counter for blogger
N & D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Yaşlı Mini Ve Orta Irk Köpek Maması

 • DOLAR
  6,0081
  % 0,34
 • EURO
  6,9584
  % 0,59
 • ALTIN
  232,5826
  % 0,04
 • BIST
  98.160,73
  % -0,38
N & D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Yaşlı Mini Ve Orta Irk Köpek Maması

N & D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Yaşlı Mini Ve Orta Irk Köpek Maması

N & D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Yaşlı Mini Ve Orta Irk Köpek Maması Köpek maması üreten markaların için de ürettiği zengin içerikli ve kaliteli mama çeşitleri öne çıkan markalardan olan N & D’ nin üretimini yaptığı çeşitlerden biri olan, N & D mamadır. Düşük tahıllı tavuklu narlı yaşlı mini ve orta ırktır. Köpek maması […]

N & D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Yaşlı Mini Ve Orta Irk Köpek Maması

Köpek maması üreten markaların için de ürettiği zengin içerikli ve kaliteli mama çeşitleri öne çıkan markalardan olan N & D’ nin üretimini yaptığı çeşitlerden biri olan, N & D mamadır.

Düşük tahıllı tavuklu narlı yaşlı mini ve orta ırktır. Köpek maması orta ırka ait köpeklerin beslenme ihtiyacı için en çok tercih edilen çeşitlerden biridir.

 

N & D’ nin ürettiği bütün mama çeşitleri kaliteli taze etten üretilmiştir. Protein oranı yüksek olan besin maddelerinden seçilerek imal edilir. İçeriğin dedir.

Çeşitli vitamin çeşitleri, mineraller, taze meyve ve sebze bulunur. Ayrıca içeriğin de belli özellikler bulundurandır.

Şifalı bitkiler de bulunmaktadır. 2, 5 kg’lık paketler de 81, 00tl’ ye satılır iken internetten alırsanız 72, 90 TL fiyata % 10 oranın da indirim ile satın alabilirsiniz.

 

N & D düşük tahıllı tavuklu narlı yaşlı mini ve orta ırk köpek maması çeşidini ayrıntılı olarak içeriğine bakarsak, için de % 20 oranında taze olarak kemiksiz tavuk eti vardır. % 18 oranında kurutulmuş tavuk eti, % 10 arpa, % 10 oranında da yulafın yanında, taze ringa balığı vardır. Kurutulmuş ringa balığı, bütün olarak kurutulmuş yumurta, kurutulmuş pancar küspesi vardır.

Ayrıca çim unu kurutulmuş yonca, tavuk yağı, bitkisel lif bezelye, balık yağı, kurutulmuş havuç, inulin, fructooligosacharides, mannanooligosakaridler, % 0, 5 nar tozua ınmıştırş.elma, ıspanak tozu, % 0, 3 psyllium, toz olarak siyah frenk üzümü, kurutulmuş tatlı portakaldır. Icık tozu, sodyum klorür, % 0, 2 bira mayası zerdeçal kökü, glukozamin, kondroitin sülfat, kadife çiçeği özü bulunur.

 

N & D düşük tahıllı tavuklu narlı yaşlı mini ve orta ırk köpek mamasının için de vitamin olarak, A, D 3, E, C, B 2, B 6, B 1, H ve B 12 vitaminleri bulunur. Ayrıca içeriğinde yeterli oran da, folik asit, kolin klorür, Beta – Karoten, hidroksi metiorin, çinko şelat, şelat hidroksindir.

Manganez metionin, glisin hidrat, demir şelat, hidroksi metionin, selenometiyonin, metiyonin, taurin ve L – Carnitine bulunur

.Duyusal katkı maddesi olarak da loevera özü, çay ekstrası green, biberiye özü ve tokoferolce zengin olan doğal kökenli antioksidan özler bulunur.

 

Bu mamayı analitik bileşenlerine ayırarak incelersek de, % 34 ham protein oranına sahip olurken, % 11 ham yağ, % 6, 40 ham lif, % 8, 7 ham kül, fosfor, omega 6 ve omega 3, % 12 DHA, % 20 Epa bulunmaktadır.

Bu mamanın 1 kg’ ın da bulunan enerji miktarı 3260 Kcal’ dır. Farmina N & D İtalya’ da üretilen tam bir beslenme sağlayan bir mamadır.

N & D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Yaşlı Mini Ve Orta Irk Köpek Maması

N & D düşük tahıl içeren tavuklu narlı yaşlı mini ve orta ırk köpekler için üretilen bu mamanın üzerinde ki beslenme tablosuna göre köpeğinize günde 2 ya da 3 kez öğün şeklin de verebilirsiniz. Verdiğiniz mamanın yanında içme suyu vermeyi ihmal etmeyin.İzin günlük aktivitesine göre mama miktarını azaltabilir ya da çoğaltabilirsiniz. Satın aldığınız mamaların son kullanma tarihlerine dikkat etmeye özen gösterin. Tarihi geçmiş bir mama alırsanız köpeğinizin sağlık problemleri yaşamasına neden olabilirsiniz. Bu mama orta ırktaki köpeklerin yaşlı ve mini olanları için özel olarak formüle edilerek üretilmiştir. Kaliteli malzeme ve zengin bir içerik ile üretilmiştir. Lezzet olarak köpeğinizin mutlaka damak zevkine hitap edecektir.ereken

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM