counter for blogger
N&D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Küçük Irk Yavru Köpek Mamasıdır.

 • DOLAR
  5,7965
  % 0,17
 • EURO
  6,7136
  % 0,12
 • ALTIN
  228,4822
  % -0,09
 • BIST
  98.631,27
  % 2,04
N&D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Küçük Irk Yavru Köpek Maması

N&D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Küçük Irk Yavru Köpek Maması

N&D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Küçük Irk Yavru Köpek Maması Evinizde yavru bir köpek bakmaya karar verdiyseniz ve evinizi onunla paylaşmayı düşünüyorsanız, yavru köpeğinizi yeni evine getirmeden önce yapmanız gereken bazı sorumluluklarınız olduğunu bilmelisiniz. Yavru köpeğiniz eve gelmeden önce, evinizi yavru köpeğiniz için güvenli bir hale getirmek ve evinizde bu anlamda bazı değişiklikler yapmanız gerekecektir. […]

N&D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Küçük Irk Yavru Köpek Maması

Evinizde yavru bir köpek bakmaya karar verdiyseniz ve evinizi onunla paylaşmayı düşünüyorsanız, yavru köpeğinizi yeni evine getirmeden önce yapmanız gereken bazı sorumluluklarınız olduğunu bilmelisiniz. Yavru köpeğiniz eve gelmeden önce, evinizi yavru köpeğiniz için güvenli bir hale getirmek ve evinizde bu anlamda bazı değişiklikler yapmanız gerekecektir. Yavru köpeğiniz oldukça meraklı olacağından, yeni evini keşfetmek isteyecek ve güvenliğini tehlikeye atabilecektir. Bu nedenle evinizde onun için alacağınız güvenlik tedbirleri, onu korumanız konusunda faydalı olacaktır. Yavru köpeğinizi eve getirmeden önce, onun evde gereksinim duyacağı bazı ihtiyaçları için küçük bir alışveriş yapmalısınız.

 

Küçük köpeğinizi rahat ettirecek, ona uygun bir yatak, dışarıda onunla yapacağınız keyifli yürüyüşler için kullanacağınız tasma, ona özel seçilecek birkaç oyuncak, tüy bakımını yapmak için tüy fırçası, yemek ve su kabı gibi ihtiyaçları, köpeğiniz eve gelmeden önce hazırlamış olmanız, işinizi kolaylaştıracaktır. Yapmanız gereken önemli bir sorumluluğunuzda, köpeğiniz eve gelmeden önce, onun sağlık kontrollerini ve aşı takvimini takip edecek, güvenilir bir veteriner hekim araştırmanız olacaktır. Veteriner hekiminizin sizde güven duygusu oluşturmasına ve acil durumlarda kolay ulaşılabilir biri olmasına hassasiyet göstermeniz önemlidir. Yavru köpeğinizi aldığınızda, fazla zaman kaybetmedendir.

İlk sağlık kontrolü için köpeğinizi veteriner hekime götürmeli ve onun sağlığı ile ilgili bilgi sahibi olmalısınız. Ayrıca veteriner hekiminizden, köpeğinizin bakımı ve beslenmesi ile ilgili konularda bilgi almalı ve bu konular da nasıl davranmanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

 

Yavru köpeklerin bakımı ve beslenmesi, yetişkin köpeklere göre daha fazla özen ister. Yavrulardır. Köpeklerin beslenmesi, köpek sahiplerinin, köpekleriyle ilgili en önemli sorumluluklarından biridir. Yavrulardır. Köpeklerin beslenmesi konusunda yapılan yanlışlıklar, bir daha geri dönüşü olmayan büyük sorunlara yol açabilirdir. Yavru köpeklerin henüz tam gelişmemiş bağışlılık sistemleri, vücutlarının gelişim sürecinde olması ve yavru köpeklerin yeme konusunda seçici davranması, beslenmelerini de özel kılmaktadır.

 

Doğru beslenmeyen yavru köpekler, bu yanlışı sağlıksız bri hayat sürerek öderler. Yavru köpeğinizin beslenmesini, kesinlikle onun birçok ihtiyacını karşılamayan, doğru beslenmesini sağlamayan ve fazla kalori sebebiyle köpeklerde hiç istenmeyen bir durum olan obeziteye neden olan, ev yemekleriyle beslememelisiniz. Köpeğinizi köpek maması ile beslerken, diğer yandan da ona sizin yediğiniz yemeklerden vermeniz, farklı lezztelerle tanışan köpeğinizin köpek mamasını reddetme nedeni olacağından, asla ev yemeklerinin tadına baktırmamalısınız.

 

Köpeklerin en sağlıklı ve doğru beslenebilmesinin yolu, ona uygun, kaliteli ve içeriğinde yeterli derecede besin gruplarının bulunduğu bir köpek maması ile beslemektir.

N&D düşük tahıllı tavuklu narlı küçük ırk yavru köpek maması, yavru köpeğiniz için tercih edebileceğiniz kalitelidir. Köpek mamalarından bir tanesidir. Piyasada bulunan köpek mamalarının bir çoğunun sorunu, düşük et oranıdır ve bu oran köpeklerin en çok ihtiyaç duyduğu proteini yeterince almasını engellerdir. Bu mamada bulunan yüksek et oranı, köpeklerin protein ihtiyacını karşılayacak düzeyde olması, mamanın kalitesini artıran büyük sebeplerden biridir.

N&D Düşük Tahıllı Tavuklu Narlı Küçük Irk Yavru Köpek Maması

Ayrıca, tahılların köpeklere verdiği zararlardan dolayıdır.

Köpek mamalarında yüksek oranlarda kullanılması hiç doğru değilken, birçok mamada yüksek oranda ve köpek sağlığını olumsuz olarak etkileyen, kalitesiz tahıllara yer verilmiştir.

Bu mamada düşük oranda kullanılan buğday ve yulaf, en kaliteli tahıllardır. Mamada yüksek oranda kullanılan et, sebze ve meyvelerle tamamlanmış, mamanın vitamin değeri artırılmıştır.

Genel olarak bu mamada sağlıksız denebilecektir. Köpeklere zarar verebilecek, et ürünleri, mısır glüteni, koruyucu maddeler gibi maddelerin olmaması da, mamanın kalitesini artırmıştır. N&D düşük tahıllı tavuklu narlı küçük ırk yavru köpek maması, yavru köpeğiniz için kullanabileceğiniz, kaliteli bir köpek mamasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM