counter for blogger
Quik Yavru Köpek Konservesi- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,1645
  % 1,95
 • EURO
  7,1092
  % 2,38
 • ALTIN
  237,9001
  % 0,20
 • BIST
  95.549,82
  % -1,69
Quik Yavru Köpek Konservesi

Quik Yavru Köpek Konservesi

Quik Yavru Köpek Konservesi Hayvanlarda insanlar gibi bakıma ve gıda tüketimine ihtiyacı olan canlılardır. Yaşama ortamları ve beslenmeleri de onların gelişimsel süreçlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle bu tür canlılarında beslenmeleri hayvanların ırkına ve cinsine göre doğru tercih edilmelidir. Bakımlarında ise, genel olarak araştırılma yapılıp en uygun bakım periyodu bilinerek uygulanmalıdır. Beslenmedeki önemi […]

Quik Yavru Köpek Konservesi

Hayvanlarda insanlar gibi bakıma ve gıda tüketimine ihtiyacı olan canlılardır. Yaşama ortamları ve beslenmeleri de onların gelişimsel süreçlerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle bu tür canlılarında beslenmeleri hayvanların ırkına ve cinsine göre doğru tercih edilmelidir. Bakımlarında ise, genel olarak araştırılma yapılıp en uygun bakım periyodu bilinerek uygulanmalıdır. Beslenmedeki önemi kadar, bakımları da oldukça önemlidir.

Quik yavru köpek maması junior olaraktan adlandırılan köpekler için beslenmeleri açısından fayda sağlayan üründür. Genelikle 400 gr konserve kutularında özel olarak satılmaktadırlar. Aynı marka üzerinden kedilerin gelişimi içinde kullanılan ürünleri de bulunmaktadır.

Faydaları;

İçeriğindeki maddeler sebebi ile tüm beslenme ihtiyaç duyulan şekilde beslenme imkânlarını sağlar.
Besin öğelerini köpeğe dengeli ve tam olarak sunması nedeniyle, yiyecekler kolay bir şekil de sindirilebilme özelliğine sahip olduğu için köpeğin kilo olarak her zaman ideal oranlarda kalmasını sağlar.
Bağışıklık sisteminin gelişimini önemli ölçüde hızlandırır ve destekler.
Bağışıklık sistemini sürekli olarak düzende tuttuğu için, köpeğinizin rahat bir beslenme düzenine kavuşmasını sağlar.
Protein açısından oldukça zengin gıda maddelerine sahip olduğu için sindirile bilirliği sağlar.
Köpeğin dişindeki kötü koku ve plakların oluşmasına engel olur.
Sağlıklı biçimde gelişmesine ve sağlıklı bir kemik yapısının oluşmasına katkıda bulunmaktadır.
Aktif ve sağlıklı bir yaşam sunulmasını sağlar.
Tüketim sırasında oldukça iştahlı tüketilme isteği oluşturur.
Lezzet açışından diğer ürünlere göre oldukça daha lezzetlidir.
Kasların oluşumuna, tüylerin daha parlak şekilde oluşmasını sağlar.
Yağ hücrelerini hayvanların hücrelerine sentezlemezler.
Beyin ve gözlerin gelişiminde önemli bir katkı sağlarlar.
Sadece yavru köpeklerde değil, kedilerin gelişiminde de beslenmeleri için kullanılabilmektedir.
Tüketimi esnasında dişi temizler.
Yumuşak derinin oluşumuna katkı sağlar.
Kalp ve damar sağlığının gelişimine katkı verir.
İçerdiği maddeler ile eksiksiz bir gelişim sağlar.
Potansiyel hastalık risklerini en aza indirmek için oldukça önemlidir.
Köpeklerde uygulanacak diyet işlemlerinde içeriğine göre tercih edilebilir seçenekler ile satılmaktadır.

İçeriği:

Protein maddeleri açısından oldukça zengindir ( tavuk, hindi vb. gibi yulaf, buğday gibi birçok protein )
A. D. E ve B7 vitaminleri
B3 vitamini
Omega 3 maddeleri

Markalar;

Piyasada köpek yavru konservesi adı altında birçok marka ile satışa sunulmaktadır. Ouik, Dr. sacchi, Gemon, Miglior cane gibi markalar adı altında bulunmaktadır.

Biz insanlar için beslenmenin önemi ne kadar yüksek ise, hayvanların gelişimi içinde beslenme önemli bir unsurdur. Quik Yavru köpek konservesi de bu beslenme için oldukça yararlı bir üründür. Özellikle yeni doğan yavru köpeklerin gelişimine olan katkısı da kanıtlanmış bir üründür. Köpeklerin yavru aşamasında aldığı besin maddeleri ilerisi içinde oldukça önemli olduğu gibi, sahipleri açısından da oldukça önemlidir. Quik konservelerini bir çok farklı gıda maddesi ile bulabilmemizde mümkündür. Tavuklu, sebzeli, hindili, dana etli , mamalı gibi bir çok seçenek ile satılmaktadır.

Kendimizin gelişimi için uğraştığımız bütün evleri yavru hayvanlarımız içinde göstermemiz ve hassasiyet göstermemiz gerekmektedir. İlerleyen dönemlerde onlarda bizim en iyi arkadaşımız, yada sırdaşımız olacaklardır. Hayvanlarda sahiplerinin tavır ve davranışlarına göre kendilerine her zaman bir yol seçerler. Bu durumda bizde etkin bir rol almakta olduğumuz için, onunda bir canlı olduğunu unutmamalıyız.

Beslenmede, ucuzu ya da bilinmeyen ürünleri köpeklerimize tükettirmek için hiç bir neden ile kullandırmamalıyız. Bildiğimiz ve gerçekten yararlı olduğunu düşündüğümüz ürünler ile beslenmelerini sağlamak durumundayız. İnsanlar gibi bilinçsiz bilinmeyen tüketim ürünlerinden nasıl zehirlenmeler yaşayabilmekteler ise, bu Sartlar aynı şekilde hayvanlar içinde geçerlidir.

Quik Yavru Köpek Konservesi

Bir köpek sahiplenirken ya da başka herhangi bir hayvan sahiplenirken onların gelişimi için gerekli olan temel öğeleri karşılayamayacak durumda isek, sahiplenerek hem kendimize hem de o canlılara da zulmü yaşatmamamız gereken en önemli sebeptir. Canlılarda yemek içmek eğlenmek gibi temel ihtiyaçlara muhtaçlardır. Konuşamamaları onların aciz olduğu anlamını asla ifade etmezler. Onlarda üzülürler, ağlarlar ve sevinebilme gibi özellikleri taşırlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM