsiniz. Beslenme uzmanları bu konudaki çalışmalarını daha sağlıklı bir çevre için arttırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM