counter for blogger
1st Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

 • DOLAR
  6,1788
  % 0,24
 • EURO
  7,1106
  % -0,06
 • ALTIN
  238,1792
  % -0,07
 • BIST
  94.496,80
  % -2,77
1st Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

1st Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

1st Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 1st Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması Köpek bakmak büyük sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluğun üstesinden gelebilmeniz için bilmeniz gereken bazı belli başlı kurallar vardır. Bunlardan en önemlilerini siz hayvan severlerin bilinçlenmesi adına örnek halinde açıkladık.   – Köpeğinizin ilk sahiplendiğiniz evrede Köpeğinizin […]

1st Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

1st Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

Köpek bakmak büyük sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluğun üstesinden gelebilmeniz için bilmeniz gereken bazı belli başlı kurallar vardır. Bunlardan en önemlilerini siz hayvan severlerin bilinçlenmesi adına örnek halinde açıkladık.

 

– Köpeğinizin ilk sahiplendiğiniz evrede Köpeğinizin ırk özellikleri hakkında bilgi edinmeniz gereklidir. Herhangi bir gıda konusunda alerjisi olup olmadığını kronik hastalıklarının olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir.

 

– Kendi ırk özelliklerine göre alması gereken besinler içerisin de Gıda özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Alacağınız mamanın içeriğinde ki besinlerin gereksinimleri için yeterli olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.

 

 

– Mama İçeriğinde ki malzemelere dikkat etmeniz gerekir. Enerji yoğunluğu lezzeti ve köpeğinizin mamayı yemesi konusunda ki hassasiyetinizi ayarlayabilmeniz gerekir.

 

– Verdiğiniz mamaların içeriğinde ki Gıda çeşitleri hakkında onların nasıl işlendiği ve nasıl hazırlandığı konusunda bilgi edinmeniz gerekir. Nem oranlarına dikkat etmek ile birlikte kuru gıdalar ve konserve gıdalar köpeğiniz için uygundur.

 

– Ek olarak kullanılan Konserve mamalar konusun da detaylı bilgiler araştırmanız gerekir. Öncelikle köpeğiniz için yeterli gıdaların olup olmadığı konusunda her zaman daha net davranabilmeniz için bu bilgileri bilmeniz gerekir.

 

1St Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması alması gereken bütün vitaminlerin, minerallerin, proteinlerin bulunduğu ekstra protein vitamin kalsiyum ve optimal kemik büyümesi ile ve evcil dostunuz için büyümesi ve gelişme çağında ki evresinde gerekli olan diğer mineraller içerisinde bol miktarda bulunmaktadır. Kalsiyum ve diğer mineraller bir köpeğin gelişimin deki en önemli unsurdur. Nasıl insanların kansızlığı ya da mineral eksikliklerin de hastalıklar ortaya çıkıyorsa bu durum aynı zaman da köpekler içinde geçerlidir.

 

 

 

Kedilerin ve Köpeklerin her hangi bir konuşmak gibi bir durumda bulunamayacağı gibi herhangi bir yeri ağrıdığında da bunu size aktaramayacağı gibi aynı zaman da bunu siz de anlamanız mümkün değildir. Köpeğinize bir veteriner hekimin destek vermesi sizler için en önemli unsurdur. Güvenilir bir veteriner hekim sizin her zaman her koşulda her hastalık da yanınızda olması gerektiği için önemli unsur taşır. Tatile gittiğiniz de köpeğinizi bırakabileceğiniz bir yer yok ise bu konuda bile veteriner hekiminizden yardım alabileceğiniz bir veterinerinizin olması gerekir.

 

 

1St Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması Özel mineraller içermektedir. Bu mineraller sayesinde olası hastalık durumlarının önüne geçmiş olacaksınız. Bu köpek maması içeriğinde kalsiyum oranı oldukça yüksektir. Desteklemek amaçlı Kemik gelişimi için fazla miktarda kalsiyum içerir. Choice Mama firmasının üreticilerinin uzman kadrosu ile evcil hayvanların ihtiyaçlarını karşılamak bütün gereksinimler dâhil olmak üzere gelişiminde ve büyümesinde ki fiziksel durumu genel sağlığı için tasarlanmış son derece dengeli formüller ile geliştirilmiş bir köpek mamasıdır.

 

 1St Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

1st Choice Bütün Irklar İçin Kuzulu Pirinçli Yetişkin Köpek Maması

İçeriğin de bulunan özel gıda takviyeleri ile köpeğinizin tüylerinin parlamasına ve yumuşaklığını büyük ölçüde destekler. Bağışıklık ve sindirim sistemlerini oldukça güçlendirir. Taneleri bakımından diş temizliğini destekler. Yüksek kalitede sindire bilirlik bakımından kuvvetlidir. İçeriğinde bulunan koruyucu maddeleri tamamen doğal olduğu için benzersiz bir mama olup aynı zaman da iştah açıcı bir mamadır. Mama paketinin arkasında bulunan ibarede köpeğinizin yaşına boyuna ve kilosuna göre ne kadar mama kullanmanız gerektiği yazacaktır. Oradan takip yapabilirsiniz. Bu durumda takip yapamadığınız durumlarda öncelikle veteriner hekiminizden yardım alabilirsiniz. Özel eğitmenler sayesin de köpeğinizin yeme alışkanlığı ve aynı zamanda kendi eğitimi hakkında bilgiler edinmeyi unutmayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM