counter for blogger
Profine Adult Small Breed Küçük Irk Köpekler İçin Tavukludur.

 • DOLAR
  6,1302
  % -0,55
 • EURO
  7,0655
  % -0,70
 • ALTIN
  237,3292
  % 0,42
 • BIST
  94.771,11
  % 0,29
Profine Adult Small Breed Küçük Irk Köpekler İçin Tavuklu ve Patatesli Mama

Profine Adult Small Breed Küçük Irk Köpekler İçin Tavuklu ve Patatesli Mama

Profine Adult Small Breed Küçük Irk Köpekler İçin Tavuklu ve Patatesli Mama İnternette ve birçok pet shop da bulabileceğiniz bir mama olan Profine mama konusunda ne kadar besleyici ve kaliteli bir ürün olduğunu anlatacağız. Profine mama genel olarak bakıldığında %55 -%75 oranlarında et ve sebze içerdiği bilgisi yer alıyor. Küçük bir araştırma sonucunda sizlerin de […]

Profine Adult Small Breed Küçük Irk Köpekler İçin Tavuklu ve Patatesli Mama

İnternette ve birçok pet shop da bulabileceğiniz bir mama olan Profine mama konusunda ne kadar besleyici ve kaliteli bir ürün olduğunu anlatacağız. Profine mama genel olarak bakıldığında %55 -%75 oranlarında et ve sebze içerdiği bilgisi yer alıyor. Küçük bir araştırma sonucunda sizlerin de fark edeceği gibi somonlu ve kuzulu mamaları hakkında herhangi bir yorum ile karşılaşmamanız mümkündür. Bu mama içeriğinde tahıl olarak tek başına sadece mısır kullanılmaktadır. İçerisin de kanserojen madde olarak bilinen arsenik bulundurabilen mamaların çoğunda pirinç fazla tüketiminde evcil hayvanlar için özellikle köpekler için sorunlara yol açabilmektedir.

 

Profine mamaların da somon, kuzu, tavuk ve hindili mama çeşitleri olduğunu bu mamayı kullanan herkes bilir. Profine mamaların çeşitlerinde en çok kullanılan içerik olarak patates uygun miktarlarda kullanılmıştır. Analiz değerlerine bakıldığı zaman genellikle diğer mamalara göre daha uygun bir gıda dağılımı olduğunu fark edersiniz. İçeriğinde zararlı herhangi bir gıda maddesi bulundurmayan Profine mamanın düşük tahıl içermesi ile olumlu bir yol izlediği gerçektir. Diğer kuru mamaların içeriğinde ki gibi kurutulmuş ya da sade pancar küspesinden olduğunu analiz değerlerinde göreceksiniz.

 

Şeker pancarı küspesi demek şeker pancarından elde edilmiş olan bir yan ürün olarak bilinir. Kaliteli ve aynı zamanda maliyet bakımından diğer mamalara göre daha uygun olan Profine mama, her ne kadar lif kaynağı olduğu savunulsa da fazla miktarlarda kullanılan şeker pancarı küspesi kulak iltihabı ve alerjik reaksiyonlara da sebep olabilirler. Bu ürünlerin dışın da hayvansal yan ürünler, Tahılsal yan ürünler gibi birçok zararlı olan yan ürünleri bulundurmayan Profine mama fiyatı ile de köpek beslenmesi ve aynı zaman da gelişimi için önemli rol oynadığı ortada nettir.

 

Mamanın kalitesi konusunda araştırmalar sonucunda yapılan sonuçlara göre 3/5 kaliteli olduğu bilinir. Aynı zaman da Diğer mamalara göre fiyatı ile ilgili yapılan yorumlar da 4/5 daha uygun olduğu tespit edilmiştir. Bu araştırma hayvan severler arasında bazı ajansların desteği ile sosyal medya üzerinde bir anket sonucu ortaya çıkmış bir sonuçtur. Hayvan severlerin mamaya yaklaşımı oldukça kuvvetlidir.

 

Profine Adult Small Breed Küçük Irk Köpekler İçin Tavuklu ve Patatesli Maması hakkında bilgiler;

Profine Adult Small Breed Küçük Irk Köpekler İçin Tavuklu ve Patatesli Mama

 • Profine Adult Small Breed Küçük Irk Köpekler İçin Tavuklu ve Patatesli Maması fiyatı diğer mamalara göre uygun olmasından dolayı ve kaliteli bir mama olmasından dolayı çok tercih edilir.
 • Küçük ırk olan köpekler için özel olarak üretilmiş olan bir mamadır.
 • Mama içeriğinde tavuk ve patates yoğunluktadır.
 • Profine mama kalitesini yakından deneyebilmeniz için 1,5 kg ve 3 kg olarak iki şekilde satılır. 10-15 kg’lık gruplar halinde satışı da vardır.
 • İçerisinde tavuk patates mısır glüteni unu tavuk yan ürün yemeği bütün tahıl mısır E vitamini takviyeleri, Hayvansal yağlar vitaminlerin birçoğunu barındırır.
 • Profine köpek maması özel ambalajı sayesinde herhangi bir nem alması söz konusu değildir. Özel kapağı bulunan ambalajın bile bir kalitesi olduğunu yakından incelediğinizde siz de fark edeceksiniz.
 • Her maması için özel deneylerden geçiren Profine mama için piyasada hemen hemen her yerde bulabileceğiniz kaliteli ve katkı maddesi olmadan güvenilir bir şekilde evcil dostunuza yedirebileceğiniz bir mamadır.,
 • Hayvan severlerin kendi tavsiyesi olma yolunda ilerlemiş olan Profine mama sayesinde beslenme ve gelişimi konusunda her türlü desteği bulabileceğiniz bir mamadır.
 • Kendi üretici firmalarının anlaşmalı olduğu veteriner kliniklerinde ve aynı zamanda pet shoplarda bulmanız mümkündür.
 • Katkı maddesi içermeyen mamalar grubunda birinci kalite de olan bir mamadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM