counter for blogger
N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Maxi İri Irk Yetişkin Köpek Maması

 • DOLAR
  5,6903
  % 0,08
 • EURO
  6,5909
  % 0,10
 • ALTIN
  224,2026
  % 0,04
 • BIST
  98.466,42
  % -0,17
N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Maxi İri Irk Yetişkin Köpek Maması

N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Maxi İri Irk Yetişkin Köpek Maması

N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Maxi İri Irk Yetişkin Köpek Maması Köpekler insan hayatında diğer hayvanlara göre daha çok yer almakta. Çok iyi dost olmalarından, insanlara karşı olan sevgi yaklaşımından ve sahibine karşı duyduğu saygıdan vb. durumdan dolayı olmasındandır. Birçok köpek sahibinin sözünü dinlemesi ve ona karşı bir sevgi içerisinde olması da insanlar için […]

N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Maxi İri Irk Yetişkin Köpek Maması

Köpekler insan hayatında diğer hayvanlara göre daha çok yer almakta. Çok iyi dost olmalarından, insanlara karşı olan sevgi yaklaşımından ve sahibine karşı duyduğu saygıdan vb. durumdan dolayı olmasındandır. Birçok köpek sahibinin sözünü dinlemesi ve ona karşı bir sevgi içerisinde olması da insanlar için oldukça sevinç verici bir durumdur. Bu durumun düzenli ve devamlı olması için insanlar da köpeklerine karşı sevgi ve saygı içerisinde olmalıdır. Köpeklerin sağlığı da sahibinin elindedir tabi ki de.

 

Hastalandığında bir veterinere götürmesi, ona aldığı mamalar vb. durumlar köpeğine duyduğu saygı ve sevgiyi ön plana çıkarır. Özellikle de köpeğini gezdirirken köpeğin çöpte veya yol kenarında bulduğu yarısı yenmiş bir yiyeceği aldığında onu uyarması ve onu yememesi gerektiğini belirtir bir tavırla kızması onun köpeğini sevdiğini ve onun için endişelendiğini gösterir. İşte bu endişeniz olmasın diye N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Maxi İri Irk Yetişkin Köpek Maması yetişkin köpekleriniz için oldukça uygun bir mama üretilmiştir.

 

Ürün bilgilerine baktığımızda daha az karbonhidrat ve daha az ölçülerde; düşük kan şekeri endekslidir. Kaliteli ve taze etten yüksek protein kaynaklı et türündedir. Kaliteli taze ve meyveler grubundan oluşmakta. Mineral ve vitamin içeriğinde sağlam katkısı olmaktadır. Şifalı bitkiler içeriğine sahip olmakta. Köpekler tarafından kolayca asimile adilen hayvansal yağlar ve karmaşık biçimde tahıl ürünleri bulundurmamakta. N&D yani ( Natural & Delicious ) köpeklerin damak tatlarına uygun olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş İtalyan bir ürün markasıdır.

 

Ürün içeriğine baktığımızda, taze kemiksiz kuzu eti, kurutulmuş kuzu eti, kurutulmuş tüm yumurta ve taze ringa balığı, kurutulmuş pancar posası, kurutulmuş ringa balığı eti, hayvansal yağ, balık yağı, kurutulmuş havuçlar, bezelye bitkisel lif, yonca, kurutulmuş elma, kurutulmuş nar, kurutulmuş portakal, ıspanak ve frenk üzümü tozu, kurutulmuş bira mayası, zerdeçal kökü, sodyum klorür ve yaban mersini içeriklidir.

 

N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Maxi İri Irk Yetişkin Köpek Maması oldukça uygun bir yetişkin mamasıdır. Yetişkin köpekler için özellikle de tahılsız ürünler seçildiğinden ve mamanın içinde de tahıl ürünü olmamasından tercih edilebilir bir mamadır. Köpeğiniz bu mamayı zevkle yiyecek türdendir. Sevebilir bunda bir sakınca yoktur fakat sevdiği bir mama tarafından alerji görebilir. Örneğin idrar yollarında tıkanma, tüy dökmesi vb. gibi durumlar yaşayabilir. Bu gibi problemlerle karşılaşıldığında bir veteriner uzmanına götürülmesi iyi olacaktır. Ama genel olarak beğenilen bir mama türüdür ve şuana kadar köpeklerde bu mama tarafından rastlanılmış, çok büyük problemler oluşturmuş durum görülmemiştir. Genel olarak bakıldığında herkes tarafından beğenilen ve öneriye açılır duruma getiren bir mamadır. Köpekler tarafından çok beğenildiği ve sağlığının gayet iyi olduğu yorumları içinizi rahatlatabilir. Peki, nereden bulunur bu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Maxi yetişkin maması?

N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Maxi İri Irk Yetişkin Köpek Maması

Öncelikle bu mama AVM büyük alışveriş merkezlerinde, pet shop bayilerinde ve internet üzerinde satış yapılan adreslerden bulabilirsiniz. Bu mama içerisinde et ve et ürünlerinin fazla olması sebze, meyve, vitamin ve minerallerin fazla bulunması köpekleri için oldukça yararlı bir durum pozisyonundadır. Karbonhidratında az bulunması köpekler açısından çok yaralı bir durumdadır. Ayrıca tahılsız olduğundan ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Köpekler genellikle bu mamayı çok beğenmektedir. Fakat almadan önce bir araştırma yaparak hem kendiniz için hem de köpeğiniz için oldukça faydalı bir durumda bulunmuş olursunuz. Bu her mama için geçerlidir. Köpeğinizi seviyor ona saygı duyuyorsanız bu araştırmayı ve bakımı ön planda tutmak sizin elinizdedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM