counter for blogger
Nd Baby Starter Düşük Tahıllı Tavuklu Ve Narlı Yavru Köpek Maması

 • DOLAR
  6,1258
  % -0,30
 • EURO
  7,0675
  % -0,42
 • ALTIN
  237,1207
  % 0,35
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
Nd Baby Starter Düşük Tahıllı Tavuklu Ve Narlı Yavru Köpek Maması

Nd Baby Starter Düşük Tahıllı Tavuklu Ve Narlı Yavru Köpek Maması

Nd Baby Starter Düşük Tahıllı Tavuklu Ve Narlı Yavru Köpek Maması Nd baby starter düşük tahıllı tavuklu ve narlı yavru köpek maması; Farmina markasının ürünü olan nd baby starter düşük tahıllı tavuklu ve narlı yavru köpek maması 800 gr’lık paket halinde satılmakta olan İtalyan’da üretilen bir üründür. Bu mamamız hem kedi hem de köpekler için […]

Nd Baby Starter Düşük Tahıllı Tavuklu Ve Narlı Yavru Köpek Maması

Nd baby starter düşük tahıllı tavuklu ve narlı yavru köpek maması; Farmina markasının ürünü olan nd baby starter düşük tahıllı tavuklu ve narlı yavru köpek maması 800 gr’lık paket halinde satılmakta olan İtalyan’da üretilen bir üründür. Bu mamamız hem kedi hem de köpekler için üretilmiş ve onların sevebileceği şekilde üretilmiştir. Kullanılan malzemeler; kılçıksız buğdaydır. Tavuk yağı, kemiksiz taze tavuk eti, kurutulmuş tavuk eti, kurutulmuş bütün yumurta, kedilerin sevdiği taze sebzeler, bezelye lifidir. Kurutulmuş havuç, yonca, ringa balığı, şeker pancarı küspesi, suyu alınmış elma, ihtiyaç duyulan balık yağları, Frenk üzümü, tatlı portakal, kadife çiçeği özü, kadife çiçeği özü, zerdeçal kökü, alınmıştır.Bira mayası, ıspanak tozu, glutein kaynağı, nar tozu, inulin ve daha hayvanlarımızın ihtiyacı olan bir çok sebze ve meyve özlerinden üretilmiştir. Antioksidan içerir.  ND BABY STARTER DÜŞÜK TAHILLI TAVUKLU VE NARLI YAVRU KÖPEK MAMASI Her şeyi içeren bir gıda olduğu için gönül rahatlığı ile yavru kedilerimizde kullanabiliriz.

Bu mamayı sütten kesmeden önce yavru hayvanımız 2 aylık olana kadar devamlı kullanılması veterinerlerimiz tarafından tavsiye edilmektedir. Bir yavru kediyi sağlıklı büyütmek için ne gerekiyorsa  nd baby starter düşük tahıllı tavuklu ve narlı yavru köpek mamasında her şey mevcuttur. Nd baby starter düşük tahıllı tavuklu ve narlı yavru köpek mamasında  kaliteli taze et sebzelerden üretildiği için yüksek protein içermektedir. Mama içinde dengeli bir şekilde dağılımı sağlanandır. Vitamin mineraller mevcuttur. Belirli özelliklere sahip özel ve şifalı bitkiler ve organik gıdalar kullanılmıştır. Kolayca sindirilebilen hayvansal yağlar mevcuttur. Bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi bu dönemde çok önemli olduğu için ürün tamamen yavru kediler için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. A vitamini, D 3 vitamini, E vitamini, C vitamini, B 2 vitamini, B 6 vitamini, B 12 vitamini, H vitamini, bakır, demir karbonat, demir sülfat, mono hidrat, kalsiyum, sodyum selenit maddelerini de ihtiyaç duyulan miktarlarda kullanılmıştır.

 

Bu mamamız yavru kediler için oldukça mükemmel bir mama olmasıyla birlikte aynı zamanda hamile kedi ve köpeklerde de kullanılması tavsiye edilirdir.

Çünkü nd baby starter düşük tahıllı tavuklu ve narlı yavru köpek mamasında kullanılan tüm ürünler doğal ve organiktir.

 

 

 

 

            Nd baby starter düşük tahıllı tavuklu ve narlı yavru köpek mamasının yanında Farmina – N & D markasına ait daha bir çok kedi ve köpek ürünleri mevcuttur. Her yaş ve gruptaki kedilerimiz ve köpeklerimiz için mama seçiminize yardımcı olmamız için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Tüm ürünlerimizde aynı titizliği göstererek her yaştaki hayvanlarımızın ihtiyaçlarına yönelik mamalar üretmeye devam etmekteyiz. Tüm ürünlerimiz kedi ve köpeklerimiz tarafından sevilerek yenilmektedir. Çünkü biz Farmina – N & D ailesi olarak hayvanlarımızın damak tatlarını uygun ürünler kullanarak mama üretmekteyiz.

 

 

 

Biz Farmani – N & D ailesi olarak siz ve hayvanlarınızı daha sağlıklı ve bir hale getirmek için çalışmaya devam etmekteyiz. Sizden gelen yorumlar ve talepler üzerine kendimizi geliştirmeye devam etmekte ve en son teknolojileri kullanarak AR-GE takımımızı geliştirmeye devam etmekteyiz.

 

 

 

Yavru kedilerimizde oluşabilecek hastalıkları düşünerek üretilmiş bu ürün, kedi ve köpeklerimizi dışarıdan gelebilecek tüm hastalık ve mikroplara karşı korumaya yönelik üretilmiştir.

 

 

 

 

Nd Baby Starter Düşük Tahıllı Tavuklu Ve Narlı Yavru Köpek Maması

 

ND BABY STARTER DÜŞÜK TAHILLI TAVUKLU VE NARLI YAVRU KÖPEK MAMASI nda narın anti-oksidan özelliği ile tavuğun protein özelliğini birleştirip; sebzelerdeki liflerle bu mamayı destekledik.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM