counter for blogger
1St Choice Small Chicken Küçük Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
1St Choice Small Chicken Küçük Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması

1St Choice Small Chicken Küçük Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması

1St Choice Small Chicken Küçük Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması Evcil hayvan besleme konusunda birçok insan nasıl bir yöntem izleyeceği konusunda merak içerisinde olmaktadır. Evcil hayvan besleme büyük bir sorumluluk isteyen bir olduğundan bu konuda en doğru bilgilere sahip olmayı gerektirmektedir. Günümüzde hayvan severlerin evlerinde beslemiş oldukları hayvan ırkı ve türü değişkenlik gösteriyor olsa da […]

1St Choice Small Chicken Küçük Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması

Evcil hayvan besleme konusunda birçok insan nasıl bir yöntem izleyeceği konusunda merak içerisinde olmaktadır. Evcil hayvan besleme büyük bir sorumluluk isteyen bir olduğundan bu konuda en doğru bilgilere sahip olmayı gerektirmektedir. Günümüzde hayvan severlerin evlerinde beslemiş oldukları hayvan ırkı ve türü değişkenlik gösteriyor olsa da bazı hayvan ırk ve türlerinin diğerlerine oranla beslenme konusunda daha çok tercih edildiği görülmektedir. Bu duruma etki eden en önemli neden ise beslenme oranları daha yüksek olan hayvan tür ve ırklarının bakım, eğitim ve beslenme açısından daha kolay olması ve insanlarla duygusal bağlamda daha iyi iletişim kurmasından kaynaklanmaktadır.

 

Ev içerisinde hayvan severler tarafından daha çok beslenme şansı bulan türler genellikle kedi ve köpeklerdir. Bu hayvanları evde beslemek hem daha kolay hem de daha eğlencelidir. Evde beslemek istediğimiz her evcil hayvan için beslenme, eğitim ve bakım malzemeleri bulunmaktadır. Kedi ile köpek arasında insanların besleme tercihi daha çok köpekten yana olmaktadır. Köpekler tarih süresince insanların sadık dostları olduğundan onların bakım, beslenme ve eğitim açısından gereken sorumluluğu sahibi olarak üstlenmek durumundayız. Evde beslenme şansına sahip olan köpekler de cinsine ve yaşına göre farklılıklar göstermektedir.

 

Kimi insan bedensel yapısı küçük olan küçük ırk köpek beslemeyi severken, kimileri da daha iri ırk köpekleri beslemeyi tercih edebilir. Bu tamamen kişinin ilgisine ve hobisine bağlıdır. Evde beslemiş olduğumuz köpeğin ırkı ve cinsi ne olursa olsun bunlarla ilgili olarak ilk dikkat edilmesi gerekenin doğru bir şekilde beslenmesini sağlamaktır. Bunun için de köpeğin türü, cinsi, ırkı ve yaşına uygun hazır yiyeceklerin yani konserve ve mama ürünlerinin tercih edilmesi gerekmektedir. Evimizde bizimle aynı ortamı paylaşan köpeklerimiz için mama ve konserve ürünlerini temin edeceğimiz en doğru adres pet shop mağazalarıdır. Pet shop mağazaları aracılığı ile köpeğimize en uygun mama ve konserveleri seçerek onları doğru bir şekilde besleme şansını sunabiliriz.

 

Pet shop mağazalarında evdeki sadık dostlarımız için binlerce marka, kalite ve ölçülerde mama ve konserve ürünleri bulunmaktadır. Bu mama ve konserve ürünleri arasında Kays Dog, , Royal Canin Mini Junior, Royal Canin Selection, Mr Dog, Specturm Pupy, Profine, Apettite, Lavital, Acana Lamb&Okanagan Apple,Chappi, Proplan Dou Delice, Proplan Pupy, Champion Croc, Patimax Dog Chicken, Hilss Senior, Enjoy, Chappi gibi köpek mama ve konserveleri şeklinde sıralamak mümkündür. Pet shop mağazalarında küçük ırk yetişkin köpeğinize 1St Choice Small Chicken Küçük Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması alabilirsiniz.

 

Bu mama ve konservelerin seçiminde hayvanın ırkı, cinsi ve yaşı büyük önem taşımaktadır. Evde beslenen her köpek cinsi ve ırkının günlük olarak alması gereken vitamin ve protein miktarı değişkenlik gösteriyor olsa da beslenme alışkanlığı kazanmış olan her köpek için de günlük belli öğün sayısında ve belli ölçülerde mama ve konserve yemesi sağlanmalıdır. Birçok hayvan severin evde beslemiş oldukları evcil köpekleri ev yiyecekleri ile beslemesi, tek düzen yiyeceklerin verilmesi bedeni gelişimine olumsuz etki yapacaktır.

1St Choice Small Chicken Küçük Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması

Çünkü ev yiyeceklerin hepsi köpeğin sindirimine uygun değildir bununla beraber dışkılamasında sorunlar yaratabilmektedir. Bu durumda hayvan hasta olma durumu ile karşı karşıya kalacaktır. Köpeğinizin hasta olması onun mutsuz olmasını, onun mutsuz olması da sizin mutsuz olmanıza neden olacağını unutmamalısınız. Bunun için de evde beslemiş olduğunuz her cins, ırk ve yaştaki köpekleriniz için pet shop mağazalarından alacağınız gelişimi destekleyici mama ve konserveleri seçmeniz gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM