counter for blogger
Dr.Sacchi Köpek Konserve Tavuk Ve Hindi Etli- Köpek Mamaları Sitesi

 • DOLAR
  5,6623
  % 0,47
 • EURO
  6,5266
  % 0,91
 • ALTIN
  223,4780
  % 0,13
 • BIST
  96.454,57
  % -1,03
Dr.Sacchi Köpek Konserve Tavuk Ve Hindi Etli

Dr.Sacchi Köpek Konserve Tavuk Ve Hindi Etli

Dr.Sacchi Köpek Konserve Tavuk Ve Hindi Etli Köpekler insan için sadık, cesur, atak güçlü arkadaşlardır. Köpeklerin en çok yaşadıkları sıkıntıları sindirim sistemlerinden kaynaklanmaktadır. Köpeklerde kötü kokulu, yumuşak veya sulu tarzda dışkı problemlerine çok sık rastlanmaktadır. Sindirim sisteminin bu tarz bir şekilde sağlık sıkıntısı yaratmaması için dikkat edilmesi gereken şey sindirilebilirliği yüksek olan özel proteinler içeren […]

Dr.Sacchi Köpek Konserve Tavuk Ve Hindi Etli

Köpekler insan için sadık, cesur, atak güçlü arkadaşlardır. Köpeklerin en çok yaşadıkları sıkıntıları sindirim sistemlerinden kaynaklanmaktadır. Köpeklerde kötü kokulu, yumuşak veya sulu tarzda dışkı problemlerine çok sık rastlanmaktadır. Sindirim sisteminin bu tarz bir şekilde sağlık sıkıntısı yaratmaması için dikkat edilmesi gereken şey sindirilebilirliği yüksek olan özel proteinler içeren mamaların tercih edilmesidir. Köpeklerin çok hareketli olmaları sebebi ile devamlı olarak eklemleri baskı altında kaldığından diğer hassas sağlık sıkıntıları ise eklemlerinden kaynaklanmaktadır.

 

Köpeklerin eklemlerinde oluşabilecek olan arthritisin önlenmesi, ileriki dönemlerde sık karşılaşılan kalp hassasiyetlerinin ortaya çıkması da yüksek kalitede mamalar ile önlenebilmektedir. Özellikle evlerde beslenen köpekler kısırlaştırıldığından ve hareket alanları daraltıldığından kilo alma eğilimi göstermektedirler. Köpek sahiplerinin köpekleri için mama tercihi yaparken kilo almayı önleyen ve buna bağlı gelişecek sağlık problemlerini engellemek için uygun oranda enerji sağlayan mamaları tercih etmelidirler.

 

 Dr.Sacchi Köpek Konserve Tavuk ve Hindi Etli maması içerik olarak köpeğinizin tüylerinin parlak ve sık olması, kalp fonksiyonları, böbreklerinin sağlığının desteklenmesi, kalp sağlığı gibi unsurları koruyacak donanıma sahiptir. Köpeğinizin kötü kokulu ve sulu dışkısını bu mama ile normale çevirebilirsiniz. Sindirimi oldukça kolay olan bu mama köpeğinizin bağışıklık sistemini de güçlendirecektir. Köpeğinizin severek yiyeceği tavuk eti ve hindi etinden oluşan 400 gramlık bir konserve mamadır. İçeriği tamamen doğal olan bu mama ile köpeğinizin günlük besin ihtiyacı tam olarak karşılanırken mevcut kilosunun artmadan sağlıklı kalması hedeflenmektedir. Konserve mama kullanıma hazır, kolay ve sağlıklı bir mamadır. Bu konserve mama ile köpeğinizin deri sağlığı korunurken sağlam ve parlak tüylere sahip olasıda sağlanmaktadır.

 

Doğal ve taze içeriği ile köpeğinizin kas ve iskelet sistemi sağlığına büyük destek sağlamaktadır. Mama içeriği hindi eti, tavuk jölesi, tavuk eti, tavuk eti aroması, tahıllar, mineraller, vitaminler ve bitkisel proteinlerden oluşmaktadır. Et ağırlıklı olan mama taurin oluşumunu destekleyerek köpeğinizin bağışıklığını arttırır, yüksek enerji ve sindirim sistemini desteklerken diğer yandan da içeriğinin doğallığı ve zenginliği ile köpeğinizin görme fonksiyonunun korunmasına da destek vermektedir. Ayrıca bu mama sayesinde köpeğinizdeki sindirim sistemi, kas ve iskelet yapısı, deri sağlığı korunurken aslında yaşlanma etkileri de yavaşlatılmış olmaktadır. Konserve mama içeriğinde E vitamini, A vitamini, D vitamini önemli ölçüde mevcuttur. Bu vitaminlerin mama içerisinde ki oranı ve karışımı profesyonel denetimler altında yapılarak köpeğinizin yaşı ve kilosu için gerekli olan enerjiyi elde ederken diğer yandan da kalp, göz, kemik ve eklem sağlığının korunması için gerekli desteği vermektedir. Mama içerisinde bulunan % 8 oranında protein ve % 6 onarındaki yağ bileşimi ile de köpeğinizin gereğinden fazla kilo alması önlenmektedir. %0,40 oranında bulunan lif ile sindirimin kolaylaştırılması hedeflenmektedir.

Dr.Sacchi Köpek Konserve Tavuk Ve Hindi Etli

 Dr.Sacchi Köpek Konserve Tavuk ve Hindi Etli mama içerisinde hiç bir yapay içerik bulunmamaktadır. Mama içeriği % 100 doğaldır. Köpeğiniz için sürekli olarak mama yanında bir kap su bulundurmanız onların böbrek sağlığı için faydalı olacaktır. Bu mama 400 gramlık konserveler şeklinde paketlenmiş pratikliği ile her türlü seyahatinizde sizlere kolaylık sağlarken evinizde de kolay kullanımlı hazır bir mamadır. Piyasada oldukça ekonomik fiyatlar ile satılmaktadır. Konserve mama ağzı açılmadığı üzere kutu üzerinde yazılı olana son kullanma tarihine kadar serin ve kuru ortamda doğallığını, tazeliğini ve lezzetini korumaktadırlar. Ağzı açılan konserveler ise daha sonra buzdolabında muhafaza etmek gerekmektedir. Köpeklerinizin iştahla tüketebileceği özel ve lezzetli tarifler ile hazırlanan bu konserve mamalar hijyenik olarak Avrupa standartlarında üretilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM