counter for blogger
Ucuz Yavru Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  6,0187
  % 1,32
 • EURO
  6,9436
  % 0,89
 • ALTIN
  230,7362
  % 0,29
 • BIST
  97.727,73
  % -0,82
Ucuz Yavru Köpek Maması

Ucuz Yavru Köpek Maması

Ucuz Yavru Köpek Maması Ucuz Yavru Köpek Maması Ülkemizde en popüler evcil hayvanlardan birisi olarak köpekler gösterilebilir. Son dönemde birçok kişi yavru köpekler edinerek onların büyümesinde ve gelişiminde aktif rol oynuyorlar. Hayatlarının her anında onlarla beraber olan ve artık aralarında güçlü bir bağ kurulan köpeklerin de bakımlarının eksiksiz bir biçimde yapılması gerekiyor. Bu aşamada bakımın […]

Ucuz Yavru Köpek Maması

Ucuz Yavru Köpek Maması

Ülkemizde en popüler evcil hayvanlardan birisi olarak köpekler gösterilebilir. Son dönemde birçok kişi yavru köpekler edinerek onların büyümesinde ve gelişiminde aktif rol oynuyorlar. Hayatlarının her anında onlarla beraber olan ve artık aralarında güçlü bir bağ kurulan köpeklerin de bakımlarının eksiksiz bir biçimde yapılması gerekiyor. Bu aşamada bakımın farklı kademelerinin olduğu söylenebilir. İlk olarak köpeğin yeme alışkanlığı ve sonrasında tuvalet alışkanlığının kazandırılması gerekiyor. Bazı duygular köpeklerde içgüdüsel olarak var olduğundan sahiplenme ya da koruma gibi güdülerin öğretilmesine gerek duyulmuyor. İlk olarak kişiler aldıkları yavru köpeklerin beslenmelerine son derece dikkat ediyorlar. İnsanlarda olduğu gibi sütün ilk aylarda çok büyük bir önemi oluyor. Sahipleri de bunu bildiği için anne sütünden kesilmeden önce yavruları almamaya çalışıyorlar. Sonrasında da köpek mamaları ile birlikte beslenme alışkanlıkları düzenlenmeye başlanıyor.

 

Kişilerin ilk aşamada mama seçimleri çok büyük bir önem taşıyor. Kuru mamalar ya da yaş mamalar arasından seçim yapan kişiler bu doğrultuda köpeklerini bu ürünler ile beslemeye başlıyorlar. Genel olarak uzmanlar köpeklerin ebatlarına, ırkına ve zevkine göre mama seçimlerinin yapılması gerektiğini belirtiyor. Genel olarak ıslak mamalar büyük ebatlardaki gelişmiş köpekler için tercih ediliyor. Miktar olarak daha yüksek olan bu mama türleri daha doyurucu olabiliyor. Ancak incelendiğinde besin değerleri bakımından kuru mamalardan çok farkları olmuyor. Bu doğrultuda ilk olarak kişilerin kuru mama seçimleri ile birlikte yavru köpeklerini beslemeye başlamaları gerekiyor. Ucuz yavru köpek maması kampanyaları üzerinden çok uygun fiyatlarda mamalar alınabiliyor. Ucuz olması mamaların kalitesiz olduğunun bir göstergesi olmayabilir. Büyük miktarlarda alınan mamalar, doğru satış noktaları kullanılarak alınan mamalar oldukça uygun fiyatlarda olabiliyor.

 

İlk başlangıçta kuru mamalara köpeklerin alışması kolay olmuyor.İlk aşamada kişiler son derece kolay bir biçimde köpeklerine bu mamaları verebiliyorlar. Bunun dışında etrafta bir dağınıklık ya da kir de oluşmuyor. Bu aşamada köpek sahiplerini ilk mama seçimlerinde et oranı son derece yüksek olan mamaları seçmeleri gerekiyor. Bu seçimler sayesinde köpekler rahatlıkla kuru mamalara alışabilirler. Gerektiği takdirde kişiler et oranı daha düşük olan kuru mamalara yavaş bir geçiş sağlayabilirler. Genel olarak et oranı yüksek olan mamalar daha pahalı olduğu için düzenli bir çalışma ile ucuz yavru köpek maması kullanılmaya başlanabilir. Burada ne sürelerde mamanın değiştirilmesi gerektiği ve ucuz olmasına rağmen kesinlikle kullanılmaması gereken mama türlerini de kişilerin iyi araştırması gerekiyor.

 

Ucuz Yavru Köpek Maması

 

Ucuz yavru köpek maması alacak olan kişiler, birçok farklı noktadan alışverişlerini tamamlayabilirler. İlk olarak marketlerin bu doğrultuda kullanılan reyonları bulunuyor. Bu reyonlar içerisinde birçok farklı markanın farklı çeşitlerde ürettiği ve satışa sunduğu mamalar yer alıyor. Kişiler bu reyonlardan rahatlıkla mama alışverişlerini gerçekleştirebilirler. Ancak bu aşamada mamaların taşınmasında sorun olduğu söylenebilir. Daha ekonomik bir alışveriş için kişilerin büyük ebatlardaki mamalardan alması gerekiyor. Ağırlık olarak yüksek olan bu mamaların taşınması da sorun olabiliyor. Bu sebeple kullanıcılar internet üzerinden sipariş vererek rahatlıkla mamalarını alabilirler. Günlük olarak köpeklerin kullandığı mama miktarı belirli olduğundan birkaç gün öncesinden verilen siparişler ile mamalar eve getirtilebilir. Bu şekilde yapılan alışverişlerde her zaman daha ekonomik şartlar oluşacaktır. Belirli masrafların olmaması sebebiyle internet üzerinden tüm ürünler mağaza değerlerinin daha altında satışa sunulmaktadır. Güvenilir sitelerden yapılan alışverişlerde de sorunsuz bir biçimde köpek mamaları satın alınabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM