counter for blogger
Proplan Somonlu Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,1545
  % -0,15
 • EURO
  7,0858
  % -0,41
 • ALTIN
  237,6800
  % 0,11
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
Proplan Somonlu Köpek Maması

Proplan Somonlu Köpek Maması

Proplan Somonlu Köpek Maması Proplan Somonlu Köpek Maması Proplan somonlu köpek maması ile somon balık dükkânı protein kaynağından yüksek protein oranı vitamin hangi folik asit ve çinko sayesinde köpekleriniz daha iyi bir deri kazanmış olur. Ayrıca bu balık kökenli ve beslenme yönetiminde daha da sağlıklı olması kaçınılmazdır. Bu mama yavru köpeklerde kullanıldığı takdirde doğal glukazamin […]

Proplan Somonlu Köpek Maması

Proplan Somonlu Köpek Maması

Proplan somonlu köpek maması ile somon balık dükkânı protein kaynağından yüksek protein oranı vitamin hangi folik asit ve çinko sayesinde köpekleriniz daha iyi bir deri kazanmış olur. Ayrıca bu balık kökenli ve beslenme yönetiminde daha da sağlıklı olması kaçınılmazdır. Bu mama yavru köpeklerde kullanıldığı takdirde doğal glukazamin kaynakları sayesinde daha güçlü ve sağlam eklem yapısı oluşmasına destek olur. Özellikle yavru köpeklerde somon eti içerisinde bulunan % 32 orandaki protein ile zenginleştirilen bu mama mide, sindirim, deri ve tüy problemlerini çözmeyi başarmaktadır. Mama içeriğinde bulunan ve protein kaynağı olan somon köpeğiniz oluşabilecek herhangi bir hassasiyet oluşmasının riskini azaltmaktadır.

 

Yine sonum içerisinde bulunan Omega 3 vitamini Omega 6 gibi etkenler sayesinde köpeğinizin daha sağlıklı ve parlak tüyleri oluşmaktadır. Oldukça yüksek bir lezzet oranına sahiptir. Yüzde 32 oranında protein ile zenginleştirilmiş olan bu mamasını sindirim oranı yüksek Premium köpek mamasıdır. Somon eti diğer tüm besin maddelerine oranla alerjik reaksiyon oluşumu oranı oldukça düşük bir besindir. Beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine de oldukça katkısı bulunan somon eti anne sütünde de bulunan DHA (docosahexaenoic asit) maddesini içermektedir.

 

Proplan somonlu köpek maması içeriğinde bulunan somona ait protein sayesinde köpeğinizde antikor gelişimini desteklemektedir. Mamanın içeriği sayesinde protein, vitamin C, vitamin E, selenyum ve beta-karoten gibi güçlü antioksidanlar doğal bir bariyer kurar ve vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerinin önemli ölçüde azaltır. Sektörde yer alan diğer mama ürünleri içerisinde içerik anlamında oldukça kaliteli bir mamadır. Bu mama oldukça kolay sindirilebilir olmasını ve optimal düzeyde emilebilmesini barındırmış olduğu kaliteli yağ, karbonhidrat, proteine borçludur. Proplan somonlu köpek mamasını tercih eden köpek sahiplerinin köpeklerinde gaz miktarında azalma ve dışkı miktarında azalma görülmektedir.

 

Mama içeriğinde yer alan glutaminamino asidi ve diğer besleyiciler ile köpeğinizin sindirim sistemi hücreleri beslenmekte ve sindirim sistemi daha sağlıklı bir şekilde destek alarak gelişmektedir. Bu mama ile beslenen köpeklerin dişleri ve kemik yapıları oldukça sağlıklı ve güçlü olmaktadır. Bu sağlıklı ve güçlü diş ve kemikler mama içerisinde yer alan fosfor, D vitamini, kalsiyum gibi zengin içerik sayesinde oluşmaktadır. Bu mama ile köpekler karınlarını doyurup, günlük besin ihtiyaçlarını ve enerji miktarlarını karşılarken aynı zamanda diş ve diş etlerinde plak ve tartar oluşumunu da engellemiş olacaklardır. Çünkü bu mama içerik olarak ağız sağlığına destek sağlamaktadır. Mama ambalajının üzerinde son kullanma tarihi bulunmaktadır ürüne ait. Son kullanma tarihine kadar paket üzerinde belirtilen saklanma koşullarına uygun olarak saklanan mamaların içeriği tazeliklerini ilk günkü gibi korumaktadır. Köpeklerinizin iştahla yiyeceğinden emin olabileceğiniz bu mama hava yurt genelinde satılmaktadır.

Proplan Somonlu Köpek Maması

İçeriğindeki zengin besin değerleri, tazeliğini, kalitesi, steril koşullar altındaki üretim sistemi ve yenilikçi yapısı ile piyasa içerisinde önemli bir noktaya erişen bu köpek maması markası oldukça geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Ürünü kullanan tüm köpek sahipleri bu ürünü tavsiye etmektedir. Mama içerisinde bulunan ham protein oranı en az % 28,8, ham yağ oranı en az %17,5 olarak ayarlanmaktadır. Bu içerik ve bu kalite çizgisindeki tüm mamalara oranla oldukça ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Neredeyse tüm cinslere ait köpeklerin iştahla yediği bir mamadır. Köpeğinizin günlük beslenmesini sağlayıp enerjisini temin ederken diğer yandan da sağlıklı gelişimi için kemiğinden tüylerine, sindirim sisteminden bağışıklık sistemine varana kadar tüm sağlık desteğini de vermektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM