counter for blogger
ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması

 • DOLAR
  6,1629
  % -0,08
 • EURO
  7,0998
  % -0,12
 • ALTIN
  237,1480
  % -0,49
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması

ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması

ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması küçük ırk köpeklerinizin yavruları için tasarlanmıştır tam bir mama özelliğine sahiptir. Küçük ırk köpeklerinizin yavruları için tasarlanan bu mama yapısında büyümeyi ve gelişmeyi mükemmel derecede artışını sağlayandır. Eşsiz omega 3 ve omega 6 yağ asitlerine sahip somon balığı kullanılarak, […]

ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması

ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması küçük ırk köpeklerinizin yavruları için tasarlanmıştır tam bir mama özelliğine sahiptir. Küçük ırk köpeklerinizin yavruları için tasarlanan bu mama yapısında büyümeyi ve gelişmeyi mükemmel derecede artışını sağlayandır. Eşsiz omega 3 ve omega 6 yağ asitlerine sahip somon balığı kullanılarak, yavru gelişimini ve büyümesini pozitif yönde katkı sağlaması için tasarlanmıştır. Küçük ırk yavru köpeklerinizin 1 kiloya ulaştığı andan itibaren 10 kiloya ulaştığı ana kadar beslenmede ana beslenme ürünü veya ara beslenme ürünü olarak da kullanılabilir.

Büyümeyi ve gelişmeyi pozitif yönde etkileyen ProPlan Küçül Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması köpeklerinizin lezzetlidir. Tüketeceği eşsiz bir yavru köpek mamasıdır. Yavru köpeklerinizin büyüme ve gelişmesidir.Pozitif yönde etkilemesinin yanı sıra köpeğinizi yaşamsal fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi için kolaydır. Sindirilebilirliği ile formüle edilerek hazırlanmıştır. % 27 oranın gerçek somon balığı eti kullanılarak hazırlanan ProPlan Küçül Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması zenginleştirilmiş protein ve optimal amino asit kaynakları ile ilgilidir.Köpeğinizin büyüme ve gelişme çağında ki kas kütlesi oluşumunun güçlü ve sağlam yapıda olmasını sağlamaktadır. Gluteni alerjisini en aza indirmek amacıyla buğday türevleri kullanmak yerine zengin lif kaynağı olan mısır ve pirinç kullanılarak köpeğinizin sindirim sistemine yardımcı olması sağlanmıştır.

 

– ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Mamasının içeriğinde hangi besin öğeleri bulunur?

 

ProPlan Küçül Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması içeriğinde kaliteli ve yüksek protein bulundurur. Bunun yanı sıra zengin lif kaynağı ile de gelişme ve büyüme çağında kidir. Köpeklerinizin sindirim sisteminde oluşabilecek fonksiyonel bozuklukları en aza indirgemeyi hedefler.

 

İçerik: % 28.8 ham protein ( en az ), % 17.5 – % 22.5 ham yağ ( en az – en çok ), % 4 ham selüloz ( en çok ), % 9 ham kül ( en çok ), % 10 su ( en çok ), % 0.31 Hidro Klorik asitte çözünmeyen kül ( en çok ), % 1.4 kalsiyum, % 1.2 fosfor, % 0.35 sodyum, % 0.75 potasyum, % 0.11 magnezyum, % 0.5 selenyum, A vitamini 21.000 İU/KG

 

– ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması içeriğinde bulunan besin öğeleri köpeğinize ne gibi fayda ve yararlar sağlamaktadır?

 

ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması yapısında bulunan kaliteli protein kaynaklarından biri olan somon balığı ile desteklenerek 12. ay ve 12.aydan sonrasında yetişkinliğe erişendir. Köpeklerinizin büyüme ve gelişimini devam ettirici özelliği ile pozitif yönde katkı sağlamaktadır. Yetişkinliğe erişen köpeklerinizin vücut ısılarını korumaktır.

Amacıyla yapısında bulunan ham yağdır. Köpeğinizin daha dirençli ve kuvvetli olmasını sağlayacaktır. ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması yapısında bulundurduğu bir çok mineral ve vitamin ile köpeğinizin bir öğünde alabileceği maksimum seviyede ki besin öğesi kaynağını sağlamaktadır. Bu da köpeğinizin daha sağlıklı, güçlü ve üretken olmasını sağlamaktadır.

 

-ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim?

 

ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması 12 ayı dolduran ve 12.aydan itibaren yetişkinlik düzeyin erişmiş bulunan köpeğinizin büyüme ve gelişmesidir.Yüksek bir protein, omega 3 yağ asitleri ve omega 6 yağ asitleri kaynağı olan gerçek somon balığı iledir. Desteklenmesi amacıyla kullanabilirsiniz. Köpeğinizin vücudunda ki yapısal onarım gerektiren yara ve benzeri durumlarda proteinin yapıcı özelliği nedeniyle yaraları iyileştirme de yardımcı olabilecek bir mama türüdür.

ProPlan Küçük Irk Somonlu Yetişkin Kuru Köpek Maması

Kuru mama olarak köpeğinize servis ediniz. Taze su ile köpeğinize servis ediniz. Ambalaj açıldıktan sonra kuru ve rutubetsiz bir ortam muhafaza edilmesi gerekir ve son kullanma tarihine kadar tüketilmesi gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM