counter for blogger
Proplan Somonlu Hasas Yetişkin Kuru Köpek Maması

 • DOLAR
  6,1371
  % 1,50
 • EURO
  7,0666
  % 1,76
 • ALTIN
  236,2010
  % 0,20
 • BIST
  96.051,17
  % -1,17
Proplan Somonlu Hasas Yetişkin Kuru Köpek Maması

Proplan Somonlu Hasas Yetişkin Kuru Köpek Maması

Proplan Somonlu Hasas Yetişkin Kuru Köpek Maması Proplan Somonlu Hassas Yetişkin Kuru Köpek Maması köpeğiniz için tasarlanmış tam bir yetişkin köpek mamasıdır. Yüksek proteinli yapısı sayesinde köpeğinizin büyüme ve gelişmesini tam anlamıyla desteklemektedir. Yüksek ve kaliteli protein yapısı sayesinde onarım gerektiren yara ve benzeri durumlarda yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Hassa bir deriye sahip olan köpekleriniz […]

Proplan Somonlu Hasas Yetişkin Kuru Köpek Maması

Proplan Somonlu Hassas Yetişkin Kuru Köpek Maması köpeğiniz için tasarlanmış tam bir yetişkin köpek mamasıdır. Yüksek proteinli yapısı sayesinde köpeğinizin büyüme ve gelişmesini tam anlamıyla desteklemektedir. Yüksek ve kaliteli protein yapısı sayesinde onarım gerektiren yara ve benzeri durumlarda yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Hassa bir deriye sahip olan köpekleriniz için tedavi yanında besin maması olarak kullanılabilir.Gıda yapısı formülü ile derisindedir. Meydana gelen tahribatın oluşmasını ve gelişmesini engelleyici düzeyde formüle sahiptir.

Proplan Somonlu Hassas Yetişkin Kuru Köpek Maması tüy sağlığını koruyarak köpeğinizin cildinde ve tüylerinde gelişmeyi düzenleyici elzemlere sahiptir. Bu konuda en yüksek düzeyde verimi sağlayan bu mama yetişkin köpeklerinizin tüketimine oldukça yüksek seviyede yarar sağlamaktadır.

 

– Proplan Somonlu Hassas Yetişkin Kuru Köpek Maması içeriğinde ne gibi besin maddeleri bulundurmaktadır ?

 

Proplan Somonlu Hassas Yetişkin Kuru Köpek Maması içeriğinde yüksek ve kaliteli protein kaynaklarından biri olan somon balığı ilavesi ile köpeğinizin enerji düzeyini maksimum seviyede tutarak, derisi ve tüyleri için yapıcı ve onarıcı maddelere sahiptir.

 

– Somon, pirinç, mısır gluteni, karışık fonksiyonel özelliklere sahip hayvansal yağlar, pancar posası, mısır, çeşitli zengin mineraller, selüloz, kalsiyum, fosfat, sodyum klorür, çeşitli vitaminler, sodyum klorür.

 

Köpeğinizin ağırlığı ile doğru orantıda beslenme gramajı paket üzerinde belirtilmiştir.

 

– Proplan Somonlu Hasas Yetişkin Kuru Köpek Maması içeriğinde bulunan besin maddeleri ile köpeğinize ne gibi faydalar sağlamaktadır ?

 

Proplan Somonlu Hasas Yetişkin Kuru Köpek Maması yapısında bulundurduğu omega 3 ve omega 6 yağ asitleri sayesinde derisel fonksiyonlarda oluşabilecek tahribatı en az seviyeye indirmektedir. Zührevi hastalıkların oluşumunu minimum seviyeye indirgenmesi amaçlamaktadır. Sindirimi sistemini düzenleyici yapıya sahip olmasının yanı sıra yapısında sindirimi kolaylaştırıcı, sindirmektedir. Fonksiyonlarında bulunan hücrelerin beslenmesini sağlayan zengin amino asit kaynaklarından biri olan glutetamin amino asidi bulundurmaktadır.

Ve bu nedenle sindirilebilirlik açısından mükemmel bir yetişkin köpek maması olma özelliğini taşımaktadır. Proplan Somonlu Hassas Yetişkin Kuru Köpek Maması maksimum seviyede D vitamini ve aynı zamanda fosfor içerdiği için köpeğinizin eklem,kas ve kemik dokularında ki büyüme v gelişmeyi sağlamasının  gerektirmiştir.

Köpeğinizin diş ve diş eti sağlığı konusundan yararlı bir mama olarak öne çıkar. Zengin ve doğal glukozamin kaynakları köpeğinizin eklem yerlerinde ki sıvıların oluşumunu sağlayarak daha güçlü eklemlere sahip olmasını sağlar.Lif kaynakları ile köpeğinizin lif ihtiyacını günlük oranda yüksek oranda karşılayacağı gibi sağlıklı bir yapıya sahip olmaları için formüle edilerek hazırlanmıştır.

– Proplan Somonlu Hassas Yetişkin Kuru Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim ?

 

Proplan Somonlu Hassas Yetişkin Kuru Köpek Maması köpeğinizin içinde bulunduğu deri hastalıkları, kaşıntı, tüy döküntüsü, zührevi hastalıkların oluşumunu engelleyici yapısı sayesinde köpeğinizin derisinde meydana gelebilecek tahribatları en az seviyeye indirmekdedir.

Diş ve diş eti sağlığını korumasının desteklenmesi yanı sıra kas,kemik ve eklem dokuların büyüme ve gelişmesini sağlayarak daha dirençli ve güçlü hale gelmesini desteklemiştir.

Eklem yapısı sıvılarının onarımı ve oluşumu için gerekli olan mineral ve vitamin oranına sahip olan Proplan Somonlu Hassas Yetişkin Kuru Köpek Maması, yetişkin köpekleriniz için maksimum derecede yararlar sağlamakdadır. Aynı zamanda kaliteli ve yüksek protein içermesi nedeniyle de köpeklerinizin fiziksel aktivitelerinde kolaylık sağlamaktadır.

Proplan Somonlu Hasas Yetişkin Kuru Köpek Maması

İlk kez bu ürünü kullanma durumundaysanız, diğer mamalar ile karışık olarak kuru bir şekilde verebilirsiniz.

 

Ambalajı açıldığı takdirde kuru ve rutubetsiz ortamlarda muhafaza etmelisiniz. Son kullanma tarihine kadar tüketilmesi gerekmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM