counter for blogger
Puppy Köpek Maması Fiyatları- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,1097
  % 0,22
 • EURO
  7,0365
  % 0,29
 • ALTIN
  233,6627
  % 0,04
 • BIST
  96.731,76
  % 0,67
Puppy Köpek Maması Fiyatları

Puppy Köpek Maması Fiyatları

Puppy Köpek Maması Fiyatları Puppy Köpek Maması Fiyatları Eviniz de kedi köpek besliyor iseniz, bu hayvanın bakımı ve beslenmesi için gerekli olan herşeyi yapmak gerekir. Genelde evlerde bakılan hayvanlardan en çok tercih edileni köpektir. Çünkü köpekler dost hayvanlardır. Sahiplerine bağlıdırlar. Ayrıca da çocuklar ile iyi geçinirler. Eve geldiği ilk dakika itibari ile de o evin […]

Puppy Köpek Maması Fiyatları

Puppy Köpek Maması Fiyatları

Eviniz de kedi köpek besliyor iseniz, bu hayvanın bakımı ve beslenmesi için gerekli olan herşeyi yapmak gerekir. Genelde evlerde bakılan hayvanlardan en çok tercih edileni köpektir. Çünkü köpekler dost hayvanlardır. Sahiplerine bağlıdırlar. Ayrıca da çocuklar ile iyi geçinirler. Eve geldiği ilk dakika itibari ile de o evin ferdi olarak kabul edilirler. Bunun yanında da o evin koruyucusu olurlar. Böyle özelliklere sahip hayvanları beslenmesi için en iyi beslenme şekli mama ile beslenmektir.

 

Köpek maması üreten oldukça fazla sayıda üretici firma bulunmaktadır. Bu firmaların hepsinin puppy yani yavru köpekler için mama çeşidi vardır. Bu yavru köpek mamalarından örnekler verelim. SpectrumPuppy 32 yavru köpek maması 12 kg’lık paketler de satılır. Satış fiyatı da 124, 90 TL’ dir. Yavru köpeğin kas gelişimini destekleyen bir mama çeşididir. Yavru köpeğin hafızasının gelişmesini sağlar. Zengin bir içeriğe sahiptir. İçerdiği protein miktarı yüksektir. Lezzet olarak da üstün lezzete sahiptir.

 

Lavıtal marka Somon Balıklı yavru köpek maması 15 kg’ lık paketlerde satılır ve bu mamanın 3 kg’ ı hediyedir. Piyasa satış fiyatı da 99, 50 TL’ dir. Hassas yavru köpek maması olan bu mama çeşidi 2 aylıktan 15 aylığa kadar olan hassas yavru köpekler için kullanılır. Hassas köpeklerin en hassas olan olduğu yer sindirim sistemleridir. Bu mama ile sindirim sistemi desteklenir.

 

Puppy köpek maması fiyatları incelerken sırada, Refleks kuzu – pirinçli yavru köpek maması 1,5 kg’ ı hediye olmak üzere 16, 5 kg’ lık paketin satış fiyatı 89,00 tl’ dir. Kuru bir mamadır. Yavru köpeğin sağlıklı bir şekilde gelişimi için en ideal şekilde üretilmiş bir mamadır. Yavru köpeğin kan dolaşımı, tüy yapısı, kas ve deri gelişimi için ideal bir mamadır. En iyi mineral ve vitaminlere sahiptir. Özel tane yapısı sayesinde kolay sindirilebilir bir mamadır.

 

Pro Plan Kuzu Etli Yavru köpek maması 12 kg’lık paketler de satılır ve piyasa satış fiyatı 183, 90 TL’ dir. Hassas sindirim sisteminde olan yavru köpekler için özel olarak formüle edilmiş ve 2 aylıktan 12 aya kadar olan yavru köpeklerin kullanımı için ideal bir kuru mamadır. İçeriğinde kuzu ve pirinç sayesinde yüksek protein değerine ve zengin karbonhidrata sahiptir. Yavru köpeğin beyin ve görme gelişimi için gerekli olan değerlere sahiptir. Ayrıca da sağlıklı bir eklem yapısının da oluşmasını sağlar.

 

Reflex biftekli yavru köpek maması 1, 5 kg’ ı hediyesi olmak üzere 16, 5 kg’lık paketin satış fiyatı 89, 00 TL’ dir. % 28 ham protein değerine sahip bir mamadır. Bu yüzden yavru köpeğin günlük aktivitesi için gerekli olan enerji karşılanır. İçerdiği etkin besin maddesi ettir.

 

Pro plan Somonlu yavru köpek maması 12 kg’ lık paketler de 194, 90 tl’ ye satılır. Ayrıca yavru köpeğin gelişimini en iyi şekilde destekler.

Puppy Köpek Maması Fiyatları

pro Plan PuppyDigestion Kuzu Etli Yavru köpek mamasının 12 kg’ lık paketi 196, 00 TL’ dir. İçeriğinde ki etki besin maddesi kuzu ve pirinçtir. Gebe ve emziren köpeklere de verilebilen bir mamadır. Yavru köpeğin ideal vücut kondisyonunu sağlamasına yardım eder. Bu mamadan yavru köpekler 3 ya da 4 kez verebilirsiniz. Fakat köpeğe mama verirken yanında içme suyu vermeyi unutmayın. Mamaları da serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM