counter for blogger
Royal Canin Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,1371
  % 1,50
 • EURO
  7,0666
  % 1,76
 • ALTIN
  236,2010
  % 0,20
 • BIST
  96.051,17
  % -1,17
Royal Canin Köpek Maması

Royal Canin Köpek Maması

Royal Canin Köpek Maması Royal Canin Köpek Maması Evde hayvan beslemek büyük sorumluluk ister. Öncelikle evinizde bir kedi ya da köpek beslediğinizde onunla bir ömür geçireceğinizi unutmamalısınız. Evcil hayvan beslemeye başladığınız andan itibaren evinizin bir ferdi olacak ve ömrü yettiğince sizden ayrılmayacaktır. Bu yüzden bir kedi veya köpek edinirken en önemli şey ona uzun yıllar […]

Royal Canin Köpek Maması

Royal Canin Köpek Maması

Evde hayvan beslemek büyük sorumluluk ister. Öncelikle evinizde bir kedi ya da köpek beslediğinizde onunla bir ömür geçireceğinizi unutmamalısınız. Evcil hayvan beslemeye başladığınız andan itibaren evinizin bir ferdi olacak ve ömrü yettiğince sizden ayrılmayacaktır. Bu yüzden bir kedi veya köpek edinirken en önemli şey ona uzun yıllar bakabilmektir. Evcil bir hayvana bakmak bunun yanında da büyük sorumluluk gerektiren bir iştir. Öncelikle evcil hayvanınıza uygun bir yaşama ortamı sağlamalısınız. Örneğin kocaman bir alman kurdu aldığınızda onu küçücük bir apartman dairesinde besleyemezsiniz.

 

Yaşadığınız yerin fiziksel durumunun evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını karşılamaya uygun olması gerekir. Tabii ki bir evcil hayvan edindiğinizde onun sağlığını da düşünmeli, aşılarını ve veteriner kontrollerini düzenli olarak yaptırmalısınız. Sağlıklı bir evcil hayvan beslemenin en önemli adımı ise kedi ya da köpeğinizi yaşına, ırkına, boyutuna ve ihtiyaçlarına uygun bir mamayla beslenmeniz olacaktır. Uygun mamayla beslenen evcil hayvanınız hem daha sağlıklı olacak, hem gelişimini tam olarak tamamlayabilecek, hem de uzun yıllar sizinle birlikte olabilecektir. Doğru mama seçimi kedi ya da köpeğinizin tam olması gereken boyutlarına ulaşmasına yardımcı olurken, onun kemik ve diş gelişimini de destekleyecektir.

 

Bir evde beslemek için tercih edilen evcil hayvanların başında köpekler gelir. Çok çeşitli boyutlardaki ve özelliklerdeki köpekler sizin ve çocuğunuzun en iyi dostu olacaklardır. Evinizde beslemeye karar verdiğiniz köpeğin ırkı ne olursa olsun uygun bakım koşullarını sağlamalısınız. Bunun yanında köpeğinizi en uygun mamayla beslemeniz de önemlidir. Küçük ırk olan bir köpekle dev boyutlarda bir köpeğin beslenme ihtiyaçları oldukça farklılık göstermektedir. Mamanın tanelerinin boyutları bile bu doğrultuda değişmektedir. Royal Canin köpek maması bu doğrultuda aradığınızı bulabileceğiniz en geniş ürün yelpazesini sunan bir evcil hayvan mama markasıdır. Köpeğinizin ırkına, yaşına, boyutlarına ve beslenme ihtiyaçlarına en uygun köpek mamasını Royal Canin köpek mamasında bulabilirsiniz.

 

 Royal Canin köpek maması geniş ürün yelpazesinde kuru ve yaş mamaların yanı sıra ödül bisküvilerini ve mamalarını da barındırmaktadır. Eğer yavru bir köpek edindiyseniz öncelikle bir yaşına kadar olan köpekler için uygun olan yavru mamalarını kullanmakla başlayabilirsiniz. Köpeğiniz bir yaşına geldikten sonra veterinerinizin de tavsiyesi doğrultusunda gelişimine, ırkına ve ihtiyaçlarına en uygun Royal Canin köpek maması ürününü tercih edebilirsiniz. Royal Canin ürün yelpazesinde yavru, mini ırk, hassas mini, emziren anne, yetişkin, yaşlı mini gibi köpek maması tercihlerinin yanında deri hassasiyeti olan köpekler için uygun mamalar da bulunmaktadır. Sindirim hassasiyeti olan bir köpeğiniz varsa onun için de en uygun mamayı yine Royal Canin ürünlerinde bulabilirsiniz. Ayrıca yaş mamalar, ödül mamaları, kuru et mamalar gibi arada sırada kullanıp köpeğinizin beslenmesini tekdüzelikten kurtaracak seçenekler de bulabilirsiniz.

Royal Canin Köpek Maması

İyi ve kaliteli bir köpek maması kullanırsanız bunun pek çok açıdan faydasını görebilirsiniz. Öncelikle köpeğiniz daima sağlıklı ve neşeli olur. Kemik ve diş gelişimi yeterli ve dengeli olur. Doğru mamayla yeterli olarak beslenen bir köpeğin derisi ve tüyleri de daha sağlıklı ve parlak olur. Ayrıca doğru ve kaliteli bir mamayla beslenen köpeğiniz hastalıklara da kolay yakalanmaz, sindirimi düzenli olur ve tabii ki mutlu olacağından uzun yıllar boyunca sizin en iyi arkadaşınız olmaya devam eder. Royal Canin köpek maması evcil hayvan beslenmesinde yapabileceğiniz en doğru tercihtir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM