counter for blogger
Proplan Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,1911
  % 0,44
 • EURO
  7,1321
  % 0,24
 • ALTIN
  238,5118
  % -0,13
 • BIST
  94.496,80
  % -2,77
Proplan Köpek Maması

Proplan Köpek Maması

Proplan Köpek Maması Proplan köpek maması ister yavru evcil hayvan olsun ister yetişkin ya da yaşlı olsun bütün köpekler için kaliteli ve sağlıklı mamalar üretmektedir. Üstelik daha önce Amerika’da incelenmiş ve onay almıştır. Eğer köpeğinizi seviyor ve iyi beslenmesini istiyorsanız hemen bir Proplan köpek maması alabilirsiniz. Hem köpeğinizi hem de kendinizi düşünerek kaliteli ve köpeğinizin […]

Proplan Köpek Maması

Proplan köpek maması ister yavru evcil hayvan olsun ister yetişkin ya da yaşlı olsun bütün köpekler için kaliteli ve sağlıklı mamalar üretmektedir. Üstelik daha önce Amerika’da incelenmiş ve onay almıştır. Eğer köpeğinizi seviyor ve iyi beslenmesini istiyorsanız hemen bir Proplan köpek maması alabilirsiniz. Hem köpeğinizi hem de kendinizi düşünerek kaliteli ve köpeğinizin ihtiyacı olan yüksek besin değerlerine sahip mamalardan almanız gerekir. Sonuçta köpeğinizi evinize alarak bu sevimli dostunuzun tüm sorumluluklarını üstüne almış bulunmaktasınız. Bir köpek sahiplendiyseniz eğer artık yapmanız gereken ev iş sorumlulukları hariç ona bir bebek gibi bakabilmektir. Bu bebeğe bakabilmek için belli başlı sorumluluklarınızın olması gerekir. Bu sorumluluklardan bazıları şunlardır:

 

-Öncelikle yaşına aldırış etmeden köpeğiniz yeni bir eve gelmesi göz önünde bulundurarak bu durumu için ona kendi evinizde rahat edebileceği ve kendi başına rahatlıkla kalabileceği bir ortam hazırlamanız gerekir.

 

-sabır gerektiren bir tuvalet eğitimi vermeniz gerekir. Eğer ki köpeğinizin tuvalet alışkanlığı var ise bu durumda şanslısınız. Fakat yok ise sabır ve bazı destekler ile bu işi başarabilmeniz mümkündür.

 

-Bakımı ile ilgili özel bilgiler edinmek de bu işin sabır gerektiren kısımlarından biridir. Çünkü bakımını her gün yapmanız gereken durumlarda olacaktır.

 

-Ne kadar zamanda banyo yaptırmanız gerektiği konusunda detaylı bilgiler edinerek. Banyo yaparken kullanmanız gereken köpek şampuanları konusunda detaylı bilgi edinmeniz gerekir.

 

-Güvendiğiniz veteriner hekim konusunda detaylı bilgiler edinerek veteriner hekime her saat ulaşmanızı sağlayacak bir ortamı var mı bunu da araştırmanız gerekir.

 

Köpeğinizin yaşına boyuna kilosuna ve vücut yağ indekslerine bakılarak veteriner hekim kontrolünde kullanması gereken mamanın kalitesi çok önemlidir. Özellikle köpeğinizin sağlığı konusunda çok fazla yeteri kadar güven ve kalite istiyorsanız mutlaka öncelikle çok fazla şekilde kaliteli olan bir mama tercih etmeniz de fayda var. Bu kaliteli mamalar konusunda en çok birinciliğe sahip olan ve uluslararası standartlar uygun olan ProPlan Köpek Maması içeriğinde ki kalitesi sayesinde köpeğiniz mamayı yerken beslenip gelişecek siz ise bu duruma her zaman güven ile bağlı kalacaksınız.

 

Piyasada bulunan birçok köpek maması markası vardır. Kaliteli olanlar için herhangi bir kötü yorum bulunmamak ile birlikte birçok hayvan severinde desteklediği proplan köpek maması hem kaliteli hem de fiyat bakımından diğer birçok kaliteli mamaya göre uygundur. Proplan köpek mamalarının fiyatları 2,5kg mamalar için ortalama 70-80 lira bulmaktadır. 10 kg için ise 210 – 220 lira arasında fiyatlara sahiptir.

 

400 gr’la Proplan köpek maması ise 25 – 30 lira arasında fiyatlara sahiptir. Bu fiyatlar aslında kaliteli her mamada karşımıza çıkan fiyatlardır. Özellikle kalitesiz mamaların köpeklerin daha fazla mama tükettiğini ve kaliteli mamaları ise daha az yiyerek doyduklarını dikkate alırsak bu fiyatlar gayet güzeldir. Köpekler kalitesiz mamaların içeriğinde bulunan gıdalar az kaldığından dolayı evcil dostlarınız doyma hissi edinemezler. Bu durum karşısında daha çok yemek isteyen köpekler ise daha fazla mama tüketimi yapar. Ama proplan köpek maması gibi kaliteli mamalar ile beslenme durumunda köpeğiniz aç kalmaz ve alması gereken tüm vitaminlere ulaşır.

Proplan Köpek Maması

Proplan köpek maması içeriğinde kendi özgün doğal vitamin kaynakları mineral destekleri bulundurur. Aynı zaman da birçok çeşidi olan proplan köpek maması kalitesinde kedi maması da üretmektedir. Hem kedi hem köpek maması üreten proplan mama markası her zaman kaliteli ve güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz güzel ve kaliteli bir mamadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM