counter for blogger
Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi

 • DOLAR
  6,0384
  % 0,85
 • EURO
  6,9549
  % 0,54
 • ALTIN
  232,6757
  % -0,40
 • BIST
  97.187,87
  % -0,99
Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması

Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması

Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması Sevgilerini göstermek için köpeklerin sözlere ihtiyacı yoktur. Gözlerimize bakmaları, patilerini bize uzatmaları, burunları ile bize dokunmaları veya kuyruk sallamaları bize olan sevgilerine işarettir. Sevimli arkadaşımıza olan sevgi karşılıklıdır. Bize olan sadakatlarını ölçemeyiz fakat ona karşılık verebiliriz. Onların sağlıklı beslenmesi için güvenle alabileceğiniz belli mama markaları vardır. Pedigree Yavru Tavuklu […]

Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması

Sevgilerini göstermek için köpeklerin sözlere ihtiyacı yoktur. Gözlerimize bakmaları, patilerini bize uzatmaları, burunları ile bize dokunmaları veya kuyruk sallamaları bize olan sevgilerine işarettir. Sevimli arkadaşımıza olan sevgi karşılıklıdır. Bize olan sadakatlarını ölçemeyiz fakat ona karşılık verebiliriz. Onların sağlıklı beslenmesi için güvenle alabileceğiniz belli mama markaları vardır. Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması hakkında konuşacağımız güvenli ve sağlıklı markalardandır.

 

Neden Pedigree diye bazı araştırmalar yapıldı. Pedigree ailesi neyin önemli olduğunu, hangi köpeklere hangi yemeklerin sağlıklı geldiğini yıllardır araştırarak köpek severlere en yüksek kaliteli yem sunar. Yapılan araştırmalar sunucunda ortaya yüksek besin değerleri olan, köpeklerin sağlıklı ve mutlu hayat sürmesi için gereken vitaminler içerikli mamalar çıkar.

 

Pedigree ürünleri köpeklerin boy, kilo, yaş ve cinsine göre ayarlanır. Her cins köpeğe ona uygun besin değerli yemekler hazırlanır. Eğer herhangi bir başka marka mama kullanıyorsanız ve Pedigree mamalarına geçmek istiyorsanız, öncelikle bunu köpeğinizi alıştırarak yapmalısınız. Az karışımla başlayarak (ilk gün 20%, ikinci gün 40%, üçüncü gün 60%, dördüncü gün 80% ve beşinci gün tam 100% olmak üzere) yeni mamaya geçmeniz gerekir. Aldığı yemeğin yanında mutlaka su bulundurun. Köpekler tabiatı gereği çok aktif hayvanlardır. Aşırı hareketli olduklarından dolayı suya olan ihtiyaçları da artar. Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması zararlı maddeler içermez ve tam sağlıklı besinlerden hazırlanır. Genel özellikleri:

 

 1. Köpeklerin dişleri için sağlam ve zararsızdır, dişler yenin içerdiği kalsiyum sayesinde daha sağlam olur.
 2. Kolay hazmedilir yemdir. Rahatsızlık vermez.
 3. İçerdiği E vitamini sayesinde köpeklerin bağışıklık sistemi güçlenir. Vitaminler küçük arkadaşınızı hastalıklara karşı korur ve bünyesini daha güçlü kılır.
 4. Köpeklerin tüy ve derisi için faydalı olan vitamin grubu içerir.
 5. Kanseroloji maddeler içermez.
 6. Sıvı konserve ve kuru mama şeklinde mağazalardan elde edebilirsiniz. Kuru mama halinde olan mamalar genellikle kemik şeklinde olur ve iştah açıcı görünüme sahiptir.

 

İsterseniz kuru ve sıvı şeklinde olan mamaları karıştırarak da köpeğinize verebilirsiniz. Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması içeriği: tavuk unu, buğday unu, mısır, pirinç, et unu, hayvansal yağ, Ayçiçek yağı, mineraller, vitaminler (B2, B2, B4, B5, B12, A, E, Kalsiyum, Omega-6, Omega-3). Göründüğü gibi tam sağlıklı besindir. Boya maddeleri ve genelde et yerine kullanılan tatlandırıcılar ve soya kullanılmamaktadır. Avrupa standartlarına uygun olarak taze ürünler kullanılan Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması köpeğinizin vazgeçilmezlerinden biri olacağına eminiz. Aldığınız her Pedigree mama ambalajı aç-kapa şeklinde tasarlanmıştır. Her Pedigree ambalajı üzerinde son tüketim tarihine bakınız. Süresi geçmek üzere olan veya geçmiş mamaları almayınız.

 

Kolay kullanım için ambalaj üzerinde köpeklerin boy, kilo, yaşına göre ne kadar yemlenmesi hakta bilgi yazar. Herhangi bir başka sorunuz olursa uzmanlara sorabilirsiniz. İyi beslenen köpek sağlam köpektir. Onun talimi, bakımı için her zaman en iyisini yaparsınız. Özellikle yavru köpekler neyin iyi neyin kötü olduğunu bilmezler. Onları sağlam ve hayat dolu gelişmeleri için düzenli olarak doktora götürmelisiniz. Yemek konusunda dikkatli olmanızda fayda var. Sürekli mama değiştirmekten kaçının.

Pedigree Yavru Tavuklu Pirinçli Köpek Maması

Köpeğinizin midesi oldukça hassastır ve sürekli değişim onun hazmını bozar ve birkaç sorunlara yol açabilir. Metabolizma problemi yaşayan köpeklerde sürekli tüy dökülmeleri, halsizlik görülmektedir. O yüzden her reklamda gördüğünüz ürünü tercih etmeyiniz. Yeni besine geçmezden önce sıkı araştırma yaparak olabilecek bazı sorunların karşısını alabilirsiniz. Açık halde satılan, bozuk, yırtık ambalajlı, kapağı açık konserve (veya kapağı paslanmış konserve mamalar), üzerinde içeriği hakta hiçbir bilgi gösterilmeyen yemler kesinlikle almayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM