counter for blogger
Reflex Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,0690
  % 0,37
 • EURO
  6,9831
  % 0,56
 • ALTIN
  233,8313
  % 0,09
 • BIST
  97.187,87
  % -0,99
Reflex Köpek Maması

Reflex Köpek Maması

Reflex Köpek Maması Reflex Köpek Maması Eskiden kedi köpek bahçede bakılır yemekten kalan artıklar de kedi köpeğe verilirdi. Artık öylemi bahçeli evler o kadar azaldı ki artık insanlar kedi ya da köpek besleyecek ise bunu evde yapıyor. Ev de hayvan bakılınca beslenme şekli olarak da büyük çoğunlukla mama kullanılıyor. Evde hayvan besleme artınca beslenme şeklide […]

Reflex Köpek Maması

Reflex Köpek Maması

Eskiden kedi köpek bahçede bakılır yemekten kalan artıklar de kedi köpeğe verilirdi. Artık öylemi bahçeli evler o kadar azaldı ki artık insanlar kedi ya da köpek besleyecek ise bunu evde yapıyor. Ev de hayvan bakılınca beslenme şekli olarak da büyük çoğunlukla mama kullanılıyor. Evde hayvan besleme artınca beslenme şeklide mama seçilince kedi ve köpek maması üreten firmaların sayısı da oldukça artmış durumda. O kadar çok mama markasının için de en çok tutulan mama markalarının ilk sıralarında gelen Reflex köpek maması üreticisi firma, köpek maması olarak da oldukça çeşitli ürünler sunmakta.

 

O kadar çeşidin hepsini burada yazmamız mümkün değil. Markanın en çok kullanılan çeşitlerinden bahsedelim. Reflex kuzu etli sebzeli köpek mamasının 15 kg. ağırlında ki paketten alırsanız, paketin satış fiyatı 110, 00 tl’ dir. % 27 protein miktarına sahip olan mamanın, içeriğinde bulunan etkin besin maddesi kuzu eti, sebze ve pirinç.

 

Reflex kuzu etli & pirinçli köpek mamasının 15 kg ağırlığında olan paket ve yanında 1,5 kg’ lıkbonus paket hediyesi ile beraber satış fiyatı 99, 00 tl. Ekstra lezzetli ve yüksek kalite standardında üretilmiş olan bir köpek maması çeşidi. Yetişkin köpekler için üretilmiş bir mama çeşidi. Etkin besin maddesi kuzu ve pirinçtir. Ayrıca ürün % 24 ham protein oranına sahip. Yetişkin köpeğe sağladığı meta bolojik enerji seviyesi 3500 Kcal / kg’ dir. A, C, D, E vitaminlerine sahip bir mamadır.

 

Reflex kuzu etli yavru köpek maması, yavru köpeklerin gelişimi için ideal bir mama çeşididir. 15 kg ağırlığında bir paket alırsanız 87, 32 TL ücret ödersiniz. En çok tercih edilen yavru köpek mamasıdır. Yine Reflex marka Kuzu & Pirinç Yetişkin Köpek Maması yeni formül ile üretilmiştir. Tüm yetişkin köpek ırkları için kullanılır. Etkin besin maddesi kuzu eti ve pirinçtir. 16, 5 kg’ lik bir paket alırsanız, bu paketin satış fiyatı 90, 00 TL’ dir. Yetişkin bir köpeğin günlük aktivitesi için gerekli olan tüm besin değerlerine sahiptir.

 

Reflex kuzu etli & pirinçli yavru köpek maması 15 kg’ lık bir paket alırsanız yanında 1, 5 kg’ likbonus paket hediye olarak veriliyor. Toplam ödeyeceğiniz ücrette 92, 50 tl’ dir. Etkin besin maddesi olarak kuzu eti kullanılmış olup lezzet ve kolay sindirilebilmesi için de pirinç kullanılmıştır. Yavru köpeğin tüy yapısı, kas ve deri gelişimi için oldukça faydalı olan bir mama çeşididir. Yavru köpeğin kalp ve görme sağlığı için gerekli olan vitamin ve minerallere sahip bir mamadır.

 

Reflex Balıklı Yetişkin Köpek Maması, etkin besin maddesi balık ve pirinç olan bir mama çeşidi. 3 kg ağırlığına sahip olan mamadan almak için 27, 90 tl ücret ödemeniz gerekmektedir. Köpeğin sağlıklı tüy ve deriye sahip olması için mamanın yapımında bira mayası kullanılmıştır. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkiye sahip bir mama çeşididir. Vitamin açısından oldukça zengindir. Tüm yetişkin köpek ırklarına bu mamadan verebilirsiniz. Yetişkin bir köpeğin günlük aktivitesini gerçekleştirmesi için gerekli enerjiyi sağlayacak özelliklere sahiptir.

Reflex Köpek Maması

A, D, C, E, B1, B2, B3, B6, B7, B12, B9 ve K vitaminlerine sahip bir mamadır. Yetişkin köpeklere verilen bir mama çeşididir. Ekstra lezzete sahiptir. En çok tercih edilen yetişkin köpek maması çeşitlerinden biridir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM