counter for blogger
Dr.Clauders Geyik Eti Ve Patatesli Köpek Konservesi

 • DOLAR
  6,1468
  % -0,28
 • EURO
  7,0804
  % -0,49
 • ALTIN
  237,7393
  % 0,33
 • BIST
  93.865,03
  % -0,67
Dr.Clauders Geyik Eti Ve Patatesli Köpek Konservesi

Dr.Clauders Geyik Eti Ve Patatesli Köpek Konservesi

Dr.Clauders Geyik Eti Ve Patatesli Köpek Konservesi Diğer marka konserve köpek mamaları ile karşılaştırıldığında %50 oranında daha yüksek besin değerleri ile öne çıkan Dr.Clauders geyik eti ve patatesli köpek konservesi, köpekleriniz için saf ve oldukça lezzetli bir et yeme keyfi sunmaktadır. Mama içeriğinde bulunan geyik eti, üretilecek olan mamalar için özel olarak seçilmektedir ve seçilen […]

Dr.Clauders Geyik Eti Ve Patatesli Köpek Konservesi

Diğer marka konserve köpek mamaları ile karşılaştırıldığında %50 oranında daha yüksek besin değerleri ile öne çıkan Dr.Clauders geyik eti ve patatesli köpek konservesi, köpekleriniz için saf ve oldukça lezzetli bir et yeme keyfi sunmaktadır. Mama içeriğinde bulunan geyik eti, üretilecek olan mamalar için özel olarak seçilmektedir ve seçilen etler yüksek kalitedir. %50 oranında daha yüksek besin değerleri çıkan geyik eti ayrıca taze et olarak mamanın içerisine konulmaktadır.

 

Mama için seçilmiş olan geyik eti, köpekleriniz için protein ve enerji ihtiyacını fazlası ile karşılayacaktır. Mamanın üretimi için seçilmiş olan et, köpeklerin gelişimleri için gerekli olan temel gereksinimleri rahatlıkla karşılayacaktır. Dr.Clauders geyik eti ve patatesli köpek konserve mama, sığır, domuz ve kümes hayvanlarının etlerinin ve hayvansal proteinlerin birbirleri ile karıştırılması ile oluşturulur. Mamanın içeriğine ilave edilen ve maya türevi olma özelliği taşıyan beta-glukan maddesi sayesinde köpeğinizi bağışıklık sisteminde yararlı etkiler yaparak köpeğinizin metabolizmasındaki yaşlı olan organizmaların dengesini sağlamaktadır.

 

Köpeğinizin beslenme şekline göre uygun olacak besinler ile birlikte Dr.Clauders geyik eti ve patatesli köpek konserve mamayı birlikte kullanabilirsiniz. Mamaya ilave olarak enginarı çıkarılmış olan inulin eklenerek mamanın ayrıca prebiyotik etki yapmasına yardımcı olabilirsiniz. Mamanın içeriğinde bulunan yararlı maddeler ile köpeğinizin bağırsaklarındaki yararlı bağırsak bakterilerinin üretimini uyarma özelliği taşımaktadır. Mamanın içeriğindeki doğal olarak üretilen maddeler ve köpeğinizin mamayı yerken alacağı saf et tadı ile birlikte köpeğinizin dengeli ve sürekli bir beslenme alışkanlığı edinmesini sağlar.

 

Dr.Clauders geyik eti ve patatesli köpek konserve mamanın içeriğindeki kontrol mekanizmalı vitaminler ve mineraller sayesinde köpeğiniz için en iyi beslenme şeklini sağlayacaktır.

 

Dr. Clauders Marka Kedi ve Köpek Mama Çeşitleri ve Hayvan Bakım Ürünleri Nelerdir?

 

Dr. Clauders kedi ve köpekler için koruyucu pati kremi,

Dr. Clauders kedi ve köpekler için ağız ve diş temizleyici sprey,

Dr. Clauders Senior köpekler için destek sıvı besin,

Dr. Clauders köpekler için çok amaçlı yaşamsal vitamin tablet,

Dr. Clauders köpekler için çok amaçlı yaşamsal vitamin macun,

Dr. Clauders köpekler için enerji ve zindelik verici macun,

Dr. Clauders kuzu etli küp küp köpek maması,

Dr. Clauders dana etli ve sebzeli yetişkin köpek konserve mama,

Dr. Clauders işkembeli yetişkin köpek konserve mama,

Dr. Clauders kümes hayvanlı yetişkin köpek konserve mama,

Dr. Clauders dana etli yavru köpek konserve mama,

Dr. Clauders geyik etli ve patatesli köpek konserve mama,

Dr. Clauders kuzu etli köpek konserve mama,

Dr. Clauders av hayvanı etli köpek konserve mama,

Dr. Clauders tavuk etli küp küp köpek maması,

Dr. Clauders sığır etli köpek konserve mama.

 

Köpeklerin Tüy Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

 

Sahip olmuş olduğunuz köpeklerinizin tüylerini, gerek olmadığı sürece kırpmamanız köpeğinizin yararına olacaktır. Gerekli olan durumlar ise, köpeğinizin sahip olmuş olduğu özelliklere göre olmaktadır. Eğer köpeğinizin tüylerini kırptığınız takdirde güneşe çıktığı zaman, güneş köpeğinizin derisini yakabilir. Derisi yanık olan köpeklerin vücutları da böcekler için bir kan emme yeri haline gelmiş olacaktır. Köpeğinizin derisini yani postunu temiz tutmanız için çeşitli araç gereçler bulunmaktadır. Bunlar;

Dr.Clauders Geyik Eti Ve Patatesli Köpek Konservesi

Dişleri uzun ve geniş olan taraklar, değişik sertliklerde olan fırçalar, ufak boyutlu tırmıklar, makaslar ve köpeğinizin postu için üretilmiş olan bıçaklar. Düz tüylü köpeğe sahip olan kişiler, köpeklerinin postunu özel olarak üretilen eldivenler ile veya hafif bir metalden üretilmiş bir fırça ile kaşıması gerekmektedir.

 

Uzun ve tel gibi tüylere sahip olan köpeklerin tüyleri, eğer kesilmesini gerektiriyorsa, tüylerin kesilmesi köpeğinizin yararına olacaktır. Kesilme işlemi ile birlikte köpeğinizin derisindeki cansız tüyler alınarak, köpeğinize istediğiniz biçimi verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM