counter for blogger
Sevimli Köpekler Ve Beslenme- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,0658
  % 0,32
 • EURO
  6,9770
  % 0,47
 • ALTIN
  233,4136
  % -0,04
 • BIST
  97.187,87
  % -0,99
Sevimli Köpekler Ve Beslenme

Sevimli Köpekler Ve Beslenme

Sevimli Köpekler Ve Beslenme Köpek bakma fikri ilk aklınıza geldiği zaman evinizin buna uygun olup olmadığını düşünmeli ve evinizde uygun bir yer yaratabilir misiniz bu konuda diğer ev bireyleri ile toplantı yapmalısınız. Köpek ev ortamına alışması için tüm ev bireyleri bu konuda destek vermesi gerekmektedir. Köpekler sıcak ve sosyal canlı oldukları için eve ilk geldiklerinden […]

Sevimli Köpekler Ve Beslenme

Köpek bakma fikri ilk aklınıza geldiği zaman evinizin buna uygun olup olmadığını düşünmeli ve evinizde uygun bir yer yaratabilir misiniz bu konuda diğer ev bireyleri ile toplantı yapmalısınız. Köpek ev ortamına alışması için tüm ev bireyleri bu konuda destek vermesi gerekmektedir. Köpekler sıcak ve sosyal canlı oldukları için eve ilk geldiklerinden biraz durgun olsalar da sonrasında alışır ve tüm ev bireyleri ile oyunlar oynar ve birlikte yaşamaya başlar. Köpeğiniz için mutlaka bir yer hazırlanması gerekmektedir. Bu yer köpek için uygun olmalı ona zarar verebilecek eşyalar varsa oradan uzaklaştırılmalıdır. Köpek için havalandırması ve ışık sistemi uygun olmalı, kuru, sıcak bir yatak mutlaka olmalıdır. Köpekler için ulaşımı kolay başka insanlar için çok kolay ulaşılabilir yerleri genelde köpekler çok sevmezler.

 

Köpeğinizi ev kurallarına uygun şekilde yetiştirmelisiniz. Asla köpeğinizi kucaklamayın, yatağınıza almayın. Köpeğinizi şımartmayın onunla aranızda lider siz olduğunuzu gösterecek bir yakınlık kurun. Köpeğiniz hatalı davranışları için sert bir ton ile dozunu kaçırmadan uyarın bu şekil hatalı davranışlardan uzak durur ve sizleri dinler. Köpekler eğitim aldıkça yapmış olduğu davranışları hafızasında saklaya bilen ev canlılarıdır. Köpeğinizin eğitiminde ödül ve ceza sistemi faydalı olacaktır. Köpeğiniz ile vakit geçirmek ve itaat eğitimleri vermek sahiplerinin sorumlulukları arasındadır. Köpeğiniz ile dışarıda yürürüz yaptığınızda dikkati bir parçaya takılır onu ağzıyla oynar, sahibi olarak bırak onu komutu ile bırakmalı ve sizin yanınıza gelmelidir. Bırak komutu için elinizle işaret ederek ve köpeğinizle göz göze gelmeniz yeterli olur. Köpeğiniz bu komuta rağmen nesneye yöneliyorsa ayağınız ile nesneyi götürün ve göz göze gelin. Köpeğiniz için bu tür temel itaat eğitimleri ile daha huzurlu ve güvenli yaşam sürer ve sizler ile birlikte bu devam eder gider.

 

Köpeklerde beslenme, bu konuda köpek sahipleri mutlaka bilinçli davranmalıdır. Kendileri için uygun ve sağlıklı besin seçme gayretinden nasıl oluyorlar ise, köpekleri içinde bu gayreti göstermelidirler. Köpeklerde canlılar ve uygun olmayan kalitesiz mama tüketiminde hastalanma ve sonunda daha kötü durumlar ile karşılaşılmaktadır. Uygun köpek maması nasıl olur? Öncelikle köpekler için verilecek mama et içermesi gerekmektedir. İçerdiği et nerden geldiği ne eti olduğu gibi bilgileri mutlaka ambalajlarında belirtmesi gerekir. İçerisinde protein içeren sebze ve meyveler mutlaka olmalıdır. Bu sebzeler taze ve protein vitamin içeren çeşitleri olmalı meyveler ise posası değil taze doğranmış şekilde olmalıdır. Bozita Chicken Rice Tavuklu Köpek Konserve Maması köpekler için üretilmiş mama içerik olarak tavuk ve İsveç eti bulundurmaktadır.

 

Pirinç araması ile özenle seçilmiş sebze ve meyveler parçalanarak sindirilebilir oranlarda hazırlanmış köpek maması, et oranı olarak % 85 civarında olup son derece lezzetli köpeklerin doyumsuz damak tatları olacaktır. Köpeklerin sağlıklı ve dengeli besin alması için dengeli mineraller içerisinde bulundurmaktadır. İçerisinde asla pancar küsmesi ve buna benzer köpeklerin tüketimi için uygun olmayan kalitesiz ve besin değeri hiç olmayan ürünleri kullanmamıştır. Köpek sağlığı bilincinde üretim yaparak son derece teknolojik fabrika ortamında taze ve kullanılabilir ürün içerikleri ile köpekler için konserve mama türüdür.

Sevimli Köpekler Ve Beslenme

Köpeklerde ağırlıkları ve günlük yapmış oldukları aktivitelere göre mama verilir. Artık ambalajlarda tek kullanımlık veya büyük boy ambalajlarda ürün satışa sunulmuş açıldıktan sonra buzdolabında 3 gün saklanır. Ayrıca kuru mamalar ile karıştırılır ve bu şekilde çok lezzetli mama sunumu köpekler için yapılır. Bozita Chicken Rice Tavuklu Köpek Konserve Maması ulaşmak, satın almak isteyen köpek sahipleri bütün marketlerde, pet shoplarda, online alışveriş sitelerinde uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile alabilirler. Online alış verişte rakam limitlerine göre ücretsiz kargo ve 1 günde teslim seçenekleri, ayrıca yapılan avantajlı fiyatlar ile daha uygun almak mümkündür. Bozita markası ile farklı tatlar ve farklı seçenekle sitelere bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM