counter for blogger
TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu Ve Yumurta

 • DOLAR
  6,1258
  % -0,30
 • EURO
  7,0675
  % -0,42
 • ALTIN
  237,8639
  % 0,35
 • BIST
  94.883,47
  % 0,41
TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu Ve Yumurta Yavru Köpek Maması

TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu Ve Yumurta Yavru Köpek Maması

TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu Ve Yumurta Yavru Köpek Maması TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu Ve Yumurta Yavru Köpek Maması Aldığımız bir yavru köpek çok sevimli gelir bizlere. Oyun oynaması çok zevklidir. Fakat sağlıklı bir yetişkin olması için yavru iken sağlıklı bir şekilde beslenmelidir. İyi eğitilmelidir. Unutmayalım ki bir yavru nasıl yetişirse yetişkinlikte de o şekilde olur. Bunun için […]

TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu Ve Yumurta Yavru Köpek Maması

TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu Ve Yumurta Yavru Köpek Maması

Aldığımız bir yavru köpek çok sevimli gelir bizlere. Oyun oynaması çok zevklidir. Fakat sağlıklı bir yetişkin olması için yavru iken sağlıklı bir şekilde beslenmelidir. İyi eğitilmelidir. Unutmayalım ki bir yavru nasıl yetişirse yetişkinlikte de o şekilde olur. Bunun için birçok mama çeşitleri mevcuttur. Köpeğimizin sağlıklı olabilmesi için mama seçimi yaparken çok dikkat etmeliyiz. Bu sağlıklı mamalardan biri deTropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu ve Yumurta Yavru Köpek Maması olmaktadır. Zengin bir proteine sahip olan mama yumurta ve somondan üretilmiştir. Büyük ve orta ırk ( 3 _ 15 ay ) ve ( 10 kg ) yavru köpekler içindir.  İdeal dengelenen formülü yüksek sindirile bilirliği ile büyük ırk köpeklerin uzaması ve sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Yavru köpeklerin beyin gelişimi için bir çok vitamin ve besine ihtiyacı vardır.

 

TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu ve Yumurta Yavru Köpek Mamasıbir çok özelliğe sahiptir. Beyin gelişimi için ihtiyaç duyulan besinlere sahiptir. Yavruların büyürken kemik gelişimini sağlayan minerallere sahiptir. Bağışıklık sistemini güçlendirir.Vucüdun tümünün sürekli gelişimini sağlar. Sağlıklı kalp, gözler, diş ve diş etlerine sahip olmasını sağlar. Eklem yapılarının ve kasların gelişimi, kemik ve kıkırdağın küçük yaralanmalarda zarar görmemesi için direncini artırır.TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu ve Yumurta Yavru Köpek Maması ile beslenen köpeğinizin sağlıklı bir kürkü ve derisi olur.

TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu Ve Yumurta Yavru Köpek Maması

TropidogSuperPremıumJunior&LargeBreeds Hindi, Somonlu ve Yumurta Yavru Köpek Maması büyük ve orta ırk köpekler için komple mamadır. İçindekiler: Hayvansal ürünler ( hidrolize kümes hayvanları ve doğal kandroitin % 2.4, Hindi eti unu % 20, pirinç % 12, keten tohumu %3, % 1 selüloz lifleri, % 1.5 pancar küspesi, % 0,1 yuka özü,% 0,2 kadife çiçeği, Balık ve balık ürünleri: Katı ve sıvı yağlar ( % 8 somon balığı yağı, ) % 12 somon balığı unu, % 4 yumurta ve yumurta ürünleri, tahıllar, bitkisel protein özleri, ( Yosunlar : % 1.5 ascophyllumnodosum ), kabuklular ve yumuşakcalar ( glukozamin doğal kaynağı ), Mayalar : % 0.4 Mannan,oligo,sakkaritler, Beta 1,3,Glucan _ 1,6 1000 mg / kg, Mineraller : % 0,3 sodiumhexametaphosphate. Ek İçerikler ise : İz elementler,pro_vitaminler ve vitaminler: Vitamin A 18500 IU / kg, Vitamin E 650 mg/ kg, Vitamin D3 IU / kg, Vitamin C 120 mg / kg, Vitamin B2 19 mg /kg, Vitamin B1 4,7, Vitamin B12 34mcg / kg, Vitamin B6 11 mg /kg, Vitamin K3 1,1 mg/kg. İz elementler : Demir 170 mg/kg, Manganez 40 mg/kg, Çinko 145 mg/kg,İyodin 1.0 mg/kg, Bakır 15 mg/kg, Kobalt 0,7,Taurin 1000 mg/kg, Selenyum 0,1 mg/kg, içermektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM