counter for blogger
Yaban Köpek Maması- Köpek Mamaları Sitesi İstanbul

 • DOLAR
  5,9887
  % 0,02
 • EURO
  6,9215
  % 0,05
 • ALTIN
  231,8639
  % 0,08
 • BIST
  98.160,73
  % -0,38
Yaban Köpek Maması

Yaban Köpek Maması

Yaban Köpek Maması Yaban Köpek Maması Herkesin köpeği çok değerlidir, adeta bir aile ferdi gibi… Aile ferdi olarak nitelendirilebilen bir köpeğin beslenmesi, şüphesiz oldukça önemlidir. Köpeğinizin beslenmesini sizden daha çok düşünen birileri olsaydı, hiç düşünmeden o marka mamayı tercih ederdiniz değil mi? İşte sizlere birazdan bahsedeceğim köpek maması, Yaban köpek mamasıdır.   Yaban köpek maması, […]

Yaban Köpek Maması

Yaban Köpek Maması

Herkesin köpeği çok değerlidir, adeta bir aile ferdi gibi… Aile ferdi olarak nitelendirilebilen bir köpeğin beslenmesi, şüphesiz oldukça önemlidir. Köpeğinizin beslenmesini sizden daha çok düşünen birileri olsaydı, hiç düşünmeden o marka mamayı tercih ederdiniz değil mi? İşte sizlere birazdan bahsedeceğim köpek maması, Yaban köpek mamasıdır.

 

Yaban köpek maması, köpeklerinin tüm beslenmeye dair özelliklerini bilen köpek sahipleri, konusunda uzman ve son derece deneyimli veterinerler, köpek yetiştiricileri, eğitmenleri ve köpek ırkları konusunda uzmanlaşmış kişilerin gözetiminde ve bu kişilerin tavsiyelerine dayanılarak üretilmektedir. Yaban köpek mamalarının üretiminde esas alınan bazı temel ilkeler vardır. Bunlar; kalite bakımından köpek maması piyasasında hatrı sayılır derecede adından söz ettirmek ve söz sahibi olmak, mamaların tazeliklerini korumaları için özel üretim teknikleri uygulamak, öncelikli olarak Türkiye’de yaşayan köpeklerin özelliklerine göre üretim yapmak ve bütçeyi zorlamamak şeklinde sıralanabilir.

 

Yaban köpek mamasının formülü; dünyanın önde gelen beslenme uzmanlarından birinin önderliğinde bulunan bir ekip tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuştur. Formül üretilirken; Türkiye’de yaşayan köpeklerin cinsleri, yaş aralıkları ve ırkları esas alındığından, oldukça güvenilirdir. Titizlikle geliştirilen bu formül; köpeğinizin sağlıklı yaşamasını, yüksek performans göstermesini ve beslenme alışkanlığı edinmesini amaçlayarak yapıldığından, oldukça özeldir. Yaban köpek mamasının formülü, yalnızca Yaban marka köpek mamalarında kullanılmaktadır. Mama; tüm üretim aşamalarında, çeşitli kalite kontrol testlerine tabi tutulur. Satışa çıkması planlanan bir ürün; 1.5 yıl süreyle, deneyimli köpek yetiştiricileri, veterinerler ve uzmanlar tarafından; iştah, beslenme, sağlık, eklem, kas, tüy yapısı ve dışkılama bakımından test edilir. Uygun bulunan ürünler; bu süre sonunda, satışa çıkartılır.

 

40 seneyi aşkın bir zaman boyunca, Yaban köpek mamasının içeriği geliştirilmiştir. Yarım ara sıra yakın olan bu süre; Yaban markasına neden güvenilmesi gerektiğini adeta kanıtlar niteliktedir.

 

Yaban üreticilerinin en önem verdiği konulardan bir tanesi de, mamanın ilk günkü tazeliğini korumasıdır. Bu bakımdan; Yaban köpek mamasının içeriğini oluşturan hammaddeler, son derece tazedir. Güçlü bir vakumlama ve ileri bir paketleme sistemine sahip olan Yaban mamalarını tüketen köpeğinizin sağlığından endişe etmeniz yersiz olacaktır. Mamanın; depolarda veya raflarda uzun süre beklemesi, tazeliğini etkileyeceğinden, mamanın size ulaşması süreci hızlandırılmıştır. Bu da; mamanın üretim tarihinin dahi, aldığın günden çok da eski bir tarih olmadığını göstermektedir. Yaban köpek maması; Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş ve fermuarlı paketlerde satışa sunulmaya başlanmıştır. Buradaki temel amaç; mamanın açıldığı andaki tazeliğinden ödün vermemesidir.

 

Diyelim ki; köpeğinizi başka bir mamayla besliyorsunuz. Yaban köpek mamalarının ismini birçok yerde duyduğunuz halde, bir türlü geçmeye cesaret edemediniz. Şimdi size anlatacağım yöntem ile bu değişimi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Üstelik, köpeğinizin sağlığı ve iştahıyla ilgili hiçbir sorun yaşamadan. Öncelikle; birkaç gün boyunca, eski mama ile yeni mamayı karıştırarak vermeniz gerekiyor. Günden güne; eski mamanın miktarını azaltın, Yaban mamanın miktarını çoğaltın. En sonunda tamamen Yaban köpek mamasını verin. Bu yöntem; tüm köpek yetiştiricileri tarafından onaylandığından, hiçbir sorun yaşamayacağınızı garanti ediyorum.

Yaban Köpek Maması

Eğer siz de köpeğinizin sağlığına ve iştahına değer veriyor iseniz, hiç düşünmeden size en yakın markete gidip, Yaban köpek mamasını alın ve kullanmaya başlayın. Kısa sürede, farkı çok net bir biçimde göreceğinizden hiç kuşkum yok.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM