counter for blogger
Pet Line High Energy, Yüksek Enenrjili Özel Formüllü Kuzu Etli ve Pirinçli

 • DOLAR
  6,1258
  % -0,30
 • EURO
  7,0675
  % -0,42
 • ALTIN
  237,1207
  % 0,35
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
Pet Line High Energy, Yüksek Enenrjili Özel Formüllü Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması

Pet Line High Energy, Yüksek Enenrjili Özel Formüllü Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması

Pet Line High Energy, Yüksek Enenrjili Özel Formüllü Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması Köpekler doğdukları andan itibaren insanlara karşı sevgi duyan sevimli canlılardır. Dünyaya gelen hayvan türleri arasında bu özellikleri sayesinde tektirler.Bu nedenle siz onlara yakınlık göstermeseniz de köpekler sizi benimsemiştir. Sahibi olduğunu hissettirdiğiniz bir köpek sizi kokunuza kadar benimsemiştir. Özellikle sizin eşyalarınızın üzerine […]

Pet Line High Energy, Yüksek Enenrjili Özel Formüllü Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması

Köpekler doğdukları andan itibaren insanlara karşı sevgi duyan sevimli canlılardır. Dünyaya gelen hayvan türleri arasında bu özellikleri sayesinde tektirler.Bu nedenle siz onlara yakınlık göstermeseniz de köpekler sizi benimsemiştir. Sahibi olduğunu hissettirdiğiniz bir köpek sizi kokunuza kadar benimsemiştir. Özellikle sizin eşyalarınızın üzerine uyumayı tercih eder. Sizin kokunuz onu rahatlatır.

 

Annesinden yeni ayrılmış olan köpek savunmasızdır. Sahibini görmek ondan gelecek ilgi alaka onu rahatlatacaktır. Onlara davranışlarını kontrol edebilmeleri için yardım ettiğiniz taktirde sizin dostunuz yoldaşınız olmamaları için hiç bir neden yoktur. İnsanlarla çok iyi dostluklar kurabilirler. İnsanlar onları pek çok amaç için kullanmaktadır. Gelişmiş koku alma duyuları sayesinde yüzlerce metre uzaklıktan ayırt edebilirler. Bu özellikleri sayesinde iyi eğitilebildikleri zaman kayıp insanları bulabilirler.Polis köpekleri aldıkları özel eğitim sayesinde tehlikeli maddeleri kaçakçıları bulabilir. Hatta eğitimli köpekler yaşlı, sakat veya kör kişilerin yardımcısı hatta en iyi dostu olabilir.

 

İnsanlar gibi, köpeklerde eğitim alabilir, becerilerini geliştirebilir. Köpek eğitimleri meşakkatli ve pahallı bir uygulamadır. İnsanlarla onlarca yıldır beraber yaşayan köpekler avcılıkta avcıların en önemli yardımcısı olmuşlar. Hatta çobanlara koruma hatta hayvanların korunmasına yardımcı olabilmektedirler. Kuvvetleri sayesin de ağır işlerde de kullanabilirler. Ağır işlerde kızak çekmek en önemli becerilerinden biridir. Evcil ve vahşi olarak dünyanın hemen hemen her yerinde yaşamlarını sürdüren köpekler günümüzde süs köpekleri olarak da kullanılmaktadır.

 

Köpek sahibi olmak oldukça kolay ve bir o kadar zor bir karardır. Çünkü köpek bakmak sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü beslenmeleri dışında kişisel sorunları bakımları sağlıkları da önemlidir. Her gün olmasa bile hafta en az iki kere yıkanmalı tüyleri taranmalıdır. Veteriner kontrolünden geçmeli aşıları takip edilmelidir.

 

Her ne kadar bakımları ve sağlıkları önemli olsa da asıl olan köpeklerin beslenmeleridir. Her cins köpeğin beslenme şekilleri farklıdır. Eniklik döneminden itibaren düzenli olarak beslenilmelidir normal bir yavru köpek günde 2-3 defa beslenilmeli gelişimleri takip edilmelidir. 1 yaşından sonra köpekler günlük öğünleri azaltılmalı ideali bir olan beslenme şekli sabah aksam düzenli olmak şartıyla ikiye de çıkarılabilir. Köpeklerde aşırı beslenme onların kilolu birer birey olmalarına neden olabilir.

Bizler her yaş grubunda köpeğiniz için kullanacağınız Pet Line High Energy, Yüksek Enenrjili Özel Formüllü Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Mamasını ürettik. Pet Line High Energy, Yüksek Enerjili Özel Formüllü Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması özellikle aşırı enerji sarf eden köpekleriniz için aradığınız bir mamadır. Yüksek kalori içermez. Köpeğinizin enerjisi arttıracağından sizler olan iletişim isteği de artacaktır. Kilo yapmaz. Köpeklerinizin ağız ve diş sağlığı için hassas üretim yapılmıştır. Asla köpeğinizin dişlerine ve çenesine zarar vermez. Sindirimi kolay olan Pet Line High Energy, Yüksek Enerjili Özel Formüllü Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması köpeğiniz için yıllarca aradığınız gerçek mamadır.

Pet Line High Energy, Yüksek Enenrjili Özel Formüllü Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması

Köpeklerinizin beslenmesine çok fazla önem vermeniz gerekmektedir. Onlara ne kadar iyi bakarsanız onlarda sizlere o kadar sadık olacaktır. Evcil Hayvan Bakım merkezleri tarafından yapılan araştırmalar göz önüne alındığı zaman köpeklerinize ilgili davranmanız gerektiği gerçeği karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar bakımı ve beslenmesi zor olsa da gülü seven dikenine katlanır mantığı ile yola çıkarak onlara çok iyi bakmalıyız. Unutmayın hayvanlar da bir can taşır ve bu canın korunması açısından sizlerin onlara bakmanız çok önemlidir. Köpekleriniz sizlerin en iyi arkadaşlarınızdır ve bunu göz önüne alarak onlara bakınız.Teşekkürler..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM