counter for blogger
1 St Choice Hipoalerjenik Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek Maması

 • DOLAR
  6,0687
  % 0,37
 • EURO
  6,9810
  % 0,53
 • ALTIN
  233,8413
  % 0,10
 • BIST
  97.187,87
  % -0,99
1 St Choice Hipoalerjenik Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek Maması

1 St Choice Hipoalerjenik Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek Maması

1 St Choice Hipoalerjenik Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek Maması Sahibine çok sadık olan köpekler aynı zamanda yaşadıkları evin koruyucusudur. Bu sebep ile evde beslenen evcil hayvanların arasın da en çok tercih edilen hayvandır. Köpekler enerjik hayvanlar olduğu için her gün günlük egzersiz ihtiyacını karşılamak için dışarıya çıkarmak gerekir. Bunun yanında da köpeklerin günlük aktivitesini gidermesi […]

1 St Choice Hipoalerjenik Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek Maması

Sahibine çok sadık olan köpekler aynı zamanda yaşadıkları evin koruyucusudur. Bu sebep ile evde beslenen evcil hayvanların arasın da en çok tercih edilen hayvandır. Köpekler enerjik hayvanlar olduğu için her gün günlük egzersiz ihtiyacını karşılamak için dışarıya çıkarmak gerekir. Bunun yanında da köpeklerin günlük aktivitesini gidermesi için belli bir enerji seviyesine ihtiyacı vardır. Bu şekilde köpeklerin tüm besin ihtiyacını karşılaması için gereken besin maddelerini içeren mama kullanmak gerekir. Yetişkin köpeğin tüm besin ihtiyacını karşılamak için 1 St Choice Hipoalerjenik Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek mamasını kullanabilirsiniz.

 

1 St Choice Hipoalerjenik Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek Maması, besin değerleri dengelenmiş bir mamadır. Protein kaynağı bir mamadır. İçeriğin de etkin besin maddesi ördektir. Alerjisi olan ve hassas mideye sahip olan köpekler için kullanımı idealdir. Kolay sindirilebilme özelliği için hindiba özütü ve insülin kaynağı olarak görülen früktoz – oligosakkaritler kullanılmıştır. Ayrıca bağırsaklar da iyi bakteri oluşumuna yarayan maya özütü kullanılmıştır. Bağışık sistemini güçlendirici doğal prebiyotiklere de sahip bir mamadır. Ayrıca içeriğin de bulunan zencefil sayesin de köpeğin mide bulantısı ve gazı gider.

 

1 St Choice Hipoalejenic Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek Maması içeriğin de bulunan denta maddesi sayesin de köpeğin nefesin de kötü koku oluşmaz. Ağız sağlığını da korumak için de içinde yeşil çay özütü, çözülebilir özellik de C vitamin, selüloz, bahçe nanesi ve maydanoz bulunur. Mamanın içerdiği hammaddeler yüksek kaliteye sahiptir. Yüksek sindirilebilir özelliği de vardır. Köpeğin iştahını açacak özellik de yüksek bir lezzete sahiptir. Özel tane yapısı sayesin de köpeğin diş yapısının temizliğine yardımcı olur.

 

Köpeğin tüylerinin yumuşatarak parlaklık özelliğini arttırır. Köpeğin dışkısında ki kokuyu da azaltır. 1 St Choice Hipo alerjenik Ördekli patatesli yetişkin köpek maması, içeriğin de % 15 taze ördek eti içerir. % 46 oranında da dehidrate patatesi içerir. Ayrıca ringa balığı unu, kurutulmuş pancar küspesi, hidrolize balık unu, bitkisel yağ, maya kültürü, ringa balığı yağı, hidrolize tavuk ciğeri, bütün keten tohumu, tuz, maya özü, hindiba özü malzemeleri içermektedir. Yanı sıra karides ve yengeç kabukları, yeni Zelenda yeşil midyeleri, denizhıyarı, yucca schidigera özü, kurutulmuş su yosunu, kurutulmuş yeşil çay, kurutulmuş bahçe nanesi, kurutulmuş maydanoz, Ayçiçek yağı özü, zencefil özü, kurutulmuş yaban mersini, brokoli tozu, karnabahar, kurutulmuş kranberi, kurutulmuş elma, quinoa bitkisi ve ardıç meyvesi özü bulunur.

1 St Choice Hipoalerjenik Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek Maması

1 St Choice Hipoalerjenic Ördekli Patatesli Yetişkin Köpek Maması içinde ki besin katkı maddeleri, E, D 3 ve C vitaminleri bulunur. Mamanın içeriğinde ki protein miktarı % 22 iken, yağ oranı % 12‘dir. Omega-3, Omega-6 ve Omega-9 değerlerine sahiptir. Mamanın üzerinde ki beslenme tablosuna göre köpeğin besin miktarını ayarlayabilirsiniz. Köpeğin egzersiz ihtiyacına göre mama miktarını arttırabilirsiniz. Mamayı kuru ve serin bir yer de muhafaza ediniz ve mamanın yanın da içme suyu vermeyi unutmayın. Mamaları son kullanma tarihine de dikkat edin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM