counter for blogger
Royal Canin AdultBeauty Konserve Mama- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,1371
  % 1,50
 • EURO
  7,0666
  % 1,76
 • ALTIN
  236,2010
  % 0,20
 • BIST
  96.051,17
  % -1,17
Royal Canin AdultBeauty Konserve Mama

Royal Canin AdultBeauty Konserve Mama

Royal Canin AdultBeauty Konserve Mama Royal Canin AdultBeauty Konserve Mama Köpek besleyenler Royal Canın markasını sık sık duymuştur. Türkiye’de en çok tercih edilen ve önerilen köpek mamalarından biri olan Royal canın bir süper Premium mamasıdır. Süper Premium köpek mamalarını bilmeyenler için açıklayalım: süper Premium mamaları yurt dışında büyük bir titizlik ve dikkatle incelenip onay almış […]

Royal Canin AdultBeauty Konserve Mama

Royal Canin AdultBeauty Konserve Mama

Köpek besleyenler Royal Canın markasını sık sık duymuştur. Türkiye’de en çok tercih edilen ve önerilen köpek mamalarından biri olan Royal canın bir süper Premium mamasıdır. Süper Premium köpek mamalarını bilmeyenler için açıklayalım: süper Premium mamaları yurt dışında büyük bir titizlik ve dikkatle incelenip onay almış köpek mamalarıdır. Bu yüzden Royal canın markalarını gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir markadır. Royal canın markasının köpekler için birçok ürünü bulunmaktadır. Şimdi size bu güzel markanın bir ürünü olan “Royal Canin AdultBeauty Konserve Mama” yani royal canin yetişkin köpek konservesini anlatacağız. Peki, nedir bu Royal Canin adultbeauty konserve maması?

 

Ağırlık olarak en fazla 10 kilo olan ve yaşça da 10 aylığın üzerinde olan köpekler içim özel olarak hazırlanmış konserve mamasıdır. Bu konserveyi kullanılma amacı köpeklerde bağışıklık sistemini güçlendirme ve daha sağlıklı hale getirmektir. Tecrübeli olan Royal canin ’in çıkarmış olduğu Royal Canin adultbeauty konserve maması sayesinde köpeğiniz dışardan gelen alerji, hastalık gibi durumlara karşı önceden hazırlıklı olması hedeflenmektedir.

 

Royal Canin adultbeauty konserve mamasının içeriğine bakacak olursak: Et ve et ürünlerinin olması çok önemlidir. Çünkü köpek için özellikle et yemek oldukça önemli bir durumdur. Köpekler evcil olmadan önce etle beslenen canlılardı. Her ne kadar zamanla evcilleşip bu özelliklerinin bazılarını kaybetseler de hala etçil olarak anılmaktadır. Bu yüzden et ürünlerinin yoğun olması köpek ve köpeğin sağlığı için çok iyidir. Diğer ürünlere gelince bunlarda; tahıllar, sebze yan ürünleri, mineraller, yağlar ve katı yağlardır. Kullandıktan sonra fark edeceksiniz ki köpeğinizin tüyleri daha parlak ve canlı gözükecektir.

 

Royal Canin markası Türkiye’de isim yapmış bir markadır. Bu yüzden güvenle kullanabileceğiniz markalardan biri haline gelmiştir. Royal canin kullanan köpek sahipleri bu mamadan memnunluklarını dile getirmiş ve önermişlerdir. Peki, neden royal canin? Başata da söylediğimiz gibi royal Canin bir Süper Premium mamasıdır. Yani uzmanlarca test edilip onaylanmıştır. Ayrıca yaptığı köpek mamalarında köpek için lazım olan vitamin, mineral ve proteinleri unutmadan kullanır. Bazı ürünlerinde ayrıca demir, çinko, manganezi kullanır. Yani royal canin yaptığı işi ciddiye alan bir markadır ve bu yüzden royal canin markası öner ilenecek bir markadır.

 

Şunu belirtelim ki alacağınız köpek mamasının öncelikle gerekli besinleri içermesi gerekmektedir ve bunun biri de elbette ettir. Et oranı muhakkak tahıl oranından fazla olmalı ve boynuz, ayak, kafa, tüy, kan gibi hayvansal yan ürünler kullanılan mamalar kullanılmamalıdır. İşte royal canın bunu dikkate alarak mamalarını hazırlar ve sizlere sunar.

Royal Canin AdultBeauty Konserve Mama

Son olarak belirtelim ki köpek beslemek ciddi bir iştir ve büyük dikkat ve sabır ister. Köpeğiniz için en uygun mamayı bulmak bazen oldukça zor olabilmektedir. Bu yüzden sabır göstererek tekrar denemek zorunda kalırız. Bazen ise bilindik ve önerilen, güvenilir markalara yöneliriz. Bunlardan biri olan royal canın siz değerli köpek sahiplerini ve köpekleri düşünerek mamalarını yapar. Bunlardan biri olan Royal Canin adultbeauty konserve maması köpeğinizin bağışıklık sistemi için özel olarak hazırlanmış konserve mamalardır. Ayrıca unutulmamalıdır ki bu konserve mamanın yanında ek olarak da mama verilebilir. Eğer kafanız mama aramaktan yorulduysa, köpeğinizin bağışıklık sisteminin iyi olmasını istiyorsanız ve mama alırken güvenilir bir mama almak istiyorsanız hemen Royal Canin adultbeauty konserve maması almanızı öneririz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM