counter for blogger
Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Somon ve Pirinçli Yetişkin

 • DOLAR
  6,1258
  % -0,30
 • EURO
  7,0675
  % -0,42
 • ALTIN
  237,8639
  % 0,35
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Somon ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Somon ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Somon ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması Her birey bilir ki can dostlarına sağladığı iyi bakım, kendisine de geri dönüş olarak yansıyacaktır. Hayvan bakımı sadece günde yürüyüşe çıkarmak, tüylerini taramaktan ibaret değildir. Yediği mama, içtiği suya kadar tam bir bakım hali önemli olandır. Nasıl ki bizler yediğimiz yemeklere […]

Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Somon ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Her birey bilir ki can dostlarına sağladığı iyi bakım, kendisine de geri dönüş olarak yansıyacaktır. Hayvan bakımı sadece günde yürüyüşe çıkarmak, tüylerini taramaktan ibaret değildir. Yediği mama, içtiği suya kadar tam bir bakım hali önemli olandır. Nasıl ki bizler yediğimiz yemeklere dikkate diyor, markalarına, besin değerlerine bakarak alışveriş yapıyorsak aynısı sahiplendiğimiz, beslediğimiz hayvanlar için de geçerlidir. Doğru mama seçimi ile uzun yıllar sağlıkla yetiştireceğiniz bir canlı beslemiş olursunuz.

 

Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Somon ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması hem leziz, hem de kaliteli ürünler kullanılarak yapılan üretilen bir mama çeşididir. Köpeklerin sindirim sistemleri vücutlarında önemli bir etkiye sahiptir. Proplan köpek maması, bağırsak hücrelerini beslemeye yardımcı olmakla beraber, sindirim sistemini de düzenli şekilde işlemesini sağlamaktadır. Lezzet ve besin değerlerinin yüksek olması, köpeğinizin tarafından da seçilmesini etkiler.

 

Somon ve pirinçli mamalarda bağırsak etkileri oldukça fazladır. Bileşimlerinde somon, mısır, buğday, pirinç, buğday unu, pancar küspesi, mineraller, mısır unu, yumurta tozu belirli oranlarda bulunmaktadır. Analitik bileşenlerde ise protein, yağ içeriği, inorganik maddeler, ham lif bulunmaktadır.

 

Dengeli beslenme her canlı için çok fazla önem arz eder. Köpeğimiz için de bu durum aynı şekilde önemlidir. Pro Plan Duo Delice lezzetiyle, içindeki besinlerle dengeli beslenmeye yardımcı olmaktadır.

 

İçindeki somon eti, çıtır ve hassas olarak özenli bir şekilde hazırlanmış yetişkin küçük ırklarınız için üretilen ideal bir köpek mamasıdır. Mama içerisinde yer alan mama taneleri, sertliği ve kalitesiyle özellik olarak ayarlanmış, ayıklanmış, test edilmiştir. Et parçaları da mükemmel uyku sağlayarak köpeğinizin iştahlı bir şekilde yemesini sağlayacaktır. Her şey köpeğinizin lezzetiyle mamaları yemesi içindir. Yumuşak ve sert şekilde bir arada olan mama taneleri, eşsiz bir lezzet yakalaması için, özenle hazırlanmıştır.

 

Köpek beslenme şeklinde mamaların büyük önemini vurgulamaktayız. Sadece lezzeti yakalaması değil amaç bu mamalarda, köpeğinizin tüy sağlığı, canlılığı ve dişleri de önemli bir yer tutmaktadır. Bazı mamalarda dişlere yapışan kalıntılar daha fazla olurken, bunu da temizlemek oldukça zor olmaktadır.

Hem öğütmeyle alakalı sorunları sıradan mamalarda daha fazla yaşarsınız. Pro Plan bu sorunu ortadan kaldırmış, birçok testten geçirilerek üretilen mamaları üretmiştir.

 

Yemek sonrası yapılması gereken egzersizler de büyük önem arz etmektedir. Yemek sonrası acele yapılan hareketli bir egzersiz, hayati tehlikesi olan mide tansiyonuna neden olmaktadır. Yani sadece iyi mama almayla sağlıklı canlı yetiştim olmuyoruz. Bunun yanında dikkat edilmesi gereken o kadar fazla şey var ki, bunları yaptığımız zaman asıl sağlıklı bir köpek yetiştirmiş oluyoruz.

 

Almış olduğunuz mamaların yanında temiz su bulundurmak dikkat etmemiz gereken bir diğer bilgidir. Mamaların son tüketim tarihlerine bakmadan asla mama seçimi yapmamalısınız. Diş etlerine, damak tatlarına uygun mamalar her zaman ProPlan markasında çeşitli besinlerle elde edilmektedir.

Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Somon ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Yaşam şekilleri, yaş, kilo, damak tadı köpeğinizde dikkat edeceğiniz konular arasında yer almaktadır. Somon ve pirinçli genellikle yetişkin köpeklerde tercihe dilen hem sağlıklı hem leziz mamalar arasında yer almaktadır. Bu dengeyi de kurduğumuz zaman doğru mama seçimi yanında dikkat edeceğimiz bilgileri uygularsak, sağlıklı köpeğimizle uzun yıllar can dostu olmaya devam edebiliriz. Her damak tadına hitap etmekte olan ProPlan markası, her zaman köpeğinizin sağlığını düşünür.

 

            Pro Plan Duo Delice Small Adult Küçük Irk Somon ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması ile sağlıklı günlere.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM