counter for blogger
CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Maması

 • DOLAR
  5,9987
  % 0,99
 • EURO
  6,9248
  % 0,61
 • ALTIN
  231,7958
  % 1,10
 • BIST
  98.173,60
  % -0,37
CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Maması

CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Maması

CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Maması Yavru köpeklerin sağlıklı bir gelişim süreci geçirmeleri için tam ve dengeli beslenmeleri gerekir. Mama ile beslenen yavru köpeklerin beslendikleri mamaların için de tam ve dengeli beslenme süreci geçirmeleri için gereken protein, mineral, vitamin ve kalsiyum değerlerinin olması gerekir. Eğer bir yavru köpek sahibi olmayı düşünüyorsanız ya […]

CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Maması

Yavru köpeklerin sağlıklı bir gelişim süreci geçirmeleri için tam ve dengeli beslenmeleri gerekir. Mama ile beslenen yavru köpeklerin beslendikleri mamaların için de tam ve dengeli beslenme süreci geçirmeleri için gereken protein, mineral, vitamin ve kalsiyum değerlerinin olması gerekir. Eğer bir yavru köpek sahibi olmayı düşünüyorsanız ya da zaten bir yavru köpek sahibi iseniz bu yavru köpeğin tüm besin ihtiyacını eksiksiz karşılayacak bir mama olan CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Maması kullanabilirsiniz.

 

CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Maması 3 kilogramlık paketler de satılmakta olup, raflarda ki satış fiyatı 37, 76 TL iken eğer internetten aldığınız takdir de ödeyeceğiniz meblağ 33, 98 TL’dir. Bu şekil de % 10 oranın da bir indirime sahip olmuş olursunuz. Bu mamanın sahip olduğu folik asit katkısı sayesin de 2 ila 12 aylık arasın da olan yavru köpeğin bedensel ve zihinsel gelişime katkısı maksimum seviyede olur. Anne sütünün içeriğin de bulunan ve daha iyi görme yetisine sahip olmak için gerekli olan ve beyin gelişimine katkısı olması için gerekli olan DHA bu mamanın için de mevcuttur. CHAMPİON folik asit katkılı tavuk etli yavru köpek mamasının içinde yüksek oranda protein seviyesi vardır. Yağ oranı da dengeli olan bir mama olduğu için hamile ve emziren köpeklere de verilmesi halinde doğacak ve meme emen yavrunun gelişimine de katkı sağlayacak özelliğe sahip bir mama olduğunu özellik ile söylemek lazım.

 

CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Mamasının için de bulunan besin öğeleri nelerdir?

 

Tavuk eti ve hayvansal yan ürünler, tahıllar, hayvansal yağlar A. B. tarafından izin verilen oran da antioksidanlarca korunmuş durumdadır. Ayrıca mamanın için de tuz, vitamin, mineraller, hayvansal ve bitkisel protein kaynakları ve folik asit bulunmaktadır. Mama paketinin üzerin de beslenme tablosu bulunmaktadır. Bu beslenme tablosuna göre yavru köpeğin beslenmesini ayarlayabilirsiniz. Eğer çok iştahlı ise mama miktarını biraz arttırabilirsiniz.

 

Öğün sayısını günde 2 ya da en fazla 3 öğün olacak şekil de ayarlayın. Her öğün de verdiğiniz mamanın yanında içme suyu da vermeyi ihmal etmeyin. Kuru bir mama çeşidi olan CHAMPİON folik asit katkılı tavuk etli yavru köpek mamasını güneş almayan serin ve kuru yerler de saklamaya özen gösterin. Mamanın üzerin de yazılı olan son kullanma tarihine dikkat edin. Tarihi geçmemiş mama alın. Bu mama çeşidi son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyan bir mamadır.

CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Maması

CHAMPİON Folik Asit Katkılı Tavuk Etli Yavru Köpek Maması zengin içeriği, yüksek protein seviyesi ve kaliteli üretimi sayesin de yavru bir köpeğin tüm besin ihtiyacını karşılamanın yanın da yavru köpeğin sağlıklı bir büyüme süreci geçirmesi için gerekli tüm değerlere de sahiptir. Özellik ile yavru köpeğin beyin ve zekâ gelişimini desteklemesinin yanında görme yetisini desteklemesi sebebi ile en çok tercih edilen yavrulardır. Köpek maması çeşididir. Bu şartlar altın da sizin de rahatlık ile yavru köpeğinize beslenmesi için seçeceğiniz bir mama çeşididir. Evinizin yeni üyesinin en iyi şekilde ve lezzet olarak en üst seviye de bir mama ile beslenmesini sağlayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM